Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Laguna Niestety nie da rady założyc sprężynki na siłownik - juz to próbowałem, jesli nie chcesz wymieniac zawiasów to musisz tak pożeźbic jak ja.. Bede miał za pare dni oryginalne zawiasy z b7 co miała w wypasie otwierana klape, wiec je przymierze do tych co mam z a6 i ewentualnie wywiercę ten otwór i zawiasy beda p&p, zawiasy ze spręzynkami z b7 tez będa na sprzedaż ale powoli, myśle ze moja cena jest spoko bo w aso to wyglada tak: sprężyna - 72zł x2 zawias - 150zł x2 siłownik - 135zł x2 wiec daje razem 714zł tomekSSK Mierzyłem z moimi zawiasami co siedza w aucie i wszystko było identol oprócz tego jednego otworu Tak jak pisałem wyżej za kilka dni bede miał 100% pewność bo bede miał w rekach zawiasy z siłownikami z b7 założenie zamiast fabrycznych dobijaków tych ze spręzynka tez nie załotwi sprawy bo spręzynki na zawiasach naprawde maja sporą siłe i dygaja ja do góry ok 5 - 10 cm A i co ważne, same zawiasy ze spręzynkami nie wystarcza bo fabryczne siłowniki nie dadza rady, tez sprawdzałem u siebie
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Jak masz na stole to odkrec 2 wkrety od dołu i obudowa schodzi, wtedy na bamk nie rozwalisz..
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
Wszystko pasi p&p
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
zalezy jak wyrwiesz, ja kupiłem za 70zł nez chomu bez podswietlania
-
Kierownica od audi tt
Witam. Panowie mam pytanko, do kierownicy od audi tt z płaskim dołem nie posiadajacej multifunkcji da rade włożyc manetki multifunkcyjne powiedzmy od b7??
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
Tez mam u siebie dwa kubeczki, wywaliłem esp nad kubek jest schowany, i tak do nie używam i tak
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Taa pytałem, narazie nie ma i n ie wiadomo czy bedzie mial.. moze sie wstrzymam narazie zeby nie kupic jakiejs kiszki i przetwornice zeby nie powiedzialy papa.. no moje kiepsko w porównaniu do Tiguana ojca to żółto, ale tiguan ma 14tysi przebiegu heh
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
To teraz sie zastanawiam czemu moje jeszcze swieca macie jakies pewne źródło zeby nie przeplacac?? Czester ten kolo od którego kupiłes niestety sprzedal juz wszystkie..
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
wow to ładnie... chyba kupie u H4mm3R
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
No chyba tak zrobie, ustawione mam na bank dobrze.. wiec tylko palniki.. powiesz ile płaciłes za sztuke??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
311.1 409.1
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Tat tak, na środku palnika jest biala plamka..a ustawione sa dobrze.. dodalem fotke, tak wygladaja moje palniki:
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
A ja wam powiem ze szalu nie ma, fakt jest lepiej ale nie tak jak u was na fotach.. fakt jest taki ze odbłysniki miałem w dobrym stanie.. moze wymiana palników by zrobila robote..
-
[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?
Panowie wiec jak trzeba zaslepiac blaszka czy wystarczy zaslepic wezyk sterujacy podcisnieniem?? Nawiasem mowiac nie posiada ktos sprawnego silownika klapy gaszacej?? w moim niestety padla membrana..
-
Podnośnik szyby czy napewno
browar :D
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Nooo kosmos.. juz sie nie moge doczekac montażu u mnie:) Jednak zakladam tak jak czester w lampe xenon, Jak możecie to podrzućcie którą ta blaszke odgiąć przy soczewce od b8 zebym czegos nie spartolił, miałem stara rozwaloną lampe od b6 i myśle ze z poradnikiem czestera (dzieki za opis) nie bedzie problemu, chrom na soczewke juz roztoczyłem:kox:
-
Guma stabilizatora a stukanie
Tzn powinno ci ubywac plynu od wspomagania, rozszczelnia sie i stuka.. taaa koniec tzn regeneracja mysle ze okolo 400zł powinienes sie zmiescic
-
Prośba o ocene przeladowania motor ATD bora 74kw
Nie no nie na pale, odkreciłem gruche i szyanga strasznie ciezko chodzila, nawet sie przycinala,
-
Prośba o ocene przeladowania motor ATD bora 74kw
nie nie, dzis czyscimy turbinke
-
Prośba o ocene przeladowania motor ATD bora 74kw
co rozwinac?? wchodzi autko w awaryjny
-
Podnośnik szyby czy napewno
http://allegro.pl/audi-silnik-modul-podnoszenia-szyb-8e1959801b-i2193219351.html http://allegro.pl/silniczek-szyby-audi-a4-b6-b7-01-05-07-i2187844379.html Nie koniecznie musi byc taki numer jak podałeś, moze byc bez koncówki, ważne zeby było 8E1xxxxx1 bo 8E2 to angol a zamiast 1 cyfra 2 to prawa strona, ja bym zaryzykowal te kilkadziesiat zlotych..
-
VFIZ on Audi B6/B7
moze ogarnołbys temat samego testu wskazówek po przekręceniu licznika jak to jest np w a4 b8??
-
Guma stabilizatora a stukanie
To nie sa tuleje metalowo-gumowe tylko gumowe.. moze stukac... jak kupiłeś to zakladaj, szybka robota, a nawiasem mowiac moze ci stukac maglownica.. ja miesiac szukalem i stukalo mi tylko jak skrecilem lekko kierownica chyba w prawo i na dolkach napier. maglownica..
-
Podnośnik szyby czy napewno
zamien z kims znajomym, taki sterownik z silniczkiem da sie wyrwac w przyzwoitych pieniądzach..100 to max
-
Prośba o ocene przeladowania motor ATD bora 74kw
Log (0 - 011,003)