Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja swoje odłaczylem na dlugosc papierosa i bylo wszystko git, wiec raczej to nie to..
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Piotrek jak mozesz to podrzuc na pw jakiej dlugosci te kolanka z kwasowki i gdzie kupiles??[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:01_________________________________________________Hmm i jakie wymiary FMCI?? z gory dzieki
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Yhm czyli ktos kumaty musi go odczytac innej opcji nie ma??
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Panowie a Pin licznika jest gdzies zapisany albo mozna go zdobyc w serwisie po podaniu numeru vin??
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Tomasz :cool1: Mam racje, pomylki sie zdarzaja :gwizdanie:
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Sto procent.. kupilem jarzma pod 312 i sciagnolem je z zwrotnicy na ktorej byl zacisk i tarcza, tak ze nie ma mowy o pomyłce i tak jak Ci mowie rozstaw okolo 70mm
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
No to ci mowie ze byc moze jest inaczej uksztaltowane.. Jarzma pod 312 maja od srodka do srodka otworu jest w granicach 70mm plus minus 1mm.. Masz jarzma pod 312??
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Wybacz poinioslo mnie troche... ale wprowadziles mnie w blad.. Jarzmo pod 312 ma szerokosc mocowan okolo 70mm, a ty mi podales ze 58-59, nie myle z zeliwna caly czas rozmawiamy o aluminiowej..
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Czemu gosciu ludzi wprowadzasz w blad??? nie wiesz to nie mow jarzmo pod 312nma szerokosc okolo 70 mm Masz pod reka jarzmo 345 i ma wymiar 75<< byc moze, bo ma inne mocowanie... Mowie z pelna swiadomoscia Jarzmo pod 312mm na jednotloczkowy zacisk ma okolo 70mm wysokosci.. Kupujsz to, sprzedajesz "Tomik" a ludzi robisz w h*ja...po co? zeby kupili szerokosci 58-59 i sobie pluli w brode ze kupili jarzmo pod 288?? zenada....
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
beda pasowac ale czaki ma po 10zł taniej
-
[ALL B6] Lusterka zewnętrzne (elektryczne, podgrzewane) -> dołożenie fotochromu
Moduł wlasnie to jest loteria kurcze, obudowy swoje przelozysz bez problemu, dwie srobki na dole i sciagasz obudowe.
-
[ALL B6] Lusterka zewnętrzne (elektryczne, podgrzewane) -> dołożenie fotochromu
Ja mialem odwrotnie moduly zmienilem z kumplem ktory ma b6 z poczatku produkcji a w planach nie mial zakladania skladanych lusterek
-
[ALL B6] Lusterka zewnętrzne (elektryczne, podgrzewane) -> dołożenie fotochromu
Powiem ci ze upolowac lusterka skladane elektrycznie z fotochromem graniczy z cudem, no chyba ze 500zł za jedno...Tak jak wrclaguna mowi, moga dojsc moduly w drzwiach, przelącznik lusterek i chcac miec w pelni profesionalnie to jeszcze raczka lewych drzwi z otworem na podswietlanie opcji skladania...
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Virus zrob jakas fotorelacje jak mozesz przyda sie bo na forum nie ma do 1.9tdi
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
No taa. to dzieki wielkie za info
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
w zeliwnej ma wysokosc 74mm a w aluminiowej 58-59??
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Panowie poda ktos dokladne wymiary jarzm 312mm pod zwrotnice aluminiowa i pod zeliwna?? nie chce sie kropnac przy kupowaniu..
-
[ALL B6] Światła długie
To wlasnie o tym napisalem w 1 poscie, tak ktos odkrecal (ja ) i staral sie przykrecic tak samo tzn nie pomylic tych sylikonowych podkladek ale moze za mocno dokrecone i zle jest ustawiona...
-
[ALL B6] Światła długie
No tak tak, mam super kreski na garażu wiec z tym sobi radze, tylko lata mi o dlugie..pogoniles Grzesiek ta kiere od rs??
-
[ALL B6] Światła długie
I taka proceduja wyreguluje mi xenony wzgledem dlugich??
-
[ALL B6] Światła długie
Witam. Panowie mam problem z dlugimi swiatlami lewa lampa swieci mi za bardzo w prawo i za wysoko, mijania sa ustawion idealnie.. zarowka od dlugich siedzi dobrze, wiem ze nie ma regulacji dlugich tylko razem regulujemy dlugie i xenon, wiec czy soczewka od xenonu jakbym bardziej dokrecil w prawo i w gore a pozniej wyregulowal lampe powinno byc ok dobrze mysle??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja tez nie wiezylem w stacje diagnostyczne na prostym przykladzie wjezdza gosc powiedzmy corsa a poznij ja a4 a gosc nic nie zmienia w maszynie tzn masy auta. Mialem kiedys na tescie okoko 80% amory przod a jak je rozebralem to lataly jak stara ku.. , zalozylem nowe i pojechalem na ta sama stacje i pokazalo 2 albo trzy procent wiecej wiec powiedzialem kolesiowi ze ta cala maszyna jest hu warta ale u Grzeska jest podana masa kazdego kola wiec w salonie moze maja jakies bardziej profesjonalne maszynki do badnia amorow
-
[ALL B5] Wymiana pompki centralnego zamka
Mozesz miec nieszczelny uklad bo od pompki z bagaznika do kazdych drzwi ida wezyki z powietrzem i moze ktorys padl.. zamknij auto i sluchaj czy cos pompuje jesli tak to sprawdz instalacje od pompki do kazdych drzwi rozgalezniki wezykow masz pod tylna kanapa
-
[B7 BRD] kąt synchronizacji wałków rozrządu vag-iem
Aga musza sie wypowiedzic madrzejsi, ja wiem jak jest na jednym walku, tolerancja jest od -3 do 3, najlepiej jak jest 0 ale juz lepiej ciut na -
-
[B7 BRD] kąt synchronizacji wałków rozrządu vag-iem
Vagiem to mozesz sprawdzic kat synchronizacji, z tego co si orientuje z 1.9 a ustawic to tylko mechanicznie