Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Tiguan 143 km po wizycie u Rogala
A ty Dev jaki masz przebieg u siebie??
-
Tiguan 143 km po wizycie u Rogala
Autko dostało nową dusze aż musiałem się pochwalić wykresikmdo oceny:)
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Ja tez, nic a nic..
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Ja sprzedałem od reki, wystawiłem na allegro, zadzwonil kolo ze kupi, podjechal i po problemie.. nie pamietam ile wziąłem bo to juz jakies czas temu bylo..
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
jest albo mały torx, nie pamietam rozmiaru, albo krzyżak, poswiec latarka i powinienes zobaczyc..
-
Czy pompa może zajechać magiel???
Jaką góre?? Trzeba odkrecic górne mocowanie zawieszenia od strony kierowcy i schowek pod nogami kierowcy, zeby odkrecic krzyżak, no oczywiscie koncówki od zwrotnicy, dwie śruby od góy, jedna pod akumulatorem, 2 po przeciwnej stronie, jedna śrubę od dołu i dwa przewody od pompy oleju, 1,5h roboty..
- Świece ?
-
Strasznie dymi
No Panowie zalezy jakie to jest to "nadmierne" i jaki kolor maja spaliny, jak biały to jeszcze normalne ale niebieski to juz nie..
-
Świece ?
No nie koniecznie Łukasz, pompki chodza, jedno trefne tankowanie i moga powiedziec papa, a odnośnie twojego tematu to może spróbuj tak jak to sie dawniej robiło, bez filtra podłącz pod maska banke 2 litrowa i podłącz przewody od paliwa, wyciąg bezpiecznik od pompy i zobaczysz rano jak zagada, ale ze delikatnie telepnie to raczej powiedział bym ze normalne..
- Świece ?
-
Czy pompa może zajechać magiel???
U mnie tez zmieniony olej, ale zagladałem do niego niedawno i zrobił sie jakis taki ciemny..
-
Czy pompa może zajechać magiel???
Jak przy jeździe na wprost ci nie stuka a jak skrecisz i wali to raczej na bank magiel bo cuz pompa moze miec wspólnego?? Ja mam z kolei inny problem, jak zapale auto to ruszajac kierą energicznie slysze stuki, po paru ruszeniach przestaje i prowadzi sie dobrze.. dodam ze magiel jakis czas po regeneracji, czyżby pompa nie dawała cisnienia??
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Nie u wszystkich da powalajacy efekt, ale po 100tys km on i tak nic ekologi nie daje wiec bez sensu dusic motor..
-
Drgania podczas jazdy..
Tak jak wyzej przeguby tez moga byc..
-
Problem po wymianie przegubu :/
Spidan, Lobro, Fag - mozna zakladac, a czy miedzy nimi jest różnica? jesli tak to niewielka..
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Ale gdzies to wyczytałęm ze raczej każdy moduł komfortu pasi..
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Bedzie działać, nic nie musisz adaptowac, modul powinien byc git, spróbuj najpierw same silniczki..
-
RADIO 2 DIN Symphony Za duży pobór prądu POMOCY...
No o masz rozwiazanie.. kondensator.. Nawiasem mowiąc duzo ci pobiera, bo z tego co pamietam po wygasnieciu awaryjnych u mnie spodło do okolo 0,05A
-
Strasznie dymi
Pompki Panie do sprawdzenia, podpinałes wogóle kompa??
-
Pompowtryski z awxa?
U mnie avf BA
-
RADIO 2 DIN Symphony Za duży pobór prądu POMOCY...
podłącz miernik pod radio i zamknij autko, radio wygasza sie całkowicie jakas minute po zamknieciu auta a nie odrazu..
-
Siłownik maski przedniej
Troche nie ten dział..
-
pasy
wyciąg całe i umyj, ja osobiście doradzam potraktowac je plakiem do tapicerki, beda sie zwijac lepiej, ale jak nie chcesz to spróbuj umyc dokładnie..
- Świece ?
-
Świece ?
0-30 pompki oke 30-60 sredni oke, ale da sie jeździc 60-100 siadaja uzyskanie 127 - łapie błąd bipy na +127 - pompki siadaja bipy na -127 - nieszczelnosc ukladu paliwa, zatkany filtr, siadajaca vaku Łukasz rozjechanie od -0,9 do +0,7 to jeszcze nie jest tragedia, widziałem różnice (mówie z głowy) -1,0 do +1,7 i autko jeździło, bipy mowią więcej.. no jeszcze zostaje kanał 18, maja byc wszedzie zera, przy puszczaniu gazu np z 3000 obr. wszedzie powinny wskoczyc 4, jesli sa inne wianki to tez cos z pompkami nie halo..