Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
to juz trzeba przewalic parenascie stron..i tak napisales posta wiec robi sie tasiemiec a mogles napisac "tak" lub "nie"
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Panowie a podpowiecie.. chce zamienic sie z kumplem na MCE ja mam z koncowka E - xenony - kontrola zarówek - rok 2003 kumpel z koncowka F - brak xenonow - kontrola zarówek - rok 2003 trzeba przepinac jakies kable czy wymieniam po prostu moj z jego p&p
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
nie ma takiej opcji w b6/b7
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
taaa
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
no to nie wiem, moze byc zimno zima.. twoja decyzja..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a grzana skora??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
noo troche tego jest fotele mysle ze cena git :>
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Zapakuje na lawete i wywioze :polew:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Wesołych Panowie i nie leżcie po rowach bo zimno :polew:
-
[ALL B6/B7] Włącznik auto b6 czy b7
Yhm dzieki panowie:hi:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
zapomnialem :polew: koman lata tylko po powiecie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
w b5 jest tak samo, mi zabrali jak mialem jeszcze b5 i to pare lat temu, a mialem przyciemnione 30..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
przednich?? piesy ci dowod zabiora :gwizdanie:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
O to ładnie :> teraz przywiozles kasiurki to odpicujesz bryke
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ile tam km??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Koman dojechalbys??
-
[ALL B6/B7] Włącznik auto b6 czy b7
witam. jak panowie rozróżnić włącznik świateł czy jest od b6 czy b7?? kurcze nie mam naklejki na nim
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Tu Kolega z forum vw pojechal ostro: :good: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=404527
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
chyba?? no wiesz ty co
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Niewykonalne jak do tej pory..
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany.. a po lifcie rok 99 nie mam zarówek a nie dziala podswietlenie fisa.. podpowiecie cos?? dziala tylko zółte u góry a fis nie ma podswietlenia..
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a jaki masz soft wgrany?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie taka sprawa.. dziala fis ale podswietlenie fisu nie.. tzn zółte tak ale na czerwono nie podswietla autko b5 lift rok 99. 1,9tdi
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Tez nie bedzie... po jakims czasie klapa bedzie odstawac.. bo nasze dzialaja powiedzmy jak ja podniesiesz 10 cm a tamte gazowe, sa mocniejsze i caly czas pchaja klape... polookaj na forum octawki :gwizdanie:
-
[ALL B5] Pompka centralnego zamka wyje!!!
Rozkrec stara, wypinasz dwie kostki i hmm jak dobrze pamietam 2 wezyki i odpinasz od niej dno, takie zatrzaski plastikowe.. i tak jak pisalem wczesniej dognij taka blaszke tzw "krancowke" i jeszcze pochodzi bo teraz jak zamkniete a ona dalej buje powietrze to sie szybko skonczy.. nic cie to nie kosztuje, pietnascie minut roboty