Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Czyli masz pełnego Fisa, Jak nie masz vaga to odkrec obudowe kolumny kierownicy i u gory masz numer modulu, na moje oko to powinienes szukac modul z literka Q
  2. Kolego ja tez mialem 3 ramienna a moduł byl F wiec byc moze modul..
  3. Powiem ci ze ja tez mam 11 2003 i siedziala FYA i mam kumpla mechanika co ma 2005 rok i tez ma FYA wiec nie ma reguly na moje oko, ja bym nie ryzykowal w ciemno...
  4. No i z twojej wypowiedzi wynika ze musi byc z auta do 2003 roku, ale moja audi jest 11 2003 i siesziala w niej FYA..
  5. No akurat takiej szukalem i byly dwie w polsce jedna lubin, druga pomorze, kupilem w piatek HCF, i powiem wam ze ja nie odczulem roznicy miedzy FYA a HCF..
  6. Ale tu chodzi o to czy np HCF podejdzie zamiast GBA
  7. A tu bys sie zdziwil bo u mnie byly plastikowe
  8. Jak dla mnie to super :> szacun bo mi sie bardzo podoba, w sedanie jest opcja tak zrobic??
  9. Ten dzwiek to normalka..
  10. A ja cos takiego widzialem przy demontarzu oslon plastikowych ktore sa w miejscu prawego tylnego tlumika :>
  11. Mojemu kumplowi kiedys siadl silnik i podebral od kopresatorka powietrza z tesco za 20 zl :>
  12. Ja właśnie od klubowicza kupilem HCF, moze o tym samym piszesz.. Słuchaj mi to sprawdzal gosc ktory pracuje w serwisie vw jak to nie wiem ale wiem ze miedzy niekturymi jest spora zóżnica np inne zabieraki inne przelozenia i rozstaw srob mocujacych..musisz poszukac jakiegos kolesia zeby to sprawdzic..
  13. Jeżdziles w kółko az ci paliwa brakło czy spusciles?? :polew:
  14. Zamiast FYA na bank mozna włozyc HCF bo to potwierdzone..1 bieg jest tylko ciut dluzszy i taka jest roznica
  15. mi sie wydaje ze 3 ramienna nie bylo w multifunkcji bo tez chcialem taki bajer ale ktos to sie wypowiadal ze multi w b6 to tylko 4 ramienna
  16. Witam. Panowie jaka skrzynia podejdzie do mnie, mam FYA Która podejdzie i nie zmieni mi długosci biegów itd no zeby latala tak jak moja FYA.. 6 bieg. Jest ich sporo bo chyba z 10 rodzajow..i czym tak naprawde sie roznia???
  17. Przelacza normalnie tylko caly czas zegocze po przekroczeniu 10km/h sprzeglo raczej nie bo to ewidentnie w skrzyni i 6 na postoju jak wbilem tylko tak zawylo..
  18. wow jest tego troche, chyba trzeba sie przygotowac na kupno innej...
  19. Sprawdz plecionke na wydechu i gumy..
  20. Witam. Panowie mam powazny problem z moja audi Jechalem okolo 120km/h i wrzucilem 6, cos zgrzytnelo i polecialo cos w skrzyni, dziwna sprawa jest to ze podczas jazdy na kazdym biegu nawet przy wcisnietym sprzegle caly czas rzegocze...na bank polecialo cos zwiazane z 6 biegiem bo jak go wlacze nawet na postoju to strasznie slychac to chrobotanie...a i jak wlacze wsteczny to strasznie ciezko go wybic...przejechalem tak okolo 10 km trzydziesci na godzine bo musialem dojechac.. i zalatwilem lawete bo jestem 500 km od domu...czy to tylko skrzynia czy cos jeszcze???i czy oplaca sieja wogole rozkrecac czy rozgladac sie odrazu za inna??[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 18:58_________________________________________________Może ktoś podrzucić budowe tej skrzyni???[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 19:00_________________________________________________Nikt z was nie mial jakiejs podobnej sytuacji??
  21. Słuchaj to ewidentnie turbina, prostym sposobem na sprawdzenie jest sciagniecie wezyka z gruchy co bylo w tym watku pisane juz wiele razy... i to ewidentnie nie ma nic wspulnego z lozyskiem alternatora
  22. Piszesz pierdoly i jesli piszesz po to zeby pisac to raczej bez sensu bo totalnie nic nie wnosisz do watku..
  23. Witam. Panowie jakie oponki polecacie ContiSportContact2 czy ContiPremiumContact 2? Jezdzil ktos z was na jednych i drugich?? Nie wiem czemu uparlem sie na continentala.. tylko ktore lepsze??
  24. Na 2 jest skrecona zeby sie nie rozleciala a kolejne dwie trzymaja ja z modulem wiec mozna to roznie rozumiec :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.