Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[B6 AWX] Buczenie przy 1800 obr.
Wymiana w dobrym warsztacie to od 200 zł. A radze tego nie robić u pierwszego lepszego bo to trzeba ja prosto wspawać zęby nie było naprężeń bo po wspawaniu może być gorzej niż przed
-
[B6 AWX] Buczenie przy 1800 obr.
Wymiencie plecionke...ona wyglada ładnie pieknie a własnie przy tych obrotach rura najbardziej sie trzesie i przenosi to na bude...
-
[ALL] Czy da się wypolerować czarne oryginalne relingi ?
Witam. Panowie mam takie pytanie bo tez chce sobie wypolerowac relingi.. w b6 czy sie da?? kupiłem "zdrapke" sniezki tygrysa...czy ktos ja stosował?? i jakie filce zescie uzywali jakie rozmiary?? z góry dzieki za odpowiedz..
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
mozesz jasniej??
-
[ALL] Miernik grubości lakieru
Ja powiem ze kupując miernik myślałem ze posłuży mi do jednego auta tzn mojego, a przebadałem nim juz kilkanaście albo i więcej, chodzi o to ze po prostu nie każdy ma zdolności zęby zauważyć gołym okiem ze był malowany...np mój tez był bity z tyłu i z ta świadomością go kupiłem ale np a4 walonego z przodu bym nie kupił () miałem juz taka audi z 95 i niesamowicie kroiła wachacze... a czy tak wszystko zobaczysz na oko...hm nie jeden fachowiec juz mówił ze nie bity ja zmierzyłem a on później jak dokładnie oglądną mówi ze faktycznie bite...a stukając całe auto w poszukiwaniu szpachli.. bez przesady..dla mnie miernik to złota rzecz
-
[B6 AWX] Czyszczenie turbiny
Witam. Panowie mam prozbe, potrzebuje jakis opis odnosnie czyszczenia turbiny w AWX.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
I jak tam panowie?? odkrył ktos cos??
-
[ALL] Miernik grubości lakieru
No Ten tez powinien byc przyzwoity... Ja Wiem tyle ze ten co ci pokazałem jest na bank w pożądku
-
[ALL] Miernik grubości lakieru
http://www.allegro.pl/item514667456_miernik_grubosci_lakieru_auto_al_fe_mgl_mini.html Ja mam taki i sprawuje sie zarabiscie...Wiem bo mamy w domu samochod od nowosci i wiem dokładnie gdzie malowany gdzie szpachla a gdzie oryginał, Naprawde polecam
-
[B5 1Z] Druga plecionka wydechu
Witam. Jak najbardziej ma sens droga plecionka..może tamta źle wspawałeś tzn są jakieś naprężenia..Ja mam u siebie dwie i to w niczym kompletnie nie przeszkadza...
-
[B6] Relingi - prośba o pomoc
Witam. Mam takie pytanie odnośnie relingów..jesli ich nie mam teraz a fabrycznie były tylko szkopy sciagneli to musze dokupic listwy z dziurami?? czy moge po prostu wywalic dziury w swouch listwach i bedzie git???
-
[B5 1Z] Kontrolka ładowania
Panowie ja kiedys w swojej b5 miałem identyczny problem i pomogła banalna sprawa a mianowicie właśnie ta kontrolka co swieci w liczniku...wymieniłem ja na wieksza tzn przykładowo stara miała 2 waty to złożyłem taka sama tylko 3 watowa i problem znikł bezpowrotnie[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 20:15_________________________________________________Ona po prostu wzbudza alternator..
-
[B6 AWX] nieszczelnosc zaworu EGR
Ja swoj EGR wyczysciłem + nowy oring i zobaczymy za jakis czas czy dalej sie poci...
-
[B6 AWX] Jakie pompowtryski?
A bedziesz wymieniał na oryginały czy regenerowane??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
eeee nie sadze...
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
U mnie to raczej nic z olejem zwiazane...Leje oryginalny vw audi 505 01 Paliwo...Od poczadku na orlenie...filtry wszystko co 15 tys. [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 21:49_________________________________________________Ja to sie tak zastanawiam czy my wszyscy mamy taki sam ten dzwiek..
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
No u mnie podobny przebieg bo 192tys ale u mnie troszke inaczej bo podczas jazdy to tylko ponizej 2tys obrotów i jak np jade na 4 biegu 60km/h i puszcze gaz to wtedy a na postoju to tylko jak spada z obrotów i musi bys ciepły bo na zimnym nie...ja wykluczyłem tak: poduszki na bank nie, plecionka czyli zawieszenie rury na bank nie, no i dzisiaj wykluczyłem to co pisał Pablo_banita czyli ten regulator ciśnienia...byłem w piatek u goscia co naprawia turbiny i powiedział ze na 95 % łożysko w turbinie...ale no nie wiem...
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Panowie to ni ten tłumik...niestety nie...[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 15:29_________________________________________________Cieżka sprawa z tym dzwiekiem...Mi juz powoli sił brakuje... Ervin a u ciebie identyczny ten dzwiek jest?? i tylko na ciepłym czy zimnym silniku tez??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
A masz Katalizator?? Moze to on...
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Ta moze w nowym samochodzie tez tak szura?? albo np w wiekszosci tdi?? Jakos mi sie to dziwne wydaje i na pewno to szuranie nie jest normalne...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 17:48_________________________________________________Kgluch Słuchaj a u ciebie gosc wyciagna turbine i wyczyscił i to pomogło tak?? opisz to dokładniej jak to wygladało...
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Masz tu racje...jeszcze nie robiłem..Ale gosc który mi serwisuje auto mowi ze no to nie realne zeby turbo bo zna ten samochod dobrze itd..[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 15:07_________________________________________________ Słuchaj a po zmianie turbiny dzwiek był czy nie??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Te to moze u mnie to samo...moze warto spróbowac zdjac pasek od klimy??[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 15:01_________________________________________________Ale patrz no dziwne to jak zdejme wezyk z gruszki tzn sztangi ta co jest na turbinie to dzwieku nie ma..
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Witam..U mnie ten dzwiek jest ponizej 2tys obr.. Pojechałem dzis do goscia ktory regeneruje turbiny i powiedział ze na 95% to łożysko oporowe w turbinie.. ale kazałem mu zaglagnac na wirnik itd i powiedział ze dziwne bo luz poprzeczny w normie a osiowego zero...wiec no nie wiem.. Adaho a ty mowiłeś ze regenerowałeś turbine...a konkretnie co tam siadło??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Hmmm wiec co mi doradzasz?? co robic??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Tzn u ciebie jest ok?? no zaworek hmm dodałes kiedys zdjeciena stronie 13 jest.. to ten z numerem 24 tzw zawór zwrotny..[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 20:43_________________________________________________Tzn jak rozruszałeś turbinke??