Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
No generalnie to chyba nawet to robia.. faktycznie widzialem np licznik do b6 rb4 wyprodukowany w 2006 a orientujecie sie o ta manetke??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie małe pytanko, dostał mi sie w rece moduł pod tempomat o numerku 8E0953549N wszystko spoko, ale wyprodukowany 31 marca 2009r. wszystko z nim ok?? bo przeciez b6 produkowali do 2005.. jeszcze jedno tempomat wygladajacy tak: to od a4?? i czy ewentualnie bedzie dzialal jesli jest np z a6??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale ja mam tylko jedno 345, molestuje goscia bo mi wyslal nie kompletny zestaw, jak przyjdzie drugie to dam ci znac
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tzn juz kupiłem i sa w drodze..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No przecież to jest pod 345 no nie??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A kiedys pisalem do ciebie bo nie byłem pewny czy to jest jarzmo pod 320 czy 345 i jednak po przyłożeniu na próbę tarczy 320 miedzy jarzmem a tarcza jest okolo 15mm luzu, wiec 345 na bank..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Yhm a te ferodo to pewnie drogie nie?? ewentualnie jakie z "niższej" półki?? No Tomek co wysyłałem ci foto, jednak kurcze 345 były..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak by cus to mam na sprzedaz ale niestety tylko jedno, bo kupilem zestaw 320 ale jednak przyszedł 345 (niewiedzial co sprzedaje) no i bez jednego jarzma kochani nasi sprzedajacy z allegro kupiłem juz jarzma pod 320 tarcze zimmermany od Sida polecam,jak zobaczylem co on tam ma w garage to :shocked: no i zakupiłem zestaw na tył 288 mają grubość 11,4 i minimalny rancik wiec albo lizne minimalnie na tokarce albo zostawie, jak radzicie?? I jakie klocki do tego zestawu na przód i tył??
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
zawiasy tez raczej dwa
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
16mm zwykla zawiecha 18mm s-line 20mm s4 22mm rs4
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Panowie a stabilizator od S4 (20mm)?? mysle ze tez powinien u mnie zrobic robote mam standard czyli 16mm, przejscie na s4 (20mm) powinienem odczuć teoretycznie taka różnice jak ci co założyli zamiast standardu s-line(18mm) stabilizator od rs??? zakladal ktos z was od s4??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Tak ma byc
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
ty po 1 wlacz slownik bo ciezko wyczytac..a jesli masz w tel wyjscie video to chyba logiczne ze przez adapter przy uzyciu odpowiedniej przejsciowki mozesz odtwazac na ekranie rns-e.. ja dla sprawdzenie podłączylem zwykle domowe dvd i ladnie smigalo, pytales czy jestmozliwosc podlaczenia telefon jako odtwarzacz wiec ci podalem link bo myslelem ze chodzi ci o dzwiek, jak zapytales czy video, skad mam wiedziec jaki masz telefon, jesli ma wyjscie video to czemu nie...wiec nie wiem o co ci lotto..?
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Ty nie sprecyzowales swojego pytania...To nie ma takiej opcji, jedynie dvd i na płytke nagrac albo karte pamieci jesli dvd obsluguje..
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Zeby miec wyjscie na odtwarzacz nie potrzebujesz adaptera, po prostu wyjscie aux robisz z rns-a, jesli masz adapter to wpinasz sie w kostke idaca od adaptera do rns-e, a jesli nie masz to kupujesz kostke, ladnie to opisal wrclaguna o tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188853.0
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jak masz radio ori z auta to mozesz wyciagac akumulator, kod sie nie skasuje, ewentualnie trzeba bedzie włączyc vaga..
-
[ALL B6/B7] Zestaw hamulców od A6 4F0
Ale virus o jakich felgach mowisz??
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie wahaczy
drazki kierownicze, koncowki, maglownica, amory, chyba tyle
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
zmien branże, dobrze gadasz o kolejkach OT w dziale technicznym.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Przeciez czytalem i chlopaki w jakims warsztacie w pl sprawdzali i opdalila
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Yhm wyczuwa maly pobór pradu czy co?? kurcze nie chce kupowac lustra z b7, poluje na to z b6 ale gad dem
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A to to miganie wlacznika clh to normalne jesli nie mam lustera??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
no nie koniecznie, ja nie w licznik ale do identycznej kostki wkladalem oc cdromu i smiga az milo
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Loozik
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
wyciag zaslepki boczne i bedziesz mial lepszy dostep do kratek..