Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Lukaszxxx odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Ale jechałeś i co?? przyspieszałeś czy hamowałeś?? czy tak o po prostu ze stałą predkoscia?
  2. Lukaszxxx odpowiedział(a) na rychu_225 temat w 1.9TDI
    nie równa praca moze byc spowodowana juz kończącymi sie pompkami..
  3. a ja mam inne pytanie czy do kiery bez mf da rade wlozyc przelaczniki multi np z b7 lub a5??
  4. taa mf w b6 nie bedzie dzialac z modulem Q, potrzebujesz modul z b6
  5. w instrukcji różne brednie można wyczytać, ja wiem ze plak na bank pomaga..
  6. palniki podróby pozwola przezyc przetwornicy kilka godzin wiec tu bym sie zastanowil..., przerabialem temat i wkoncu kupilem ori palniki i nowe przetwornice..
  7. zawsze mozesz go rozwiercic i dac wkreta z ciut wiekszym lebkiem..
  8. przełącznik lusterek, ten co masz w aucie do regulacji lusterek, musisz go wymienic na opcje z skłądaniem luster - kreci sie dookoła.. obudowa ma otwór na podswietlanie ww przełącznika
  9. taa ale u mnie np komfort obsługiwał opcje lusterek, silniczkami w drzwiach zamieniłem sie z kumplem, wiec mój koszt to lusterka plus przełącznik lusterek jakies 350zł, raczki drzwi nie zmieniałem, różni sie tylko wycięciem na podświetlanie opcji składania lusterek.
  10. Musisz sygnał doprowadzic do modułu w drzwiach..
  11. duzooo ja jakies 400..
  12. ale magiel po regeneracji wiec chyba pozostaje wymiana na inny
  13. vagiem nic nie zdziała, nie wprowadzaj ludzi w błąd..
  14. Rozwin całe i psiknij je po całości plakiem, zrobi robote.. poprostu już przebieg daje o sobie znac..
  15. Do kraczkowej koło Łancuta..
  16. Jak w temacie.. stuka mi jak wsiąde do autka po kilku godzinach stania, np rano.. zapale auto ruszam energicznie kierownica i słychac ewidentne stuki, rusze pare razy prawo lewo i przestaje.. dziwnie jakos.. dodam ze cala zawiecha sprawna, zero luzów na wachaczach czy drażkach i koncówkch, dodam ze jakis rok temu regenerowałem magiel ale w dobrej firmie i raczej lipy nie robia..auto prowadzi sie bardzo dobrze i nic nie stuka, krzyżak na kolumnie sprawdzałem i wszystko z nim jest oke.. czy to jednak magiel?? na pewno nie cieknie bo sprawdzalem..
  17. Ale właśnie nie jestem w stanie stwierdzic czy wczesniej palil lepiej bo problemy zaczynaja sie przy -5 a na starych wtryskach bylo cieplo wiec tego nie wiem, no chyba ze zamienie na stare ale to troche bez sensu...
  18. wiec tak wtryski kupilem na allegro, czy byly wymieniane, nie mam pojecia, byc moze, pompa hmm kto to wie.. kata nie mam.. wykres mam ale w domu wrzuce w nowym roku jak wroce do domu niestety nie mierzylem przed wymiana wtryskow.. a silnik w miare spoko, tzn logi itd, warto by pobadac cisnienie na baniakach, ale czuc ze jedzie spoko tylko to palenie kiepskie, byc moze juz jest lepiej bo temperatura jest wyzsza wiec pali spoko..
  19. Panowie nie zmieniajcie tematu podpowiedzcie w moim temacie jak cos wiecie...
  20. spoko, po swietach zrobie, tylko chcialbym najpierw ta dawke startowa ustawic tak jak bylo.. skorygowac cisnienie tzn?? a wlasnie nie wiem czy zapala gorzej bo jak mialem stare wtryski to nie bylo takich mrozow, a autko mam kilka miesiecy dopiero.. wiesz poprostu po zmianie wtryskow zmienila sie dawka biegu jalowego i skorygowalem ja vagiem, startowa tez napewno sie zmienila ale po zalogowaniu do kanalu 05 moge wpisac różne wartosci ale dawka sie nie zmienia, przez to chce dygnac lekko nastawnikiem.. ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Logow nie mam ale na wolnych obrotach wartosci w 004 wygladaja tak samo jak przed zmiana wtryskow: 882 rpm 0,4*BTDC 0,9*BTDC 3%
  21. stare były fabryczne 220/300 no jasne ze mogły byc cos dlubane, nowe tez ustawione na 220/300 wiec powinno byc git, a nawet jest bo w bs kat podniósł sie o 3-4 jednostki, mi chodzi o dawke startowa, bo auto kiepsko pali na zimnym, jaka powinienem miec dawke startowa (nie mylic z dawka biegu jalowego) mam teraz w granicach 30mg/R a na starych wtryskach byla ok 20mg/R, ja zmienialem wtryski zeby podniesc moc a nie ze mialem padniete stare, chociaż korekcje były 0,09 -0,35 0,25 -0,02 podpowiecie czy jak rusze nastawnikiem tzn zwieksze dawke biegu jalowego to tez zwiekszy mi sie dawka startowa?? a pozniej sobie skoryguje vagiem..
  22. Raczej nie.. ciezko mi stwierdzic bo wtedy nie bylo jeszcze tak zimno.. mysle ze podobnie.. ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- Jaka wogole powinna byc dawka startowa?? ile mg/R?? Czy ewentualnie moge ruszyc nastawnikiem to mi sie zmieni dawka biegu jalowego i startowa a pozniej vagiem skoryguje dawke biegu jalowego da tak rade??
  23. Same siłowniki nic ci nie dadza,, musisz zmienic: - zawiasy 8E5827301H 8E5827302H - na zawiasy założyc sprezynki 4F5827665A - siłowniki 8E5827552K oczywiscie dwa zawiasy prawy lewy, dwie sprezynki i dwa siłowniki ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- miałem zdjecie jak to wyglada bo sprzedałem kilka takich kompletow ale padł mi komp i wszystkie fotki itd poszlo sie ebac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.