Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[B6 AVF] Obszycie kierownicy
Jak dla mnie to jest słaby pomysł...ja bym nie kupił takiego samochodu przez wzglad na to ze musi miec juz nalatane z 4 stowy..a wiem ze audi jest ladne piekne i 90% ma cofane liczniki
-
[B5 AVG] Zapala i gaśnie
tzn ze wogóle nie da sie jej zapalic??
-
[B5 ABC] Czasem nie chce odpalić
To nic nie da przecież kluczyki maja identyczny kod immobilizera...
-
[B5 AVG] Zapala i gaśnie
Witam. ja miałem kiedyś z B5 właśnie taki sam problem no może nie do końca..np piec razy zapaliła normalnie a za 6 tak jak u ciebie zgasła po sekundzie u mnie to była wina immobilizera..może u ciebie tez..
-
[B6 AWX] Świece żarowe
Nie nie były zmieniane bo mam całą historie napraw i nasz zachodni sąsiad serwisował do końca...
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
One sa olejowe..vagiem mozna sprawdzic..Bo u mnie walniete a nie chce wydawac 600 pln w ciemno..
-
[B6 AWX] Świece żarowe
Kocky I nawet pasuje wiek samochodu. ok wielkie dzieki w wolnej chwili musze je sprawdzic
-
[B6 AWX] Świece żarowe
Witam wszystkich. Ostatnio były delikatne mrozy i moja mała cos dziwnie paliła..tzn tak no ciężko i przez chwile trzymała obroty ok 1000 i zastanawiam sie czy mi nie padła któraś..nawet jak samochód stał 10 godzin w ciągu dnia to tez tak było...dodam ze bardzo krótko świeci kontrolka świec bo ok 2,3 sekundy a przebieg mam 190 000 wiec może przyszła na nie pora.. ;(
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Pablo_banita a ty sprawdzałeś w siebie poduszki??
-
[B5 AKN] Problem po wymianie przepływomierza
Nie zawsze na vagu wykarze ze przepływka jest padnięta...
-
[B5 AKN] Problem po wymianie przepływomierza
Witam. na moje oko powinienes podpiac kompa i wykasowac błędy..
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
letallec a ty miałeś identyczny ten dzwiek jak na filmiku DareQ?? bo ja tez mam walniete poduszki i no sam nie wiem...a na zimnym silniku tez było słychac czy nie??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Właśnie..dobra mysl. a nie wiesz czy od paska 01 awx bedzie pasował??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
ale moze ten N75 przeładowuje...bronie sie jak moge zeby to turbina nie była...
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
DareQ wybacz ale nie rozumiem..Tez mam identyczny problem..ale u mnie ewidentnie ten dzwiek wydobywa sie z filtra powietrza..zdjąłem wężyk z gruszki turbiny i faktycznie tego dzwięku nie słychac..ale wtedy samochód nie jedzie tzn jedzie ale tak jakby bez turbiny..wiec jej nie przeładowuje itd. wiem ze u mnie sa walniete dwie poduszki..jak myslisz ten dzwiek to koniec turbiny??
-
[ALL B6] Jak sprawdzić świece żarowe ?
Najprostszym sposobem jest ściągniecie przewodów z świec i jak dotkniesz świecy kabelkiem najlepiej od akumulatora do świecy to powinna być delikatna iskra..dokładniejszym sposobem jest wykręcenie i obudowa świecy do masy a plus do świecy i powinna sie robić czerwona i sprawdź czy ci równo grzeją..
-
[B6 AWX] Spadająca temperatura silnika
Witam. u mnie nic takiego nie ma miejsca tzn cały czas trzyma teperature..i wydaje mi sie ze nie powinna spadac..a spróbuj wyłączyc klime..
-
[B6 AWX] Dziwne odgłosy jak spada z obrotów
ale nie był by samochód słabszy?? jedzie sie idealnie tylko te dźwięki...
-
[B6 AWX] Buczenie przy 1800 obr.
Ja stawiam na łącznik elastyczny rury...powyżej przebiegu 300tys u mnie w byłym pasku tak zaczęło buczeć...przez łącznik wywaliłem kata, wymieniłem całe mocowanie wydechu a to łącznik, na bank nie jest to przez poduszke silnika..
-
[B6 AWX] Buczenie przy 1800 obr.
A jaki masz przebieg?? rzeczywisty oczywiście :>
-
[B6 AWX] Dziwne odgłosy jak spada z obrotów
szukałem i jeździłem do różnych magików ale nikt nic nie wie..[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 15:51_________________________________________________Nikt z was nie miał takiego przypadku???
-
Jakiej firmy wybrać rozrząd?co ile tys. zmieniać pompe wody?
paski contitecha, napinacze i rolki firmy INA, takie sa zakladane na pierwszy montaż, a popmp wody co 90tys.
-
[B6 AWX] Dziwne odgłosy jak spada z obrotów
Witam. mam problem z moja audiczka. Bez różnicy czy zimy czy ciepły silnik gdy spada z obrotów mam jakies dziwne dzwieki, wydaje mi sie ze to z okolicy filtra powietrza..tak jakby obudowa filtra sie trzesła...ale wszystko ram jest wpożądku...co to moze byc??
-
[ALL B6] Rodzaj zawieszenia w tym modelu
Wachacze sa identyczne z wyjatkiem dolnego prostego tego na którym jest amortyzator..a bardzo je łatwo dostac na allegro np. Dodam ze Lemforder to firma robiąca wachacze na pierwszy montaż.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich