Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[B6 AVF] Prosze o ocene logów
Panowie looknijcie na logi jak mozecie nadaje sie motorek na przyrost mocy?? Statyczne: bs: Dynamiczne poprawne :>
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Deszczyk duzo zalezy od jazdy po jakich drogach, jaka zawiecha czy standard czy gleba, jakie gumy.. u mnie siadl dolny prosty a wszystkie tez mam ori wiec??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
A ja proponuje ori lampki tylko zarowki led bo w b6 jest specjalne miejsce na lampki pod nogami i u dolu drzwi przerabialem temat.. prosta sprawa :gwizdanie: Dzieki za linka Tomek
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
nie ma na to reguły... no kup takie za 450zł komplet to zobaczysz ile wytrzymaja..
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Ja bym nie oszczedzal bo to marnie pozniej wychodzi..jak z kasa krucho a posypalo sie kilka to wymien np jedna strone albo doł a pozniej gore bo jak kupisz no name to nawet moga 5 tysi nie wytrzymac.. no ewentualnie trw tez dobra firma...
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
A uwiez ze przeczytalem caly watek ale po tylu stronach troche sie miesza Dzieki za odpowiedz
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Napisz wniosek do Uni na dofinansowanie:polew: Ładnie wyszły zdjecia Tomek Byłeś na tej hamowni albo masz jakis namiar??
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Huberto a z czego masz to wejscie?? oryginal to?? jak tak to masz numer czesci??
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Panowie a ten numero 8E0511409AP To 16, 18, 20 czy 22 mm??
-
[ALL B6/B7] Montaż tylnej klapy elektrycznie otwieranej i zamykanej do avanta nowe info
No tak to by byla profeska jak nic. czekam na efekty
-
[ALL B6/B7] Montaż tylnej klapy elektrycznie otwieranej i zamykanej do avanta nowe info
No właśnie duzo nie wiadomych bo nikt tego jeszcze nie robil w a4 ty chcesz zeby naciskajac przycisk na pilocie i w drzwiach klapa sie otwierala a zamykała jak?? przyciskiem w klapie??
-
[ALL B6/B7] Montaż tylnej klapy elektrycznie otwieranej i zamykanej do avanta nowe info
Zukers a jakby cos takiego zaadoptowac?? http://allegro.pl/silownik-bagaznika-touareg-06-10-7l6827611b-i1496638504.html
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Górne tak Dolne nie maja cienszy swozen..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Nie no nie strasze Długo jeszcze zescie byli???
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Jak jechales tak jak przez lasek Glogowski to pincet moze byc
-
Znaczenie ET Felgi
100 % nie bedzie obcierac ja mam 7,5 cala ET 35 i zastanawiam sie nad dystansem na tyl..
-
Znaczenie ET Felgi
A czy to wazne czy to 18?? powiedz lepiej jaka szerka felga..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hehe jak cos to bede dzonil do ciebie :>
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Noo troche lipa.. postaram sie ale nie obiecuje..koło Bogacza jednak??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
wybaczcie pany ale ja chyba nie dam rady jednak...
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Ja dodam ze u siebie czyscilem turbinke i nic to nie dalo..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Wstepnie potwierdzam ale tak na 90%
-
[B6 AVF] Moja
watpie bo jednak troche sily trzeba na przeskok od ktorego pchaja silowniki..najlepiej by bylo jakis silownik elektryczny wsadzic ale miejsca znowu malo
-
[ALL B6/B7] Montaż tylnej klapy elektrycznie otwieranej i zamykanej do avanta nowe info
A zapodaj fotke jak to wyglada ten przełącznik w boczku..??
-
[B6 AVF] Moja
Kurcze ori to nasze A4 tego raczej nie maja..nie wiem niestety..a podoba mi sie ten mod niesamowicie