Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Nie no ja mam szare progi Moze nie turbina puszcza tylko odma napier.. sprawdz dokladnie bo szkoda kasy. Nie trzeba zdejmowac zderzaka, trzeba wykrecic lampe i oslone od dolu.. Tak faktycznie concert..tam trzeba tylko przejsciowke jak sie nie myle za 50 zł i wszystko gra, a nie sa strasznie drogie na allegro Taa zle dobral włąśnie odcien taki ciemniejszy, minimalnie no ale jednak nie moglem na to patrzec
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Jacek28 a masz progi w kolor czy szare?? bo tez u siebie malowalem jeden element a farbe dobieralem na gornej i niestety lipa musialem malnac cala strone ale wyszlo bardzo ladnie tylko odpowiedni podklad do plastiku potrzeba :gwizdanie: Rns-e to piekna sprawa a symphony 2...troszke lipa mozna ewentualnie wymienic na 3 zeby przyoszczedzic koszty bo w 2 to tylko plytki audio a w symphony 3 to juz mp3 dziala :> Ja tez u siebie czyscilem dolot, prosta sprawa 2 godzinki roboty bo EGR byl w miare czysty, 1 mm osadu i schodzil bardzo szybko :> No ale na turbinke trzeba troche czasu bo roznie tam jest, u kumpla czyscilem ostatnio w b5 a autko ma jakies 400 tysi i bez nocnego moczenia w ropie sie nie obeszlo :no: Na płyte nie mam niestety namiaru.. do rns-e mam kilka i nagrywarke odpowiednia ale do malej to nie wiem..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
heh nie no tv nie bedzie tylko dvd i kamerka
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
yhm czyli ile ma miec wejsc?? 8?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
A wez porazka tgroche bo mam adapter z jednym wejsciem wideo ale jakos powoli ogarne temat :>
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
o widzisz jednak nie słuchasz kolegow ze po lifcie ladne :> Ja sie bujam kurcze z podłączeniem dvd i kamerki do rns-e :wallbash:
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Nie rozumiesz mnie.. ten przekaznik ma sterowac obrazem a nie zasilaniem poszczegolnych urzadzen.. po prostu dzwiek z dvd podlaczam pod adapter a obraz wideo z dvd i kamery wpinam w przekaznik, a wychodzi z przekaznika obraz do adaptera.. i w momecie wlaczenia wstecznego przekaznik wylacza obraz z dvd a zalacza z kamery..tak mi tłumaczył mw
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Tak jest.. dzwonilem do kolesia tam gdzie Huberto kupił przekaznik i mowi ze to banal jest ale nie powiedzial jaki przekaznik..w kazdym razie: przez przekaznik przechodzi sygnal dvd caly czas a po włączeniu wstecznego wyłącza sygnal dvd a włącza sygnał z kamery.. chodzi tylko o wideo czyli na moje myslenie powinno byc 8 przewodow: 2 od dvd 2 od kamery 2 wyjscie do adaptera prad od lampy masa Dobrze to mysle??
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Tak ale nie o ten mi chodzi..chce podłączyc dvd i kamerke i tam trzeba zalozyc przekaznik..tak jak Huberto pisal.. o znieksztalcenia w razie w bede sie pozniej martwil..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
I jakie??
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Panowie nie chce zaczynac nowego watku wiec zapytam tu Mozecie mi wytłumaczyc jak podłączyc przekaznik który w momecie wbicia wstecznego "przełączy" mi obraz z kamerki..Tez mam adapter niestety z jednym wejsciem video Najlepiej jakby ktos rozpisal piny ewentualnie jaki ten przekaznik..
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie podpowie ktos dzie sie najlepiej wpiac z zasilaniem adaptera multimedialnego i dvd?? wybaczcie ale to 70 stron i poleglem..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Nie no sete dostaniesz profilaktycznie
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hehe kazdy po 4 kolesi do auta a koman bedzie obracal do stokrotki:polew:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
No koman obiecal ostatnio ;przeciez skrzyne wody :polew:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
No pewnie czemu nie.. jak tam twoja srebrzanka?? modziles cos??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
No pewnie ze mozemy zrobic tylko ja w ten weekend niestety odpadam bo lece na slask..
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
A leci sobie pomalu :> nic sie generalnie nie pozmienialo :> Fajna nawet ta strone zrobiles
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
- [B6 AVF] Prosze o ocene logów
A ty spanky jak twierdzisz przestawic ten kat na -0,6 np??- [B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a
Jarol ładnie ci przyspiesza furka mozesz powiedziec jakie masz szerokie kapcie na tych filmikach??- [B6 AVF] Prosze o ocene logów
Ruszac ten kat?? zeby byl od 0 - 0,6?? na wolnych obrotach?? A jak generalnie motorownia?? Mozna walic program?? I Jak Egr wyglada? bo nie dawno czyscilem dolot..- [B6 AVF] Prosze o ocene logów
Wrzucilem pany poprawione dynamiczne looknijcie jak mozecie- [B6 AVF] Prosze o ocene logów
No słuchaj chodzil pol godziny na wolnych obrotach i nie chcialo mi sie juz czekac dzis zrobie pozadnie dynamiczne po kolei a bloki dobre?? tzn wystarczy 000 001 003 004 008 010 011???- [B6 AVF] Prosze o ocene logów
A to jakas roznica jest?? spoko jutro zrobie jesli cos to zmienia.. a termostat?? jest raczej dobry tylko nie chcialo mi sie juz czekac zeby sie na maxa nagrzal - [B6 AVF] Prosze o ocene logów