Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sliczna masz ta audiczke Coraz czesciej tu zagladam i coraz wieksza mam ochote na b8 :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wykres AVF
Nie no ja u siebie mam 225 i jest spoko
-
[B6 AVF] Wykres AVF
No chyba ze ma kapcie 185
-
[B6 AVF] Wykres AVF
To tyle miales seri co ja po chipie
-
[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a
Ile masz darek km nalatane w tym awx??
-
[B6 AVF] Wykres AVF
No ja wlasnie nie doczytalem z tym katem a filtr jakos tak o zapomnialem, a tez moglem kupic po drodze .. teraz wywalilem kata ale to chyba juz za pozno bo wyczytalem ze przed strojeniem dobrze jest go wywalic..
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Piotrek mozesz powiedziec cos wiecej o lotc na klape?? gdzie kupiles?? jakie koszta na kleju sie ja mocuje??
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Pewnie ze tak polecam odrazu adapter + dvd + kamerke w klape :naughty: nie bedziesz musial rozbierac kilka razy
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Masz Rns-e?? czy concerta?? Jak concert z b6 to dziala tylko podglaszenie, musisz zmienic na radyjko po 2005 roku i wtedy bedzie gitara
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Mowisz powaznie?? troche chyba nie realne..
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Ni no bylem zchipowac autko i wyszlo bezdymnie 151 kuni i chlopaki mowili ze katalizator go trzyma, teraz mam pewnosc ze mieli racje
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Odczuliscie ze autko ma lepszego kopa?? wmoim czuc różnice az mam ochote na hamownie skoczyc :>
-
[B6 AVF] Wykres AVF
Panowie, wywalilem tego kata i ku mojemu zdziwieniu chyba musze jechac na hamownie.. naprawde jedzie to lepiej :>
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Pany okreslcie sie :> bo mam zamiar isc zaraz wywalic tego kata a szkoda rozbierac tego dwa razy
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
No taa ja wiem ze to same zalety, tylko czy nie bedzi cos buczec, bo ludzie radza wstawic rurke zamiast kata..??
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Panowie jak wywale srodek z katalizatora a puche zostawie, chce zeby wygladalo na ori to nie bedzie jakiegos dziwnego dzwieku?? bo spaliny beda mially duza pusta puche.. ma tak ktos??
-
[B6 AVF] Wykres AVF
No to faktycznie porazka.. brd, fmic to projekt pod 200 kuni i 400 Nm.. Ni no ja szczze to jestem zadowolony bo autko duzo lepiej jedzie ale mimo wszystko cos nie gra..U cibie moze pompki nie daja rady juz..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
No nawet 500 km i srednia 100/h a spalanie 7,6 w dwie osoby i 200 kg w kuferku i oponach 225 wiec calkiem spoko :> a o autku daj ogloszenie w "sprzedam, kupie"
-
[B6 AVF] Wykres AVF
Myslisz ze cos jest wysypane?? no a jak sprawdzic pompki inaczej niz przez logi?? wymienic tak se o?? albo vacum tak jak piszesz, to trzeba by pomiezyc podcisnienie np.
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
No olej to nic, filtry, głownie powietrza, no i moglem kata wywalic ale sie nie dogadalem z gosciem dokladnie przez telefon a dalem 800zł, to grupowka w dolnoslaskim, a ze akurat lecialem do walbrzycha to po drodze skoczylem do wrocka no i jedzie sie znacznie przyjemniej
-
[B6 AVF] Wykres AVF
Nie no to oczywiste Ale myslisz ze to moze mu cos dac?? w sensie wywalenie kata..
-
[B6 AVF] Wykres AVF
Tak zrobie moze cos to da
-
[B6 AVF] Wykres AVF
I Jak po wycieciu kata?? sa jakis negatywy?? kiedys w pasku wywalilm bebechy i zostala pucha, jakos dziwnie chodzil, chyba jedynie tak jak mowisz ze tylko rurka [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:01_________________________________________________ ja chyba nie bede, wywale na poczatek "ekologie"
-
[B6 AVF] Wykres AVF
vacum?? a czemu? [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 20:54_________________________________________________wstawiles gotowca czy pucha zostala?? czy rurka zamiast kata??
-
[B6 AVF] Wykres AVF
Własni wiem Zrobilem logi i wszystko bylo spoko, chlopaki tez mowili ze az dziwne ze tak slabo bo turbina daje pieknie, pompki maja dobra korekcje..hmm sam nie wiem, no z tym filtrem kurcze zapomnialem, a mam wymiane za 2 tysie wiec moglem to zrobic wczesniej... a wy macie katy u siebie??