Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jak zaślepic EGR ?


waskiphoto

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. Posiadam a4 b5 AHU i chcialem zapytac jak zaslepic egr? Dokładniej w ktorym miejscu i czym? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 02:16_________________________________________________Aha i czy mogę tak jezdzic czy po wiekszej ilosci km moze sie cos stac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy egr a rurką daj jakąś grubszą blaszkę z otworami na śruby

albo wywal rurkę miedzy erg a kolektorem wydechowym i zrób takie zaślepki

http://images46.fotosik.pl/178/6696b4cec0fd6bd4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki no to wszystko ok ale co zrobic z trzema rurkami podcisnieniowymi ktore sa podlaczone do egr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nowy system sterowania podciśnienia i mam tylko zawór n75 sterowania turbiną wszystkie inne są wywalone(czyli brak zaworu sterowania egr i brak zaworu sterowania klapą gaszącą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam niedziałajacy zawór strujący pracą egr i zaślepiony węzyk który jest przy egr

egr nie działa ale klapa gasząca tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci pokaże jak ja mam zrobione to co na czerwono wypad to co na zielono zostaje :good: tylko tak jak ja pisałem nie mam egr i klapy, jak chcesz mieć klapę gaszącą to zostawiasz zawór n239

SCHEMAT do AJM/AWX/AVF

http://images43.fotosik.pl/185/5ff755f507a804bamed.jpg

a tu tylko bez egr

http://images37.fotosik.pl/181/3ab7489d1fcd020amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci pokaże jak ja mam zrobione to co na czerwono wypad to co na zielono zostaje :good: tylko tak jak ja pisałem nie mam egr i klapy, jak chcesz mieć klapę gaszącą to zostawiasz zawór n239

5ff755f507a804bamed.jpg

miodzio a jak jest przy AJM???

a masz mozę rysunek przy AJM jak to wyglada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam odłaczony ten górny wężyk od EGR gdzie w chodzi do tego srebnego grzybka

bo u mnie elektrycznie nie działa jakieś ustroistwo i nie wiem jakie bo podobno zaworek sterujący pracą EGR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolniejsze nagrzewanie się silnika, telepanie podczas gaszenia, normy europejskie takie tam :hi:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 22:06_________________________________________________wpisz w wyszukiwarkę EGR tam jest wszystko napisane na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okij

to teraz jak będę montował kolektor ssący od AWX to seryjny EGR od AJM podejdzie??

czy szukać od AWX i zostawić tylko klapę gaszocą??

tylko nie wiem ja mam rozpruć ten EGR aby została tylko sama klapa :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba egr jest taki sam jak w awx ale reki za to nie dam sobie uciąć, jak chcesz zostawić klapę gaszącą to ją zostawiasz a tam gdzie jest ten grzybek metalowy musisz to od góry po odginać i wyrwać całe ustrojstwo od środka po tym od góry zaślepiasz dziurę po cięgnie

67ad348eb73e5051med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze więc po ćwiczę na jakimś szrocie

mam zaślepić cały obwód tego grzybka??

tam w środku widzę jakaś śrubę więc wystarczy ze to odkręcę i wywalę???[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 22:26_________________________________________________no i od dołu muszę zaślepić wywolot do kolektora i dziure w EGR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to co to daje? :embarrassed::cool1:

maskara :wallbash: można skorzystać z wyszukiwarki to będziesz wszystko wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...