Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a


Darecki20005

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecany filmik od 80-160 na 4 biegu

Dokładny czas trwania 11s

A tu twój obrobiony, dokładny czas trwania 18,9

Jak widzisz różnica jest spora bo aż 7,9s. Więc mysle że warto auto poddać modyfikacji :wink4:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 14:23_________________________________________________Tu masz jeszcze filmik 50-100 na 3 biegu tym razem jechałem już sam.

Dokładny czas 4,15s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa... mam z 4 k wolnej gotówki i az chodzi za mna zeby modzic . jak widze jak Jarol twoje smiga :good:

u mnie 80-160 jakies 14 s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest tu co wogóle komentować. To ja się chowam swoim wołem. Dzięki Jarku, pokaże żonie filmik to będzie się też inaczej zapatrywała na temat.

zakaz rezania masz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest tu co wogóle komentować. To ja się chowam swoim wołem. Dzięki Jarku, pokaże żonie filmik to będzie się też inaczej zapatrywała na temat.

zakaz rezania masz? :decayed:

ty masz :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważne jest przyśpieszenie między 80 a 140km/h bo to przedział w którym się najczęściej wyprzedza. Z filmiku widać że jest to około 8s. Myślę że po wymianie skrzyni na 6 biegów gdzie czwórka jest sporo krótsza uda się urwać z tego około 1-1,5s. Jak zmienię skrzynie to nagram ten filmik jeszcze raz ale tylko do 140km/h bo tyle będzie na 4 biegu przy 4tyś obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol ładnie ci przyspiesza furka :good: mozesz powiedziec jakie masz szerokie kapcie na tych filmikach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest tu co wogóle komentować. To ja się chowam swoim wołem. Dzięki Jarku, pokaże żonie filmik to będzie się też inaczej zapatrywała na temat.

Ty jej nie pokazuj filmiku, tylko do jasnej chole.....ry w końcu jedź do Rogala, a zamiast filmu pokażesz jej co Rogal zrobił z Waszym Audi. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mialem identyczny dylemat jak Ty. Robilem program w tune-up u Roberta. Wynik 166km 372NM. SMialo jedz na program i nie trac czasu na zastanawianie sie.

Co do filmikow to widze na 3 biegu moje auto jedzie podobnie a na 4 lepiej wiec ciezko tu cos powiedziec czy masz program czy nie :) jesli nie to gratuluje ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zastanawiam się nad wiruskiem u siebie. Już zgłaszałem się na priva do Mr Rogalotti, czekam na odpowiedź.

Po obejrzeniu filmików to chyba nie ma wątpliwości, trzeba rezać, a po drugie nie ma różnicy w spalaniu, to tym bardziej trzeba. Mój dobry kolega ma też wielką chęć na wirus to jak będę się umawiał to od razu na dwa auta.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczeże że kolega Jarol i mi smaku narobił, trzeba fundusze zbierać i umawiać się z Mr. Rogalotti :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczeże że kolega Jarol i mi smaku narobił, trzeba fundusze zbierać i umawiać się z Mr. Rogalotti :gwizdanie:

jestem juz po takie wizycie i warta jest tej kasy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie mozna zrobic taki programik w okolicach Tychow/Katowic/Bielska-Białej? i z jakimi kosztami trzeba sie liczyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Odgrzewam temat skoro go zacząłem. Nie mam za bardzo czym się chwalić ale jestem już po wizycie u Witka. turbina coś nie domaga po tej regeneracji co zrobiłem i słaba seria i wynik. Dziękuje wszystkim za wszystkie wypowiedzi i opinie

imgxg.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...