Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Problemy z Turbinka
Wiec mam loga dynamicznego i statycznego z podcisnieniem wpietym prosto w rruche omijajac n75 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM przy okolo 2600 dzwiek wydał silnik czy tam turbo dziwny dzwiek wydalo wiec odpusciłem.. ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- Wyciagnolem jednak ponownie turbine i niestety zauważyłem cos niepokojacego, mianowicie (po tych logach z podcisnieniem w gruszce) rozebrałem i po stronie ciepłej pojawił sie olej,wczesniej tego nie bylo.. jakies sladowe ilosci ale jednak.. Kurde i chyba bedzie musiala sprezara do regeneracji poleciec... łopatki chodza lekko, jednak maja luz góra dół..
-
Problemy z Turbinka
oke, tak zrobie.., nic nie rozwale jak caly czas grucha bedzie zaciagnieta??
-
Problemy z Turbinka
Podcisnienie jest Panowie dobre, wywaliłem wszystko łącznie z puszka która magazynuja czy tam utrzymuje podcisnienie, podłączyłem N75 bezposrednio do vacu i prosto pod gruszke, dla sprawdzenia zaslepiłem nawet rurke idaca do servo i dalej to samo... ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- generalnie ciezko robi sie loga bo musze zgasic autko, powoli jedynka delikatnie 2, 3 i sandał, jak juz puszcze gaz to lapie awaryjny, znow zgasic i od nowa to samo.. wiec łapie awaryjny powiedzmy po przekroczeniu okolo 2000-2200 obr.
-
Problemy z Turbinka
Pierścień jest [powinien być] symetryczny Wiec jest czy powinien? ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Zrób dla pewności. Zrobie jutro..., ale nie sadze, wszystko bylo w pelni sprawne przed czyszczeniem turbinki,,,
-
Problemy z Turbinka
Podmieniałem na N18, hmm zrobic jeszcze raz statyczny 011?? nie pamietam juz czy byl awaryjny czy nie..
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
Jak tam Krzysiek uporałeś sie z problemem?? u mnie jest podobnie, tylko ze łapie błąd i tryb awaryjny i wogole nie da sie autkiem jechac, dawno temu czysciles Turbo?? problem nie pojawil sie zaraz po czyszczeniu??
-
Problemy z Turbinka
A da sie ja zle poskladac?? nie jestem pewny co do pierscienia który rusza łopatkami, poza tym na bank dobrze, kata nie mam juz dawno, dolot na bank szczelny, regulacju sztangi nie dotykalem..Czy jest opcja ze pierscien zalozylem odwrotnie?? nie jest on symetryczny?? Ewentualnie czy za bardzo podjechana strona goraca turbiny? po kolei.. strona goraca czyli czesc po ktorej chodza łopatki (nie mechanizm tylko muszla do której sa przykrecone) byla zrysowana, wiec ja wyczyscilem i nie wiem czy nie przesadzilem, po czyszczeniu byla gladziutka ale moze podjechalem ja za bardzo papierkiem i teraz puszcza... jest taka opcja?, na bank cos siedzi w turbo, wszystko inne sprawdzone, n75, przeplywka, dolot, grucha sprawna,
-
Problemy z Turbinka
Napisałem 2400-2900 a to za duzo, taa jest caly czas błąd zbyt małego doładowania 17964 p 1556
-
Problemy z Turbinka
Witam. Problem pojawił sie po czyszczeniu turbinki, czysciłem bo przeładowywała w bloku 011 przy dynamicznej wartosci byly 2400 nawet do 2900, wiec wyczysciłem, teraz jest problem tego typu ze przyspiesza po zapaleniu auta, jak mu puszcze gaz to juz lapie awaryjny i kicha, podcisnienia na bank dobre, zaworek n 75 podmienialem, przeplywke tez, podcisnienie nie ucieka, w bs 011, sztanga pracuje, co moze byc problemem?? Zamieszczam logi: Statyczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany 16-02-2014 at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 16:52 ---------- nikt Panowie nie potrafi pomuc??
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
Panowie kto polaczyl dwa watki w jeden?? przeciez zalozylem ten watek a tu jakies jaja..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Niestety nie zadziala moduł L w budzie b7, nawet z tempomatem..
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
Klapy podobnie jak w budzie b7? Dpf to w sumie wszystkie modele..
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
Ależ tu nie chodzi o spalanie, każdy sobie z tego zdaje sprawe, chodzi o wady konstrukcyjne jak jest w silniku 2.0 typu szybko konczace sie sprzegłą, zabierak pompy itd.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Ja mam z koncowka Q jak cus to pw
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
moj blad, 30zł za 2 szt. sa to wysokosc 32mm, szerokosc zew. 20mm szerokosc wew 10mm, przy scisku 6,4 - 800N przy scisku 8,0 -1000N przy scisku 8,8 - 1100N przy cisku 9,6 - 1200N Wiecej nie wiem, ja kupilem 8 sztuk wlasnie do klapy do b6/b7, testowalem i miesiac chodzilo, jadnak nie mam juz auta do testu a sprezynki mi zostaly..
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
no nie wiem tak o strzelilem 30zł za 3 sztuki..
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
Jak w temacie, osoby majace ten motorek lub wiedze na jego temat.. podzielcie sie czy ten silnik ma wady ? typu zabierak pompy oleju, slabe sprzeglo itd?? moze lepiej przy zakupie poszukac 2,7 zamiast 2.0..
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Panowie a okablowanie poduszki od B8 czy tam A5 przypasi do tasmy z b7?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Mam kilka sztuk takich sorezynek, pisalem pare postow wyzej..
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Ale silownik sam w sobie robil bujanie,
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Jakby ktos chciał to mam kilka sztuk, konkretnie 8 sztuk, które zostały mi po testach jak chcialem zrobic automatyczna klape do kombi, jednak pomysł padł bo nie mam juz auta do testow, sprezynki dzialaja bo u tego goscia dzialały jakies 3 tygodnie, sa to czerwone sprezynki do podwyzszonych obciazen wymiary: wysokosc 32mm szerokosc zewnetrzna 20mm szerkosc wewnetrzna 10mm moge pyknac fotke jak ktos chce.. kupiłem 8 sztuk wiec miałem w miare dobra kase, 4 sprezynki sa czerwone a 4 walnolem juz w czarny, moge pogonic 30zł za dwie sztuki.. ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- wogole to nie polecam wam nowych siłownikow, zamienniki sa różnej jakosci, przerabiałem temat i wiem ze potrafia otwierac perfekcyjnie, ale potrafia tez walic niemilosiernie przy max otwarciu..
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
zmieniasz na kiere mf z b6 czy b7/b8?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
broblemów bra, mozesz zakladac smialo, tylko nie bedziesz mial mf:) czego nie da sie ukryc heh
-
Telepie kierownica
niem mam niestety, wymien jeden, jesli nie zmieni sie nic to ten stary załuż na druga strone i bedziesz wiezial wszystko,
-
Telepie kierownica
eee nie koniecznie, ja mialem walniety wewnerzny, sam mu dalem strzala srubokretem w gume i nie zauwazylem tego, przejechalem tak sto km i zaczelo wibrowac i wtedy zauwazylem ta nadcieta gume, wyciagnolem go, wyczyscilem, nowy smar+osłona i nic to nie dalo, przy predkosci 30-40km/h wibrowalo, wymienilem i po klopocie:)