Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. robie autem dosyc duże przebiegi, znam jego kazdy szczegół, tylko cos mi puknie, stuknie i zaraz wiem co to jest, i uwierz - zauwazyłem to jak to mowisz dupohamownia ale jest za***iście odczuwalna zmiana..
  2. No wiem ze na pózniejszy, ale czemu zauwazalnie lepiej sie autko odpycha?
  3. Panowie troche odkopie własny watek, mam lekki metlik w głowie.. przed chipem zmieniłem kąt synchronizacji i autko odpycha sie zdecydowanie lepiej, miałem -0,6 ~-1,1 a teraz zmieniłem na +1,1~1,7 o co tu chodzi?? przeciez kurcze specjalnie zmieniłem kat na wcześniejszy bo ponoc lepiej sie zbiera itd..
  4. Panowie chcąc założyć kiere od b8 lub a5 co trzaba zmieniac w przyciskach mf?? bo tam jest jak sie nie myle inna ilosc kabli..
  5. Ja zawsze zakładałem kosteczke z zlutowanymi kabelkami zeby w oczy mi nie swieciło na liczniku i robilem na loozie jakies 3 tysiace km
  6. tarcze nie pasuja od a6, zaciski tylne tez nie pasuja bo masz reczny elektryczny, jak chcesz to mam jeszcze jeden zestaw zaciskow 288 tył w dobrej kasie.
  7. Tak Tak, na bank, bo sam u siebie montowałem, tylko u mnie klapa leci do samej góry:)
  8. Nie no, raczej to samo co wciśniecie środkowego przycisku na kluczyku:)
  9. A nie bedzie nic szalec z blędami jak nie bedzie przycisków alarmu jesli fabrycznie były??
  10. Nie no, musisz kupic przycisk i obudowę na przyciski klapy i alarmu i jeszcze wtyczke z pinami do przycisku klapy
  11. musiałeś calego pajaka nie dopchnac do konca, lub nie dokreciles imbusem na dole.. moduł z koncówką L na moje oko powinien zadzialac z mf z b6, no chyba ze mf z b7 to juz na bank trzeba z koncowka Q lub R, zreszta niech sie wypowiedza ci co posiadaja mf z poducha z modelu b6
  12. Biedronki na bank wchodza.. i te z przed ostatniego zdjecia tez..
  13. hehe potrzebujesz cos ciekawego??
  14. Siemano:hi: a no mozna by cos pomyslec bo cos wszystko ucichlo ostatnio..
  15. musisz wykrecic zawieszenie lewego kola, odkrecic krzyzak do kolumny kierowniczej, poodkrecac koncowki drazków od zwrotnicy lub cale drazki od magla i tylko w strone kierowcy wyjdzie przekladnia...
  16. hehe spadochron:D ak ruszysz autkiem to nie dziala, (chyba) jutro sprawdzę ale mysle ze na bank nie zadziala jesli autko jest w ruchu..
  17. Pewnie za zakladaj, prosta sprawa a ułatwia zycie, np jadac samochodem teraz zeby otworzyć automatycznie klape musisz wyciagnac kluczyk ze stacyki a tak to tylko pyk w guziczek i klapa leci, nawet przy zapalonym aucie:)
  18. moze faktycznie zapieczone tłoczki i caly czas lekko trzymaja... hmm jak zapoałes nowe tarcze + klocki to tłoczki cofneły sie prawie na maxa i moze faktyczniw w tym tkwi problem..spalanie ci nie wzrosło??
  19. moze masz za ciezka noge... ja spaliłem najpierw ate po okolo 5 tysiacach, pozniej trw po jeszcze mniejszym dystansie.. zmienilem na hamulce 320/288 i mam spokój swiety z hamulcami..
  20. Pytaj Siemana, kiedys mu sprzedałem..
  21. jakie zawieszenie?? standard czy jakas gleba?? po ustawieniu zbieżność z przodu jest spoko, strasznie nie byla walnieta.. przeciez czytelny jest jak nic ten wydruk.. tył jest nieustawialny, jedynie wymiana belki ale tu widze ze tragedi nie ma..
  22. ciemny grafit
  23. A ja dwa komplety 288 na tył
  24. Lukaszxxx odpowiedział(a) na Lukaszxxx temat w Audi A4/S4 B6
    taa do pomalowania dokladek juz sie chyba rok zbieram heh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.