Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
KFX a ty nie obczaiłbys tematu jak by to zrobic zeby tez sie otwierały po otwarciu auta??
-
Jaki dobrać rezystor
no wiec wyraź jakies sensowne zdanie karbonek bo ten twoj post nic a nic nie pomaga..
-
Jaki dobrać rezystor
I dalej pupa.. zalozyłem tak jak pisales 100Ω 5w i dalej wali błąd, próbowałem tez 47R czyli 47Ω i 25 wat i tez wali bład..
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
uuu ja nie pomoge bo ja robilem w zwyklym xenonie ale tez mialem problem z zacinaniem sie przeslonki, ocierala o plastik lampy.. a
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
wsadziles w bixenon czy xenon?
-
Jaki dobrać rezystor
Tak zbigok własnie takie identyczne mam te swiatła jak na filmie podałeś ale moj "fachowiec" stwierdził ze to nie tak hop siup jak na tym filmiku bo dany bajt w jednym tiguanie moze odpowiadac za cos innego bo jest to uzalezione od wyposażenia autka i roku produkcji.. ---------- Post added at 16:39 ---------- Previous post was at 16:35 ---------- simon_75 a mozesz powiedziec jaki ten rezystor ma byc do mnie?? nie znam sie na tym nic a nic.. ---------- Post dopisany 15-04-2012 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 16:39 ---------- Panowie i Panie podpowie ktos?? ---------- Post dopisany 19-04-2012 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 20:21 ---------- Ok troche wiecej wiem, podłączyłem zarówke od stopu 21wat i błąd nie swieci, opór ona robi 1,7A i taki mw rezystor potrzebuje,, tylko nie znam sie na tych oznaczeniach.. 47r np co to znaczy??
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Prosze cie:
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Ja tez malowałem, kłopot z rozklejaniem ale da sie rade, trzeba tylko chciec, teraz rozklejałem od nowa bo zakladałem soczewy od b8 i juz bylo latwiej hehe, U Daniela swieca normalnie przeciez mijania to soczewka a chrom dookola to tylko ozdoba, ja zostawilem jednak chromy bo wg mojego gustu za ciemno troche jest tak jak np u Daniela..
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Magic zainteresował mnie temat pompy w baku heh i swoja tez wytargałem w sobote, miala lekka powłoczke osadu, sitko prawie czyste, efektów pozytywnych i negatywnych brak
-
Jaki dobrać rezystor
Witam. Jak w temacie, założyłem do ojca Tiguana swiatła dzienne firmy hella w miejsce przeciwmgielnych, chcialem je wlaczyc kodujac dzienne zamiast przeciwmgielnych ale niestety nie potrafi mi nikt tego zrobic..wiec postanowilem zalozyc rezystor zeby fis nie lutowal błędu i zeby nie migały przy przekreceniu stacyjki.. żarówki sa HB4 51wat, opór 3,65A diody 7,5wat, opór 0,3A
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
nie tu miejsce na takie rozmowy Jarek. Ale lampy.. nie nie dzieki
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
no takie jak wystawilem w dziale sprzedam to sa te co potrzebujesz a zwykle od b6 to różnice widac od razu
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
nie da rady.. musza byc mocniejsze.. nasze standard maja jak dobrze pamietam 540N a te z zawiasów ze spręzynkami okolo 700, Badalem na swojej klapie i moje po prostu nie daja rady.. nawet jeden standard a jeden mocniejszy nie daje rady..
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
spox Jarek, jak beda nastepne to ci dam znac
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Tak tak teraz jest poezja.. cuz no przykro sie mowi, kolesiowi walne kontret negatyw i ot wszystko, przetwornice zregeneruje, moze cos grosza sie wróci.. ty Marcin z którego masz roku autko?? przetwornice ori??
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
No wiec ja panowie polecialem troche z palnikami... kupiłem na allegro, miałby byc osramy.. po 155zł przyszly philipsy.. dzwonie do kolesia a on mowi ze oryginal, ma hologram pod blacha itd, ok zalozylem,,, prawy swiecil okolo 3 godziny i spalil przetwornice.. kupiłem drugą używke, spoko swieci... w niedziele po obiadku skoczylem do sklepu i zaświecił błąd, za pare minut drugi błąd.. wychodze z samochodu i ani prawa ani lewa nie swieci..no i co gosciowi zrobic?? chyba mu naebac bo co innego?? odeslalem mu to dziadostwo i kupiłem dwie nowki przetwornice i ori palnikiw aso wiec "oszczednosc" w plecy okolo tysiaca, nie wspomne o tym ile razy te lampy juz wyciagalem..no bo przeciez tylko wina palnika, fakt ze na przetwornicy pisze 2000h a moje patrzac po przebiegu to maja na bank 3 albo 4 tysie..tak ze mam 5 przetwornic i 4 palniki z czego polowa nie dziala.. wiecie gdzie regeneruja może??
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Panowie posiadam takie zawiasy oryginał z b7, pasuja również do b6 info na pw
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
ściągnij wkład po prostu
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
mozesz miec w połączeniu instalacji z karoserja w tej osłonie gumowej pozrywane kable, albo sam mechanizm regulacji lusterka sie konczy, te dwie rzeczy sprawdz/...
-
Znaczenie ET Felgi
no jak chcesz, zebys nie zalował, kurcze zapomnialem fotke strzelic jak wyglada z et 35 i dystansem 20mm ale jest porazka, nie do jazdy..
-
Znaczenie ET Felgi
to ja ci powiem mam taka sama konfiguracje jak u ciebie, tj 225/45 7,5 cala z tym ze et mam 35 tez gleba 30mm i włożyłem na tył dystans 20mm czyli et zrobiło się 15 i jest porażka, wystaje poza obrys auta około 5 - 10mm, wiec optymalnym bedzie dla ciebie dystans 20 mm na tył, bo zrobi ci Et 25 czyli 10mm szerzej niż u mnie, też tym tak chciał ale dystansów 10mm to niestety z centrowaniem nie dostane.. nawiasem mowiac zamieniłbym bardzo chetnie dystanse 20mm na jakies mniejsze tj 12-15mm
-
Znaczenie ET Felgi
Pytanie jakie masz ET bo to najwazniejsze..
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Do fotochromu idzie 2 kabelki, a jak chcesz sprawdzic działanie el. sterowania to sciąg wkład lusterka i zobacz czy wszystko w nim gra, bo mysle ze chodzi ci o sterowanie a nie zamykanie tak??
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
no proste ze tak..
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
ale hmm nic nie robisz z lakierem przeciez, odkrecasz zawiasy od klapy, klapa out, odkrecasz zawiasy od auta i zakrecasz nowe pomalowane na srebrny kolor, sladu nie ma..za pare lat sciagasz zawiasy i zakladasz swoje stare a twoje srebrne z sprężynkami ida w świat dalej i szafa gra