Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. A ty Dev jaki masz przebieg u siebie??
  2. Autko dostało nową dusze aż musiałem się pochwalić wykresikmdo oceny:)
  3. Ja sprzedałem od reki, wystawiłem na allegro, zadzwonil kolo ze kupi, podjechal i po problemie.. nie pamietam ile wziąłem bo to juz jakies czas temu bylo..
  4. jest albo mały torx, nie pamietam rozmiaru, albo krzyżak, poswiec latarka i powinienes zobaczyc..
  5. Jaką góre?? Trzeba odkrecic górne mocowanie zawieszenia od strony kierowcy i schowek pod nogami kierowcy, zeby odkrecic krzyżak, no oczywiscie koncówki od zwrotnicy, dwie śruby od góy, jedna pod akumulatorem, 2 po przeciwnej stronie, jedna śrubę od dołu i dwa przewody od pompy oleju, 1,5h roboty..
  6. Lukaszxxx odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Ważny też filtr paliwa zeby wymieniac co dwie wymiany oleju i nie jakaś tandete tylko Mana albo Krafta
  7. Lukaszxxx odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w 1.9TDI
    No Panowie zalezy jakie to jest to "nadmierne" i jaki kolor maja spaliny, jak biały to jeszcze normalne ale niebieski to juz nie..
  8. Lukaszxxx odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    No nie koniecznie Łukasz, pompki chodza, jedno trefne tankowanie i moga powiedziec papa, a odnośnie twojego tematu to może spróbuj tak jak to sie dawniej robiło, bez filtra podłącz pod maska banke 2 litrowa i podłącz przewody od paliwa, wyciąg bezpiecznik od pompy i zobaczysz rano jak zagada, ale ze delikatnie telepnie to raczej powiedział bym ze normalne..
  9. Lukaszxxx odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    możesz jedna, jesli kupisz o takim samym numerze..
  10. U mnie tez zmieniony olej, ale zagladałem do niego niedawno i zrobił sie jakis taki ciemny..
  11. Jak przy jeździe na wprost ci nie stuka a jak skrecisz i wali to raczej na bank magiel bo cuz pompa moze miec wspólnego?? Ja mam z kolei inny problem, jak zapale auto to ruszajac kierą energicznie slysze stuki, po paru ruszeniach przestaje i prowadzi sie dobrze.. dodam ze magiel jakis czas po regeneracji, czyżby pompa nie dawała cisnienia??
  12. Nie u wszystkich da powalajacy efekt, ale po 100tys km on i tak nic ekologi nie daje wiec bez sensu dusic motor..
  13. Tak jak wyzej przeguby tez moga byc..
  14. Spidan, Lobro, Fag - mozna zakladac, a czy miedzy nimi jest różnica? jesli tak to niewielka..
  15. Ale gdzies to wyczytałęm ze raczej każdy moduł komfortu pasi..
  16. Bedzie działać, nic nie musisz adaptowac, modul powinien byc git, spróbuj najpierw same silniczki..
  17. No o masz rozwiazanie.. kondensator.. Nawiasem mowiąc duzo ci pobiera, bo z tego co pamietam po wygasnieciu awaryjnych u mnie spodło do okolo 0,05A
  18. Lukaszxxx odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w 1.9TDI
    Pompki Panie do sprawdzenia, podpinałes wogóle kompa??
  19. Lukaszxxx odpowiedział(a) na WWY_30606 temat w 1.9TDI
    U mnie avf BA
  20. podłącz miernik pod radio i zamknij autko, radio wygasza sie całkowicie jakas minute po zamknieciu auta a nie odrazu..
  21. Troche nie ten dział..
  22. Lukaszxxx odpowiedział(a) na piotrekvka temat w Nadwozie i Wnętrze
    wyciąg całe i umyj, ja osobiście doradzam potraktowac je plakiem do tapicerki, beda sie zwijac lepiej, ale jak nie chcesz to spróbuj umyc dokładnie..
  23. Lukaszxxx odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    23 hmm alebo 24 ale na 90 % 23
  24. Lukaszxxx odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    0-30 pompki oke 30-60 sredni oke, ale da sie jeździc 60-100 siadaja uzyskanie 127 - łapie błąd bipy na +127 - pompki siadaja bipy na -127 - nieszczelnosc ukladu paliwa, zatkany filtr, siadajaca vaku Łukasz rozjechanie od -0,9 do +0,7 to jeszcze nie jest tragedia, widziałem różnice (mówie z głowy) -1,0 do +1,7 i autko jeździło, bipy mowią więcej.. no jeszcze zostaje kanał 18, maja byc wszedzie zera, przy puszczaniu gazu np z 3000 obr. wszedzie powinny wskoczyc 4, jesli sa inne wianki to tez cos z pompkami nie halo..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.