Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. 6,5 cala szerokosci et 35 - 45
  2. Panton mozesz jasniej???
  3. Panowie z tych co jestescie po zmianie na fis kolor wyszyscy mieliscie z b6 czy ktos zalozyl z b7?? mam do kupienia naprawde po pieniadzach kolorowy fis z b7 ale jak ma lezec w garażu to nie ma sensu..
  4. Wiekszosc zapomona aktywowac w "engine"
  5. Koman to tak daleko swoja audiola jeszcze nie byl
  6. A wisz ze nie pamietam, ale mysle z tak bo lecialem pewnie na stalowke
  7. Przekaźnik
  8. U mnie tak jest i jest no git, myslalem o malym dysyansie na tyl ale sie powstrzymalem, mozesz sobie zobaczyc w "moje auto"
  9. nie ma tam pinu, miejsce jest puste, pin pasuje jak dobrze pamietam od napedu cdromu z kompa.. czerwona strzalka - rozcinasz mini zipa czarna - zsowasz różowa zaslepke w kierunku strzalki zółta - zsowasz niebieska obudowe w kierunku strzalki No lepiej to juz wytłumaczyc sie nie da
  10. Rozbierasz kostke, dokladasz pin 1 i skladasz wszystko do kupy :>
  11. Pin nr 1 w wiekszosci b6 jest pusty wiec musisz go dolozyc.. bynajmniej u mnie w trzech jakie przerabialem pinu nr 1 po prostu nie bylo
  12. Kiepskich masz tam macherow widze... no cuz mozna poradzic jedynie podjechac do jakiegos konkretnego zakladu albo pokaz gosciowi sanki i niech je przestawi w jedna lub 2 strone, ach mechaniki od siedmiu bolesci
  13. Koman mowilem ci.. papier wodny 2500 lejesz woda i polerujesz i polerujesz, pozniej tempo i polerujesz i az do skutku A co Piotrkowi bryka nawalila??
  14. Ona jest identyczna jak w grzwiach wiazka do sterownika, taka różowazapinka, ciagniesz do tylu i wypina sie od razu kostka.. Mateusz ale ty masz kiere po prawej to nie zrobisz tego bez odkrecania dolnej obudowy..
  15. Tzn w octawce??no widac tam sprezyny na silownikach i to one odpychaja troche a od pewnego mometu juz sam silownik sobie radzi..
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191511.msg2280469#msg2280469
  17. Na moje oko sa sprężyny na siłownikach, czytalem o takim bajerku na forum octavi..[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 23:14_________________________________________________
  18. No ja tam nie wiem jak bosch sie spisuje.. na ate sie zawiodlem..
  19. Tłumacze ci ze ona ma dobra odchylke tylko jak sie nagrzeje to balansuje...
  20. Tarcze Panie nic innego...Przetoczyles je, sa proste ale pod wplywem teperatury sie wyginaja minimalnie i nic innego.. po prostu przegrzane i nic z tego nie bedzie...chyba musisz zainwestowac w nowe...
  21. Ale drgania masz tylko przy hamowaniu?? czy przy normalnej jezdzie tez??
  22. masz żeliwną, dopiero model b6 ma aluminiowa..alez jaki to problem looknac pod blotnik???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.