Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a


Darecki20005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono forumowiczów. Od pewnego czasu zastanawiam się nad wirusem do mego awx. W seri w miarę dobrze to sobie daje radę i tu daje filmik 0-100km:

lecz w miarę jedzenia apetyt rosnie, i zastanawiam się po obejzeniu kilku filmików na forum czy mi ten wirus coś da? i najgorsze te sprzęgło i dwumas, które w awx jest trochę słabe (wniosek po przeglądnięciu forum). Obecnie nie mam z tym problemów lecz nie chciał bym aby wirus pociągnął za sobą sznurek z kosztami. Program oczywiście do Rogala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się tylko rób program :) Też kiedyś się tak wahałem i nie żałuję decyzji :) Wiadomo, że sprzęgło będzie bardziej obciążone ale seryjne sprzęgła spokojnie wytrzymują do 400Nm. U mnie było tak że miesiąc po chipie wymieniłem sprzęgło bo zaczęło się ślizgać i śmigam dalej - przy przebiegu 230 tyś. to raczej normalne. Poza tym nie zauważyłem żadnych problemów. Mówi się też że spalanie spada po chipie ale ja tego nie zauważyłem (zostało na tym samym poziomie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęgło jak ma paść to i tak padnie z wiruskiem czy bez...masz milion tematów odnośnie chiptuningu na forum więc nie powtarzaj tematów :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżywasz jak byś nie wiem ile z tego silnika chciał wyciagnąć, ślizga Ci sie teraz sprzęgło :mysli: jak nie to nie masz czym sie stresowac. Rogal tak Ci to wystroi zeby nie było problemów ze sprzęgłem, jak ma paśc to i na serii Ci padnie :gwizdanie:

Po samym sofcie bedziesz miał ze 160-170km&360-380nm, sprzęgło da rade, ludzie na seryjnych robia wiecej przy dokładanych gratach i jeżdżą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgłem się nie przejmuj

zresztą jak coś będzie nie tak wcześniej Witek Cię o tym powiadomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w tym dziale wykresów i opini po sofcie :a4fan: z tym motorem i będziesz wszystko wiedział. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź może jakiś temacik o grupowym chipowaniu to wtedy będzie taniej. :cool1: Kolejka może być długa... :gwizdanie: Może na innych forach jest jakaś akcja. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu link do grupowego

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=82&t=206894&start=1008

W kolejce czeka się około półtora tygodnia... bywa że krócej.

Z mojego AWXa wyszło 171 KM i 378 Nm - taka rozgrzewka przed CAHA :)

No i tutaj masz konkretną odpowiedź i się wogóle nie zastanawiaj! :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nas już 2 chętnych na virusa :decayed:. Tylko ta wycieczka do stolicy trochę średnio mi pasi :kwasny:. Może jak będzie nas 5 to w comsporcie się dogadamy a to zawsze bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam kolegę Witka, napewno się nie zawiedziesz :naughty: a różnica po sofcie znaczna :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sprzęgło zaczęło się ślizgać w trakcie na hamowni u Rogallotiego, ale i tak udało się zrobić 168kM i 380Nm. Po takiej robocie to całkiem inna jazda, a zużycie na trasie mniej 0,5 litra, miasto bez zmian przy takiej samej jeździe. Nie zastanawiaj się i jedź na zabieg. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dziś dzwonić cały dzień, lecz bez skutku, nikt nie odbierał tel. Napisałem wiadomość i czekam na odpowiedz. Dziękuje wszystkim za wypowiedzi. Napewno się odezwę i zapodam wykres jak będzie po zabiegu.

To normalne , że nie możesz się dodzwonić .......... bądż cierpiwy . Witek ma tyle roboty że ciężko mu w czasie hamowania odebrać - PW powinno załatwić sprawę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dziś dzwonić cały dzień, lecz bez skutku, nikt nie odbierał tel. Napisałem wiadomość i czekam na odpowiedz. Dziękuje wszystkim za wypowiedzi. Napewno się odezwę i zapodam wykres jak będzie po zabiegu.

To normalne , że nie możesz się dodzwonić .......... bądż cierpiwy . Witek ma tyle roboty że ciężko mu w czasie hamowania odebrać - PW powinno załatwić sprawę :good:

Potwierdzam, Też próbowałem kilka razy zanim udało się dodzwonić/umówić. Próbuj a się nie zawiedziesz. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nas już 2 chętnych na virusa :decayed:. Tylko ta wycieczka do stolicy trochę średnio mi pasi :kwasny:. Może jak będzie nas 5 to w comsporcie się dogadamy a to zawsze bliżej.

To było by nas 3 a co mowicie na propozycje do Aligatora do Katowic.Dynosoft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...