Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. A czy ty umiesz czytac?? pisze passat a A4 ma raczej inna konstrukcje zawiasów..niestety
  2. Jeszcze nikt tego dorobionego w b6 nie ma wiec nikt ci nic nie powie
  3. W passatach zmieniaja kluczyki i zamek w klapie o ile sie nie myle..ale w a4 nie wiem za bardzo
  4. rrr cos mu odjeb., moze zrob mu resteta.., kleme na chwile sciag
  5. Postaw na przegladniecie instalacji, np zaslep na jakis czas klape bagaznika i bedziesz wiedzial wiecej :gwizdanie:
  6. moze mała zarówka w blotniku albo tylna sie spalila..patrzyles na nie??
  7. Coś sie jej popindoliło albo masz gdzies minimalna nieszczelność w układzie.. jesli wszystko jest szczelne to w pompce jest taka krancowka, musisz rozebrac pompke i taka blaszka wychyla sie przy otwieraniu w jedna a przy zamykaniu u druga manke i tam mozesz poregulowac..
  8. I miec włączone światła :gwizdanie:
  9. Ja jade do wałbrzycha, tylko ze dopiero za dwa tyg...to jakos by sie z gosciem dogadal zeby podrzucil kawalek i git
  10. To ma zwiazek z wewnetrznym lusterkim fotochromowym, z taka czujka swiatla, jak swieci ci ktos swiatlami po lusterkach to sie automatycznie przyciemniaja..
  11. No jak znajdziesz lusterka w jakiej kasie taki bedziesz mial koszt
  12. Wtedy wymiana lusterek :gwizdanie:
  13. po przewodzie idacym od lusterka do drzwi.. jesli jest :mysli: 7 kabli minimum to sa silniczki...napewno musi byc kabel koloru różowego..albo sciagnac obudowe lusterka i zobaczysz czy jest silniczek..
  14. Nie ma dla mnie ramki biegow i listewki na wlacznik swiatel 7n6
  15. dobrze wkladales tylko lipne masz albo za waskie jakies..
  16. Bo to to lipa jest... lepiej zrobic na ich wzór z jakiegos twardszego materiału, ja np zrobilem z szpachelki takiej do gipsu
  17. RB8 czyli b7
  18. Wydaje mi sie ze nie powinno byc roznicy, jesli do audi b6 1.9 bez problemu pasuje licznik z 2,5tdi to tu tez powinien pasowac.. generalnie to za kilka dni bede mial taki licznik na opylenie
  19. I jak tam panowie podłączył ktos ten tuner??
  20. Tak mam led w podsufitce ale ja mam w lampkach na nogi zalozone oporniki wiec chyba przez to wszystko jest git..
  21. Ja ci powiem ze tez mam podswietlenie przestrzeni nog i tez diody z lampki podsufitki i wszystko dziala znakomicie.. nie jest to tak jakbym chcial bo jak otwieram drzwi to swieca obie lampki a nie tylko ze strony otwarcia..hmm zadnego 4v tam nie ma o z ktorej kostki sie wpinalem to juz nie pamietam ale jutro moge looknac..
  22. Hmm no ale gdzie one sa podłączone?? wiem ze na bank ludzie z kratki bocznej lewej wpinali sie pod wlacznik swiatel + ewentualnie przeciagnac kabel do srodka i prawej, tak jak pisalem wczesniej mozesz prad wziasc z esp lub podswietlenia zapalniczki kolorow w wlaczniku i esp nie pamietam.. wiem ze brazowy to masa, ale to chwilka z miernikiem i juz wiesz...albo poszukaj w tym watku bo temat byl juz nie raz poruszany...
  23. dokladnie tak, nalepiej do srodkowej z podswietlenia ESP

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.