Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Hehe nie no kawał drogi to wytrzezwialem :> powiem ci ze spoko nawet bo zaraz auta rozjezdzily na głównych drogach, ale po miescie lipa, kontrolka esp to myslalem ze sie spali od tego migania :polew:
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Faktycznie pomyłka, otwory sa odbiciem lustrzanym lewego uchwytu..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
To nie zabawne. Byłem w weekend majowy na Dolnym Slasku i budze sie rano we wtorek a tam zeby nie przegiac tak 12 cm sniegu bez kitu
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Jest taki sam jak lewy, i taki posiadasz u siebe na lewym koncowym..
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
bajk a w jakiej cenie tylny kw?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
8E0 919 063 A to numer diodek z aso koszt okolo 60 zł. Mozesz przelozyc diody z b5 bo sa takie same i wywiercic dziury..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Tu masz do b6, mysle ze w b5 podobnie bedzie..:: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185663.0;highlight=korbki+tył
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Glupoty tu wypisujesz, albo nabijasz ilosc wiadomosci..sluchales dzwiek z pierwszego posta?? jestem pewny ze nie.. bo no ogarnij szpilka w kole chrobocze przy spuszczaniu z gazu podczas jazdy.. nie trzyma sie kupy
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
4 stowy za a4 w sedanie, zaleznie od marki biora bo inaczej sa szyby wyprofilowane i lepiej lub gorzej rozebrac tylne drzwi..
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
:nabijasie: smołkers dzis nie mamy 1 kwietnia To pojechales teraz :gwizdanie:
-
Znaczenie ET Felgi
Fabryczna felga z B5 ma et 45 wiec et46 podejdzie bezproblemowo.. a oponki no zalezy na czym ci zalezy na szerokosci czy malym spalaniu.. ja bym polecil standard 205/55/16
-
[ALL B6] Łożysko (prawa strona)
Ruville, Skf i Fag reszta to dziadostwo
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
W rzeszowie polecam kolesi na ulicy boya zeromskiego czy zejomskiego, wymieniaja szyby i sciemniaja bardzo ladnie:)
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Kurcze az wczoraj musialem kobitce ktora ma miesiac prawko oddac kierownice bo jak to zawsze musi braknac :gwizdanie:.. porazka ta slynna polska alkocholizacja
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
UUU :drunk:
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Ameryka :polew: Ale masz racje
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
To do sprawdzenia jak pisales gumy belki i amory
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
Pierwsze pytanie to czy wywazales kola??
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
No to jak plywanie bez hamowania to pierwsze co jesli zawiecha (tzn wachacze i koncowki dobre) to amory..i nawet jak ci maszyna pokaze ze masz 70 % to im bym nie wiezyl.. kiedys pojechalem pokazala przód cos okoko 70 i 72 %, wyciagnolem amory i byly po prostu skonczone, powiem ci wiecej - zalozylem nowe i pojechalem na ta sama maszyne i pokazala po 74% bez kitu.. ta maszyna bada amortyzacje i wjezdzajac maluch który wazy 600kg i ty a4 ktora ma 1400 i nic nie zmienia parametrow na maszynie, to ja w to nie wieze
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
No to wachacze do sprawdzenia, amory, maglownica, koncowki drazkow, drazki, sprezyny czy nie peknieta ktoras, lozyska , laczniki i chyba tyle, sprawdz to co wymienilem bo kazda ta czesc zuzyta moze byc powodem plywania..
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
To moze tylne tarcze..
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
Ja mialem, ale powyzej predkosci 150 i byly to zle oczyszczone piasty..
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
A oczysciles tak naprawde dokladnie piaste papierkiem i szczota przed montazem nowych tarcz??
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
nie masz czasami takiej z a8 i tt??
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Na bank?? Waski pisal ze pasi.. a Grzesiek sprawdzales?? poducha nie pasi czy przykrecenie?? moze by przelozyc poduche z a8 pod zaslepke z tt?? mam kurcze do kupienia po kosztach poduche od a8..