Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompowtryski z awxa?


WWY_30606

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio chciałem sobie posprawdzać wtyczki do pompowtrysków i ku mojemu zaskoczeniu wyczytałem z pompek że są one z końcówką AN, nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat tych pompek, gdzieś tylko na forum a6 znalazłem że koleś też je miał w awx-sie, mimo wszystko chciałbym by ktoś kumaty się wypowiedział czy te wtryski z końcówką AN były seryjnie montowane w moim autku ? dodam że to rocznik 2001/2002, jestem w trakcie "koksowania" autka i zastanawiam się czy nie są może od czegoś słabszego... Jak tak się okaże wrzucę Al-ki i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą podobno też Q sam mam takie.♦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN jak najbardziej AWX ja mam ten sam rocznik te same oznaczenie wiec nie masz się co przejmować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można wyczytać na forum to fabrycznie do AWX-a montowali takie pompki:

038 130 073 AN,AR,BA

038 130 079 FX

Ale pasują też od 2.0 TDI i dużo osób na forum oraz mechaników już je wkładało do AWX-a :

038 130 073 BK,BQ,AX

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT ale czy ktos wie jakie nr pompek przychodza do AVF z konca 2003r???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio chciałem sobie posprawdzać wtyczki do pompowtrysków i ku mojemu zaskoczeniu wyczytałem z pompek że są one z końcówką AN, nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat tych pompek, gdzieś tylko na forum a6 znalazłem że koleś też je miał w awx-sie, mimo wszystko chciałbym by ktoś kumaty się wypowiedział czy te wtryski z końcówką AN były seryjnie montowane w moim autku ? dodam że to rocznik 2001/2002, jestem w trakcie "koksowania" autka i zastanawiam się czy nie są może od czegoś słabszego... Jak tak się okaże wrzucę Al-ki i po problemie :)

AN byly w AWX-ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w silniku AVF podpasuje zmiana pompek z 073 BA na 073 AA lub 073 AL?? Bez korekty programu? Ewentualnie jaki inne pompki zastosować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można wyczytać na forum to fabrycznie do AWX-a montowali takie pompki:

038 130 073 AN,AR,BA

038 130 079 FX

Ale pasują też od 2.0 TDI i dużo osób na forum oraz mechaników już je wkładało do AWX-a :

038 130 073 BK,BQ,AX

Pozdrawiam!

Kolego C4 KAWON te pompki co masz w moim poście wyżej wymienione, śmiało możesz pakować do swojego AVF-a.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie zostają moje BA, są do odratowania, a później się zobaczy:naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...