Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
No wiesz ty co, ja sie nie chwale, ja to robie dla siebie, dla moich wygód i zachcianek a nie zeby sie chwalic panie Koman
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
No to ba :> caly czas :naughty:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Jak o mnie chodzi to nie jechalem
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Wesołych swiat panowie :> No i smacznego jaja
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
No innej opcji nie ma blaster a włącz vaga, wcisnij "about" i tam masz po lewej stronie status licencji..jak masz na zielono napisane "fully registered/ activate" to masz pelna wersje i nie ma hu, musisz zakodowac.. A pytanie z innej beczki bo wyczytalem ze poducha z a8 pasuje do kiery z TT.. Potwierdzi ktos?? A8 nr: 4E0880201
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Powinienes nim zakodowac.., no chyba ze nie masz pelnej wersji..
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Tam jest tylko 2 piny tak?? i je przelozyc tak jak w starym łączniku?? nie no lutował to nie bede, musze skoczyc do aso tylko ze mam kawalek i tak bylem ciekaw
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam. Panowie podpowiedzcie ten lacznik nr. 4E0-972-133 jest koniecznie potrzebny?? chce zalozyc kiere od b7, posiadam moduł z koncowka Q, tasme 4EO953541 A, tylko ten lacznik czy potrzebny??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
eee jakos ci nie wieze..moze nie masz pelnej wersji..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
409 moze..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tzn ale gdzie w poduszki czy silnik??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Heh faktycznie, nawet nie zauwazylem, wpisalem tylko w wyszukiwarce "wydech a4 2.5"
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Taa to ta aktywacja A błąd poduszki no w (15 airbag)
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
No wiesz ty co... jak ona bije 6 barow to te 2 ewentualnie 2.5 atmosfery bije szybko a jak ma max 2.5 to powodzenia zycze w biciu 2 atmosfer..
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Taa widzialem tylko pisze na nich max 2.5 bar to lipa a virus mowi ze 6 barow mu daje
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
A mozesz sie pochwalic gdzie to cudo kupiles?? i ile to kosztowała??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Błąd najlepiej wykasowac A tempomat aktywowałes w silniku??
-
[ALL B7] Pobór prądu
Jakiejs pseudo tuby nie miales nigdy?? bo one podlaczane sa prosto pod akumulator..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Prosze: http://allegro.pl/wydech-audi-a4-b6-2-5-tdi-163-km-i1557158832.html
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Górne bardzo prosto mozna sprawdzic.. nie podnoszac samochodu, najlepiej dwie osoby ktos ci ruszasza za góre kola w strone auta i na zewnatrz a ty trzymasz za sworznie reka i czuc dokladnie jak ma luz, proponuje jeszcze skrecic kolem wtroszke w prawo, lewo i wtedy sprawdzic... mialem tak kiedys ze na wprost zero luzow a po skreceniu w prawo stukal mi gorny..
-
[ALL B7] Pobór prądu
U mnie po uspieniu canow czyli okolo minute po zamknieciu auta prad jaki pobiera to 0,02A u szwagra w vw bora pobiera 0,06A
-
[ALL B5] Śruby wahaczy???
Mozesz zalozyc stare ja kilka razy wymienialem wachacze, ewentualnie rozkrecalem zawieche i nigdy srob nie wymienialem.. no moze z wyjatkiem sroby w zwrotnicy co trzyma gorne wachacze, ja to ciezko oszczedzic Jesli chcesz to wymien.. tu masz komplecik wystarczylo wpisac "srób a4": http://allegro.pl/zestaw-srob-do-zaw-przedniego-a4-a6-a8-passat-b5-i1518173058.html
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Nie no koles z klubu sprzedawal taki komplecik.. taa tu masz racje ze te "okazje" to moga byc pozorne oszczednosci..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Ja na allegro tylko dostarczyc go to jest problem bo kurier przewyzsza wartosc wydechu.. gosc mi ladnie zaznaczyl i tylne odcial a ja ladnie pospawalem i jest git
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
350 dales za banana do starej zwrotnicy?? to chyba pozlacany..za 1100zł widzialem gosc chcial komplet wachaczy opylic lema do b5..