Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Znaczenie ET Felgi
6,5 cala szerokosci et 35 - 45
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Panton mozesz jasniej???
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Panowie z tych co jestescie po zmianie na fis kolor wyszyscy mieliscie z b6 czy ktos zalozyl z b7?? mam do kupienia naprawde po pieniadzach kolorowy fis z b7 ale jak ma lezec w garażu to nie ma sensu..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Wiekszosc zapomona aktywowac w "engine"
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
Moze masz luzy na maglownicy??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Koman to tak daleko swoja audiola jeszcze nie byl
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
A wisz ze nie pamietam, ale mysle z tak bo lecialem pewnie na stalowke
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Przekaźnik
-
Znaczenie ET Felgi
U mnie tak jest i jest no git, myslalem o malym dysyansie na tyl ale sie powstrzymalem, mozesz sobie zobaczyc w "moje auto"
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
nie ma tam pinu, miejsce jest puste, pin pasuje jak dobrze pamietam od napedu cdromu z kompa.. czerwona strzalka - rozcinasz mini zipa czarna - zsowasz różowa zaslepke w kierunku strzalki zółta - zsowasz niebieska obudowe w kierunku strzalki No lepiej to juz wytłumaczyc sie nie da
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Rozbierasz kostke, dokladasz pin 1 i skladasz wszystko do kupy :>
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Pin nr 1 w wiekszosci b6 jest pusty wiec musisz go dolozyc.. bynajmniej u mnie w trzech jakie przerabialem pinu nr 1 po prostu nie bylo
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak najlatwiej, a galka sie nie przyda
-
[ALL B6] ZBIEŻNOŚĆ, pochylenie lewego koła przedniego
Kiepskich masz tam macherow widze... no cuz mozna poradzic jedynie podjechac do jakiegos konkretnego zakladu albo pokaz gosciowi sanki i niech je przestawi w jedna lub 2 strone, ach mechaniki od siedmiu bolesci
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Koman mowilem ci.. papier wodny 2500 lejesz woda i polerujesz i polerujesz, pozniej tempo i polerujesz i az do skutku A co Piotrkowi bryka nawalila??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ona jest identyczna jak w grzwiach wiazka do sterownika, taka różowazapinka, ciagniesz do tylu i wypina sie od razu kostka.. Mateusz ale ty masz kiere po prawej to nie zrobisz tego bez odkrecania dolnej obudowy..
-
[ALL B7] Silniejszy teleskop, siłownik tylnej klapy
Tzn w octawce??no widac tam sprezyny na silownikach i to one odpychaja troche a od pewnego mometu juz sam silownik sobie radzi..
-
[ALL B7] Silniejszy teleskop, siłownik tylnej klapy
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191511.msg2280469#msg2280469
-
[ALL B7] Silniejszy teleskop, siłownik tylnej klapy
Na moje oko sa sprężyny na siłownikach, czytalem o takim bajerku na forum octavi..[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 23:14_________________________________________________
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
No ja tam nie wiem jak bosch sie spisuje.. na ate sie zawiodlem..
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
Tłumacze ci ze ona ma dobra odchylke tylko jak sie nagrzeje to balansuje...
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
Tarcze Panie nic innego...Przetoczyles je, sa proste ale pod wplywem teperatury sie wyginaja minimalnie i nic innego.. po prostu przegrzane i nic z tego nie bedzie...chyba musisz zainwestowac w nowe...
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
Ale drgania masz tylko przy hamowaniu?? czy przy normalnej jezdzie tez??
-
[B5 AFN] Drgania przy hamowaniu przy większej prędkości również po wymianie tarcz,klocków
Ja mowie tarcza na tokarce nie na kole..
-
[B5 AJM] Zwrotnica żeliwna czy aluminiowa?
masz żeliwną, dopiero model b6 ma aluminiowa..alez jaki to problem looknac pod blotnik???