Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. a wkłady masz?? konkretnie lewy??
  2. Tak jest...najlepiej tak jak pisalem jakie "domykacz" on wtedy dziala do wyczucia oporu bo mysli ze sie szyba zamknela..
  3. niebieski i różowy w wiazce lusterka, jesli podłączysz pod niebieski mase a różowy +12 to sie zamkną albo otworzą, nie pamietam juz dokladnie ale na bank te dwa przewody.. no i odwrotnie czyli niebieski +12 a różowy mase to zadzialają w drugą strone.. tylko musisz miec urządzenie które wyczuje opur lusterka.. na próbę mozesz na chwilke podpiąć tak jak pisałem..
  4. Piekna robota.. a chrom od soczewki malonłeś w mat po toczeniu?? Kurcze i teraz nie wiem czy szukac bixow czy upychac to w zwykly xenon hmm
  5. no w sumie to tak mam bo piasta 57,1 a felga 70,1 to by bylo git
  6. Panowie a ja mam pytanko dotyczące dystansów.. mam w autku a b6 felgi 7,5 cala et 35, opona 225, wsadziłem dystanse 20mm i no nie za ciekawie...wystaja felgi i opony poza obrys auta.. wiec pytanie czy istnieja dystanse powiedzmy 10mm z centrowaniem?? jakos nie ufam dystansom bez centrowania po przykreceniu których koło wisi praktycznie na szpilkach..
  7. Czester da rade soczewke od b8 wsadzic do zwyklego xenonu?? ktos wczesniej pisal ze nie wejdziie do zwyklego xenonu tylko do bixa i zrezygnowalem z tego modu.. zalozyles juz te soczewki?? ---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 19:55 ---------- A tak mysle... soczewki od insigni np by nie podeszły bez mniejszej rzeźby?? próbował ktoś??
  8. Nie wiem czy te pw dzialaja poprawnie wiec tu wrzucę szukam lotki do swojego autka, patrze virus sprzedaje swoja,mysle kurcze moze kolor podejdzie a tu ktos chyba sobie fotkę pożyczył.. http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-2000-spoiler-klapy-i2172512214.html
  9. Lukaszxxx odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    mi sie jeszcze nie trafiło takie cus w sumie to przycisk trzeba przytrzymac chwilke właśnie pilot za***iście z daleka łapie, mysle ze 80 m. spokojnie..[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 17:16_________________________________________________no problem Tomek, gdzies sie w klb stykniemy kiedys na bank
  10. nie sa do b6.. Do be sa L, N, J, M, P - obsługuja F, S - nie obługują Pisalem ci ze mam w dobrej kasie to ty szukaj dalej :>
  11. Ale pierniczysz głupoty... i nie bardzo pomagasz w tym co pytałem... nic sie z twoich wypowiedzi sensownego raczej nie dowiem
  12. dzieki... jazda do suchego baku to jakos mnie nie kreci na pompkach..
  13. No to co wg ciebie jest wymierne?
  14. tzn jak ile osób w srodku?? pistolet no normalnie po same granaty no do konca :> temperatura czego?? otoczenia?? mineło max 3 godzinki wiec mogla sie zmienic o 1 stopien.. zeby obalic twoja teorie sprawdze inaczej... wleje pod sam korek i zrobie te 200 km i znow wleje pod sam korek.
  15. Zatankowałem do pełna na stacji jak miałem 3/4 baku, zrobiłem 200km i na tej samej stacji, tym samym dystrybutorze zatankowałem znów do pełna tzn az odbił, fis pokazał 7,4 a weszło dokladnie 13 litrów.Wiec ewidentnie spalił 6,5l/100km. I raczej to jest bardziej miarodajne niz to co mowisz ze mam jezdzic az by mi zgasł..
  16. Yhm to spox bo nie bardzo sie chce znów rozbierac drzwi. Dzieki Dominik
  17. no taa ale piny od wiazki lusterka sa dalej wpiete w moduł drzwi i do przewolu przylutowalem wiazke z kabiny od lusterka wewnetrznego
  18. Jestem za szybki Zanim mi odpisałes miałem rozebrane i kabelki od fotochromu przylutowałem do wiązki idacej od lusterka do sterownika, tylko ze piny sa dalej wpiete w kostce od lusterka.. nie narobi bałaganu?? czy lepiej przełożyć tak jak napisałeś do czarnej kostki??
  19. Bartku jeszcze jedno pytanko... kabelki od fotochromów zewnetrznych leca przez pomaranczowa kostke, póżniej słupek A i wchodza do sterownika w drzwiach ale do jakiej kostki i które piny?? nie chce ciac wiazki od lusterka do sterownika zeby tam sie wpiac, tylko jak to jest fabrycznie.. odcinek miedzy słupkiem A a sterownikiem drzwi..??
  20. w takim wypadku jak nie ma instalacji nic to racja.. ale jakbym mial np instalke drzwi-slupek A to juz bym wolał to zrobic jak ori
  21. kurcze duzo roboty rozbieranie drzwi itd. kurcze szkoda.. no nic Bartuk jeszcze raz serdeczne dzieki za pomoc
  22. wiec napisze co zobaczyłem w pomaranczowej kostce, wtyku od lewej pusty, pusty, zielony, pusty, pusty, pusty, pusty dwa czerwone z zielonym paskiem, czerwony z zielonym paskiem, niebieski niebieski, brązowy z białym paskiem, pusty, pusty, zielony z żółtym paskiem, czarny, pusty[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:51_________________________________________________z gniazdka od wewnetrznej strony
  23. nie no jeden mam tylko fotochrom, prawy bo trafil sie jak kupowalem skladane lustra.. kurcze a one nie przechodza przez pomaranczowa w słupku A?? bylem rozbebeszyc i spisalem kabelki wlasnie z pomaranczowej po stronie kierowcy..
  24. sterowniki mam bez literki, wymieniłem jak zakładałem składane lusterka :> zaraz lece looknac moze bonusik jest [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:09_________________________________________________te w słupku A 20 pinowe to wiesz może jaki kolor??[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:10_________________________________________________Taaa lusterka mam 10 pinowe wiec maja obsługe fotochromu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.