Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Sliczna masz ta audiczke Coraz czesciej tu zagladam i coraz wieksza mam ochote na b8 :gwizdanie:
  2. Nie no ja u siebie mam 225 i jest spoko
  3. No chyba ze ma kapcie 185
  4. To tyle miales seri co ja po chipie
  5. Ile masz darek km nalatane w tym awx??
  6. No ja wlasnie nie doczytalem z tym katem a filtr jakos tak o zapomnialem, a tez moglem kupic po drodze .. teraz wywalilem kata ale to chyba juz za pozno bo wyczytalem ze przed strojeniem dobrze jest go wywalic..
  7. Piotrek mozesz powiedziec cos wiecej o lotc na klape?? gdzie kupiles?? jakie koszta na kleju sie ja mocuje??
  8. Pewnie ze tak polecam odrazu adapter + dvd + kamerke w klape :naughty: nie bedziesz musial rozbierac kilka razy
  9. Masz Rns-e?? czy concerta?? Jak concert z b6 to dziala tylko podglaszenie, musisz zmienic na radyjko po 2005 roku i wtedy bedzie gitara
  10. Mowisz powaznie?? troche chyba nie realne..
  11. Ni no bylem zchipowac autko i wyszlo bezdymnie 151 kuni i chlopaki mowili ze katalizator go trzyma, teraz mam pewnosc ze mieli racje
  12. Odczuliscie ze autko ma lepszego kopa?? wmoim czuc różnice az mam ochote na hamownie skoczyc :>
  13. Panowie, wywalilem tego kata i ku mojemu zdziwieniu chyba musze jechac na hamownie.. naprawde jedzie to lepiej :>
  14. Pany okreslcie sie :> bo mam zamiar isc zaraz wywalic tego kata a szkoda rozbierac tego dwa razy
  15. No taa ja wiem ze to same zalety, tylko czy nie bedzi cos buczec, bo ludzie radza wstawic rurke zamiast kata..??
  16. Panowie jak wywale srodek z katalizatora a puche zostawie, chce zeby wygladalo na ori to nie bedzie jakiegos dziwnego dzwieku?? bo spaliny beda mially duza pusta puche.. ma tak ktos??
  17. No to faktycznie porazka.. brd, fmic to projekt pod 200 kuni i 400 Nm.. Ni no ja szczze to jestem zadowolony bo autko duzo lepiej jedzie ale mimo wszystko cos nie gra..U cibie moze pompki nie daja rady juz..
  18. No nawet 500 km i srednia 100/h a spalanie 7,6 w dwie osoby i 200 kg w kuferku i oponach 225 wiec calkiem spoko :> a o autku daj ogloszenie w "sprzedam, kupie"
  19. Myslisz ze cos jest wysypane?? no a jak sprawdzic pompki inaczej niz przez logi?? wymienic tak se o?? albo vacum tak jak piszesz, to trzeba by pomiezyc podcisnienie np.
  20. No olej to nic, filtry, głownie powietrza, no i moglem kata wywalic ale sie nie dogadalem z gosciem dokladnie przez telefon a dalem 800zł, to grupowka w dolnoslaskim, a ze akurat lecialem do walbrzycha to po drodze skoczylem do wrocka no i jedzie sie znacznie przyjemniej
  21. Nie no to oczywiste Ale myslisz ze to moze mu cos dac?? w sensie wywalenie kata..
  22. Tak zrobie moze cos to da
  23. I Jak po wycieciu kata?? sa jakis negatywy?? kiedys w pasku wywalilm bebechy i zostala pucha, jakos dziwnie chodzil, chyba jedynie tak jak mowisz ze tylko rurka [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:01_________________________________________________ ja chyba nie bede, wywale na poczatek "ekologie"
  24. vacum?? a czemu? [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 20:54_________________________________________________wstawiles gotowca czy pucha zostala?? czy rurka zamiast kata??
  25. Własni wiem Zrobilem logi i wszystko bylo spoko, chlopaki tez mowili ze az dziwne ze tak slabo bo turbina daje pieknie, pompki maja dobra korekcje..hmm sam nie wiem, no z tym filtrem kurcze zapomnialem, a mam wymiane za 2 tysie wiec moglem to zrobic wczesniej... a wy macie katy u siebie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.