Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Panowie na jaki kolor malnac plastik nad rurami w zderzaku s4? kolor autka mam niebieski, jaki tam jest kolor w ori? myslalem nad czarnym matem bedzie dobrze?
-
A4 B6 brakująca śruba / stukanie
Gdzie Ci tam brakuje sruby? zaznacz o ktore miejsce Ci chodzi, na moje oko wszystko wyglada tak jak ma byc..
-
Tylny zderzak z cabrio do zwykłego sedana
Nie ma szans...
-
Różnice lotka na klape s4 s-line
Różnią sie bardzo od siebie?? Macie może fotke s-line i s4? Ewentualnie który zamiennik jest bardziej podobny do s4 i czy kupował ktos z was od tych sprzedawców?: Audi A4 B6 spoiler klapy tył (4064548569) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4 8E B6 2001-2004 SPOILER RS4 - NOWOŚĆ ! (4003807215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4 B6 SEDAN SPOILER LOTKA LAREN-TUNING (4068514354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Jasne ze moze byc, sa w pełni zamienne, tak samo jak do b7 moze byc od 2,7 ;3.0; 2,0 do 1,9 i odwrotnie..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Takie mamy aso, moze zle pytałes, to jest wtyczka od b7 bo tasme jak rozumiem zalozyles od b7?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
4E0-972-133 łącznik 4 pin
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Ja mam z roku 2011. numer 8E0920933QX jest zamienny z 8E0920930J ale czy z twoim to nie wiem..
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Panowie J pasuje nawet do pierwszych modeli 2003 roku, mam taki zegar, którego zamiennym numerem jest J i był przypisany do rku modelowego 2003
-
Proszę o ocenę logów po chipie
Co tam mam ogarnac?? Jest po regeneracji..
-
Proszę o ocenę logów po chipie
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
muli na zimnym silniku i czasami na rozgrzanym
Dalej cos mało daje z dołu.. patrz log dynamiczny 011..
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Looknij jaki rozmiar i kup zwykly cisnieniowy przewod...
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Jasne, włączony jest z tyłu koło vacu, blisko czujnika G62, na bank go poznasz, zreszta z tyłu silnika jest tylko on.. zapitala tyłem, kolo filtra paliwa i wchodzi w rurke, ja go zastapilem zwyklym węzem, ten btł jakos ciekawie powyginany, ja kupilem po prostu metr weza i po klopocie juz ponad rok, ubywalo mi nieznacznie, jednak uciążliwe bo raz na jakis czas cos trzeba bylo dolac..
-
Proszę o ocenę logów po chipie
Troche odkopie wątek, ostatnio po czyszczeniu turbiny i kilkoma przebojami okazało sie ze lekko puszcza olej od strony ciepłej, wiec postanowilem ja zregenerowac, odrazu egr zaslepilem blaszka i autko dostało odczuwalnie większa moc.., za jakies 5-6 tysi jestem umowiony na wymiane szklanek i planuje podskoczyc na hamownie..
-
muli na zimnym silniku i czasami na rozgrzanym
Pewnie ze łopatki moga sie delikatnie przycinac...
-
muli na zimnym silniku i czasami na rozgrzanym
Tak jak i sterowanie.. a max bez kontroli to masz tu moj avf: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
muli na zimnym silniku i czasami na rozgrzanym
taa, pomin zasobnik podcisnienia, pomin tez zaworek ten czarno bialy, wepnij n75 prosto pod wezyk vacum, drugi wezyk od n 75 pod gruche..
-
muli na zimnym silniku i czasami na rozgrzanym
wepnij n75prosto pod vacum i gruche i sprawdz wtedy
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
a no tak.. to fakt, jak zamieniales sterowanie podcisnieniem, przepływke to chyba pozostaje ci podmienic turbinke, ja swoja w ciagu tygodnia rozbieralem 3 razy, za trzecim pojawil sie olej, a moze i lepiej bo pewnie i tak w niedlugim czasie by puściła i albo by lopatki zarastały albi calkiem by ja szlak trafil..
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
Potwierdzam też mam od dłuższego czasu zaślepiony egr i nic to nie zmieniło. Auto muli na ciepłym i zimnym silniku do 2000 rpm masz zaslepiony blaszka czy tylko zaslepiony wezyk??
-
muli na zimnym silniku i czasami na rozgrzanym
Co widac- widac ze do 1700obr masz niedoładowanie.. podmieniales N75, przepływke? czy vacu robi dobre podcisnienie??
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
Zaslep Egr blacha jesli jeszcze tego nie zrobiles, u mnie pomoglo a turbo niedoladowywalo na dole i lapalo awaryjny, moze jak raz.. looknij na moj watek: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/problemy-turbinka-316745/#post4089684
-
Problemy z Turbinka
Zaraz poszukam loga sprzed czyszczenia, pierscien ustawia sie dobrze, wszystkie lopatki rowno wystaja, przepływke podmienialem od 2 innych avf i bez zmian, czujnik cisnienia doładowania tez podmienialem, filtr tez mam spoko, ma pare tysi.. Turbina puscila olej od strony goracej wiec wydaje mi sie ze bez regeneracji sie niestety nie obejdzie.. ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM log 011 przed czyszczeniem.. ---------- Post dopisany 18-02-2014 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 22:37 ---------- I Panowie problem rozwiązany.. A mianowicie, zalozyłem nową suszarke, tzn po regeneracji i dalej to samo, podmienilem jeszcze raz n75, podłączyłem go prosto z vacu i dalej nic, ostatnią nadzieja bylo sprawdzic podcisnienie podczas jazdy i zaslepic egr blacha, najpierw zaslepilem blacha egr zaraz przy wyjsciu z kolektora i ku mojemu zdziwieniu i oczywiscie zadowoleniu problem zostal rozwiazany, turbinka sie pieknie wkreca, nie robilem jeszcze logow bo nie chce jej odrazu tak katowac, zrobie za kilka dni.. Egr puszczał spaliny przy obciążenu spowrotem na silnik, fakt jest taki ze go czyscilem i wtedy musialem go spartolic.. Turbinge regenerowalem w Mielcu u Pana Bogdana-polecany na nie jednym forum.
-
Problemy z Turbinka
Nie no cos ty, uszczelke zalozylem nowa..wszystko jest tak jak powinno byc.. hmm a co logi ci mowia po podpieciu vacu prosto pod gruche??? na moje oko dalej jest kicha z doladowaniem od dolu..