Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. to juz trzeba przewalic parenascie stron..i tak napisales posta wiec robi sie tasiemiec a mogles napisac "tak" lub "nie"
  2. Panowie a podpowiecie.. chce zamienic sie z kumplem na MCE ja mam z koncowka E - xenony - kontrola zarówek - rok 2003 kumpel z koncowka F - brak xenonow - kontrola zarówek - rok 2003 trzeba przepinac jakies kable czy wymieniam po prostu moj z jego p&p
  3. nie ma takiej opcji w b6/b7
  4. no to nie wiem, moze byc zimno zima.. twoja decyzja..
  5. a grzana skora??
  6. noo troche tego jest fotele mysle ze cena git :>
  7. Zapakuje na lawete i wywioze :polew:
  8. Wesołych Panowie i nie leżcie po rowach bo zimno :polew:
  9. Yhm dzieki panowie:hi:
  10. zapomnialem :polew: koman lata tylko po powiecie
  11. w b5 jest tak samo, mi zabrali jak mialem jeszcze b5 i to pare lat temu, a mialem przyciemnione 30..
  12. przednich?? piesy ci dowod zabiora :gwizdanie:
  13. O to ładnie :> teraz przywiozles kasiurki to odpicujesz bryke
  14. ile tam km??
  15. Koman dojechalbys??
  16. witam. jak panowie rozróżnić włącznik świateł czy jest od b6 czy b7?? kurcze nie mam naklejki na nim
  17. Tu Kolega z forum vw pojechal ostro: :good: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=404527
  18. Niewykonalne jak do tej pory..
  19. Pany.. a po lifcie rok 99 nie mam zarówek a nie dziala podswietlenie fisa.. podpowiecie cos?? dziala tylko zółte u góry a fis nie ma podswietlenia..
  20. Panowie taka sprawa.. dziala fis ale podswietlenie fisu nie.. tzn zółte tak ale na czerwono nie podswietla autko b5 lift rok 99. 1,9tdi
  21. Tez nie bedzie... po jakims czasie klapa bedzie odstawac.. bo nasze dzialaja powiedzmy jak ja podniesiesz 10 cm a tamte gazowe, sa mocniejsze i caly czas pchaja klape... polookaj na forum octawki :gwizdanie:
  22. Rozkrec stara, wypinasz dwie kostki i hmm jak dobrze pamietam 2 wezyki i odpinasz od niej dno, takie zatrzaski plastikowe.. i tak jak pisalem wczesniej dognij taka blaszke tzw "krancowke" i jeszcze pochodzi bo teraz jak zamkniete a ona dalej buje powietrze to sie szybko skonczy.. nic cie to nie kosztuje, pietnascie minut roboty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.