Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. A jaka to b7 po liftingu?? podobno sa roznice.. looknij sobie w dziale zawieszenie tam masz rozpiske b6 i b7
  2. moze byc różnie ale miejmy nadzieje ze bedzie git
  3. Jesli chcesz miec wszystko cacy to zapodaj jakies o skruconym skoku ale generalnie mozesz zostawic te z 1BA
  4. Grzesiek a mozesz mi jeszcze powiedziec czy do RS4 podejdzie od a8??
  5. O faktycznie Panowie nie wiecie jak z ta poducha do kiery tt jak pisalem wyzej??
  6. Pedały nie wcisniete 000 wcisniety hamulec 110 wcisniete sprzeglo 001 wcisniete sprzeglo i hamulec 111
  7. Mp tp sie Tomasz troszki pomeczysz z rozklejeniem :gwizdanie:
  8. W 2003 nie bylo montowane fabrycznie Rns-e
  9. Kurcze nie wiem, ale tak jakos jest.. Panowie a mam pytanie czy poducha od RS4 pasuje w kiere od tt?? Jaka posuszke mozna tam wsadzic tzn od jakich modeli audi??
  10. Twoich Koman to sie raczej nie da tak przerobic bo ty masz stare dzilon no nie??
  11. Noo dokladnie i wtedy juz idziesz pod 150 koni spokojnie Tarcze radze TRW, kupilem ATE bo "najlepsze" i sie rozczarowalem, 5 tysi i zaczly bic
  12. Poszukaj na forum bylo sporo o ukladach wtryskowych w 110kach moze odrazu lepiej wymienic na wydajniejsze jak juz chcesz to zrobic raz a dobrze
  13. Turbina musi tylko pompowac..wazne jest uklad zasilania paliwa, przeplywomiez, wolny wylot spalin tzn kat do usuniecia no ale ja polecam chipa jak najbardziej..
  14. Tzn ja mam doswiadczenia takie ze kiedys mialem b6 awx i krecilm sztanga bo mialem dziwny dzwiek przy schodzeniu z obrotow, mi sie udalo bo ogranicznik wykrecilem o 1/2 obrotu al slyszalem ze nie wyregulowana moze byc zabujstwem dla turbinki..
  15. Panowie czy lusterko z a6 c6 bedzie pasowac do a4 b6/b7?? ewentualnie sam wkład??
  16. zrob jakies logi bo jak na pale regulowales sztanga bo moze dalej za malo pompuje..
  17. kobra7 a jaki masz ten licznik czrwony i kolor rb4 czy rb8?
  18. a to wybacz juz myslalem z jakies bajeczki :gwizdanie:
  19. 110 km w quattro "powyzej 200" tzn 205?? [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:06_________________________________________________Powiedz jeszcze ze kapcie 235
  20. Co tam Jacek znow problmy z turbawka??
  21. Zawieszenie przednie: podwójny wahacz poprzeczny, amortyzator teleskopowy, stabilizator poprzeczny Zawieszenie tylne: podwójny wahacz poprzeczny, sprężyna śrubowa, stabilizator poprzeczny
  22. Tak jak wyzej pisali :gwizdanie: wachacze, przeguby, maglownica, lozyska.. a najpierw to przeluz kola z tylu do przodu, moz z oponami cos nie halo
  23. Nie prawda.. u mnie sie naprawde lepiej zbiera a ze mocniej kopci? moz na zimnym maly dymek ale zadnych skutkow ubocznych..
  24. Właśnie to jest dobra mysl z przyspieszeniem na 3 biegu.. jakie kapcie moc, moment i jakie przyspieszenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.