Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Pany a 7,5 cala ET 35, opony 225/45/17 gleba okolo 30 mm da rade jakies dystanse wrzucic na tył??
  2. Albo o 16 to sie skonczy
  3. Spot a4 Panie Koman :>
  4. Masz srobke na imbuska z perspektywy siedzacej to po lewej stronie od czola tylko schowek musisz miec otwarty słabo szukasz: http://allegro.pl/klamka-schowka-audi-a4-8e0-01-08r-i1482467973.html http://allegro.pl/nowa-oryginalna-klamka-schowka-audi-a4-8e-01-08-i1466342812.html Da sie ja tez naprawic jak sie urwal element plastikowy taki dzyndzelek w srodku..to czesta przypadlosc b6 raczej celowy zabieg producenta bo przeciez mogł byc gróbszy ten plastik Ja mam druga b6 i w obydwuch polecial prawy zawias i klamka schowka
  5. Wiele przyczyn moze byc..kola, tarcze, klocki, wachacze, koncowki, zbierznosc itd czy trójkąt raczej powinien byc rowno..długo masz autko?? po dzwonie?? jak ci sciaga to posprawdzaj zawieszenie, kola, cisnienie, hamulce czy nie trzymaja, a jak nic z tych to jedz na geometrie..
  6. No ja robilem u siebie..minimalne odchylki byly ale nie wiem czy przez zawias teraz jest jak strzala :> kurcze chyba musze ci złoic te zderzaczki od esy kreca mnie jak nic a malowac bym nie musial :decayed:
  7. Podwies w pierwszym poscie a tam zreszta jak ustalimy jakas date bedziemy sie umawiac
  8. :kox: liste rób
  9. Przyjma nas Jak nas bedzie z 15 to nie wiem czy sie pomiescimy ale wypas by tak razem sie jechalo ale jestem jak najbardziej za zeby najpierw w klb
  10. Piotrek a ty po wymianie zawiasu robiles geometrie??
  11. A tam odwilz :gwizdanie: To ile koman osob uzbierales?? zgłaszac sie panowie RKL na zlocik
  12. 225/45 polecam..sam tak mam i jak dla mnie to optymalny rozmiar
  13. Powiem ci ze od lampy h7 do xenonu pasuje na 100% wiec do bixow pewnie tez
  14. Ja bym ci proponowal założyc od kogos innego antenke gps a komus twoja bo cos tu ewidentnie jest nie tak, a w taki sposob wykluczysz wadliwa antene..
  15. Lukaszxxx odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Podobno z mlodszych modeli z palnikiem d1s przetwornica pasuje po minimalnym przerobieniu, tez mialem isc w tym kierunku tzn zmiana na bixy i przelozyc moje przetwornice i palniki ale jednak pomalowalem srodki i wyszlo bardzo zadowalajaco :>
  16. Lukaszxxx odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    bixenon = czarny srodek i duza soczewka xenon = tylko jasny srodek i zwykla soczewka no chyba ze sobie ktos srodki malnie to ma xenon z czarnym srodkiem :> soczewka = tylko jasny srodek
  17. Jedz do kolesia od zbieznosci i niech ci wysrodkuje pochylenie kół z przodu..Na jednym masz -2 a na drugim -0,36 czyli różnicy 1,7 podzielic na pół 0,85 stopnia i da sie tak jezdzic..Ja po zmianie sprezyn mam z przodu pochylenie w lewym -1,20 a w prawym -1,10 i miesci sie w normach, no prawie bo przy zawiasie 1BE pochylenie ma byc od -1,12 do -0,22, niech mechanik ruszy lekko sanki zeby bylo równo po obu stronach i nic nie szukaj wiecej
  18. warto dodac ze nie wszystkie b6/b7 maja torxa t8, ja spotkalem sie z krzyzakiem :>
  19. Potwierdzam vag 409.1 + crack da sie zakodowac
  20. nie wiem jaki jest do pamieci lusterek.. to zwykly do regulowania lusterek prawego i lewego... taki jak masz w aucie tylko 4 stopniowy ktorym mozesz krecic dookola..
  21. zmienialem przelacznik w drzwiach na taki z opcja skladania lusterek 4 pozycyjny..
  22. Nie.. przekrecam pilota na obojetnie ktore lusterko bo przelacznik do skladanych lusterek kreci sie dookola..
  23. Składac moge pilotem i przełącznikiem do ustawiania lusterek..a rozkladam tylko przelacznikiem w drzwiach..zeby skladanie i rozkladanie miec z pilota trzeba by 2 takie domykacze zainstalowac..
  24. YY nie rozumiem o co ci chodzi..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.