Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu masz jego aukcje
  2. Sprawdz czy doprze wpiąłeś wszystkie kostki, ewentualnie jeszcze raz powypinaj i wciśnij spowrotem
  3. Lukaszxxx odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    No słuchaj moga byc tez konczace sie pompki, jak korekcje?? bipy??
  4. Ale to takie głośne aż jest??
  5. wał, przeguby do sprawdzenia..
  6. No u mnie ori były jakby 3-4 blaszki połączone, nie przeszkadz, dobrze wyczysć obie powierzchnie i bedzie gites
  7. mogą jak najbardziej, ja fakt ze w ośce jak miałęm uszkodzony przegub wewnetrzny to najpierw drgało w okolicach 70km/h, jak wymieniłem mu osłone i nawaliłem nowego smaru to właśnie miałęm takie drgania od 20-30, lewarek kiera.. właśnie najgorsza miejska prędkość..
  8. Wewnetrzny to raczej drgania przenosi, I są juz w tej chwili dostepne same wewnetrzne na alledrogo za jakies 300pln, jakies dwa lata temu mozna bylo o tym pomarzyć, Jak mi się uszkodził wewnetrzny to kupiłem urzywke półoś z dwoma przegubami od b7 i mam spokój świety do dzis, dałęm jak dobrze pamietam 150zł
  9. Taa maja byc metalowe, ona sie składa z kilku małych blaszek..
  10. Lukaszxxx odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    A czujniki temperatury g62 macie dobre?? sprawdzcie vagiem tylko juz nie pamitam który blok, jak auto zimne to wszystkie temperatury powinny byc bliskie sobie tj. paliwa cieczy i temperatura zewnetrzna, na bank w engine blok 7 czy 8.. moze wam czujnik zawyża i na pierwszy strzał dostaje większa dawke paliwa..
  11. hmm jakis luz w zawieszeniu, ale tylne zawieszenie jest srednio zniszczalne..
  12. Może klocek ma luz w jarzmie i jak dohamowywujesz to stuka o jarzmo..
  13. Kąt synchronizacji ok?? co było robione tylko szklanki??
  14. Lukaszxxx odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Kapturki pociągnij do góry poprostu, a kluczyk 10mm nasadowy taki głęboki bo mocowanie jest u dołu i musi byc głębszy,,
  15. Tarcze to raczej przy hamowaniu by mu biło..No wiesz cieżko jest nam stwierdzic jak to mocno ci bije..
  16. heh taa najlepiej
  17. Taaa nastawnikiem, delikatnie fo puknij tylko delikatnie, czesci mm..
  18. czyli jednak wada..
  19. moze byc tez maglownica juz wybita, miałem u mnie np tak ze stukało mi po małych wybojach tylko przy skrecaniu w lewo, wachacze wszystkie git, stabilizator koncowki wszystko spoko i to byl wlasnie magiel..
  20. Opony, felgi kola, cisnienie w kolach, przeguby, maglownica, drążki i wiele innych, zacznij od kół- sprawdz cisnienie, wyważenie ewentualnie zamien na chwile na letnie jak masz komplet na felgach..
  21. Ja miałem taki wyciek właśnie w avf i był to przewód wodny który idzie koło filtra paliwa, z tyłu za silnik (nie wiem czy nad czy pod vacu pompa) i wchodzi w blok w okolicy czujnika płynu G62, sprawdz go bo podobno to czesta przypadłość, tez mi tak uciekało około 0,5l na miesiac..
  22. spokojnie mozesz ustawiac te 3,8
  23. Ja sie wogole nie denerwuje tylko jak mowie ze u mnie wytrzymały tyle tys km i jakiej firmy, w poprzednim aucie mi pukały i nic innego nie pomoglo tylko wymiana..
  24. No raczej coś ma... ze jak kupisz gówno to gówniano sie jeździ, chciej tu pomuc to gość jeszcze ma sapy..
  25. Ja w golfie ALH po zmianie na 0,216 ustawiłem dawke na 3,2 i wszystko jest w porządku..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.