Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Znaczenie ET Felgi
Pany a 7,5 cala ET 35, opony 225/45/17 gleba okolo 30 mm da rade jakies dystanse wrzucic na tył??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Albo o 16 to sie skonczy
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Spot a4 Panie Koman :>
-
[ALL B6] Wymiana uchwytu od schowka pasażera
Masz srobke na imbuska z perspektywy siedzacej to po lewej stronie od czola tylko schowek musisz miec otwarty słabo szukasz: http://allegro.pl/klamka-schowka-audi-a4-8e0-01-08r-i1482467973.html http://allegro.pl/nowa-oryginalna-klamka-schowka-audi-a4-8e-01-08-i1466342812.html Da sie ja tez naprawic jak sie urwal element plastikowy taki dzyndzelek w srodku..to czesta przypadlosc b6 raczej celowy zabieg producenta bo przeciez mogł byc gróbszy ten plastik Ja mam druga b6 i w obydwuch polecial prawy zawias i klamka schowka
-
[ALL B6] ZBIEŻNOŚĆ, pochylenie lewego koła przedniego
Wiele przyczyn moze byc..kola, tarcze, klocki, wachacze, koncowki, zbierznosc itd czy trójkąt raczej powinien byc rowno..długo masz autko?? po dzwonie?? jak ci sciaga to posprawdzaj zawieszenie, kola, cisnienie, hamulce czy nie trzymaja, a jak nic z tych to jedz na geometrie..
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
No ja robilem u siebie..minimalne odchylki byly ale nie wiem czy przez zawias teraz jest jak strzala :> kurcze chyba musze ci złoic te zderzaczki od esy kreca mnie jak nic a malowac bym nie musial :decayed:
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Podwies w pierwszym poscie a tam zreszta jak ustalimy jakas date bedziemy sie umawiac
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
:kox: liste rób
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Przyjma nas Jak nas bedzie z 15 to nie wiem czy sie pomiescimy ale wypas by tak razem sie jechalo ale jestem jak najbardziej za zeby najpierw w klb
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Piotrek a ty po wymianie zawiasu robiles geometrie??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
A tam odwilz :gwizdanie: To ile koman osob uzbierales?? zgłaszac sie panowie RKL na zlocik
-
Polecane opony letnie
225/45 polecam..sam tak mam i jak dla mnie to optymalny rozmiar
-
[ALL B6] Klosze reflektora halogen,xenon i bi xenon-czy są takie same?
Powiem ci ze od lampy h7 do xenonu pasuje na 100% wiec do bixow pewnie tez
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja bym ci proponowal założyc od kogos innego antenke gps a komus twoja bo cos tu ewidentnie jest nie tak, a w taki sposob wykluczysz wadliwa antene..
-
Bixenon Xenon od A do Z
Podobno z mlodszych modeli z palnikiem d1s przetwornica pasuje po minimalnym przerobieniu, tez mialem isc w tym kierunku tzn zmiana na bixy i przelozyc moje przetwornice i palniki ale jednak pomalowalem srodki i wyszlo bardzo zadowalajaco :>
-
Bixenon Xenon od A do Z
bixenon = czarny srodek i duza soczewka xenon = tylko jasny srodek i zwykla soczewka no chyba ze sobie ktos srodki malnie to ma xenon z czarnym srodkiem :> soczewka = tylko jasny srodek
-
[ALL B6] ZBIEŻNOŚĆ, pochylenie lewego koła przedniego
Jedz do kolesia od zbieznosci i niech ci wysrodkuje pochylenie kół z przodu..Na jednym masz -2 a na drugim -0,36 czyli różnicy 1,7 podzielic na pół 0,85 stopnia i da sie tak jezdzic..Ja po zmianie sprezyn mam z przodu pochylenie w lewym -1,20 a w prawym -1,10 i miesci sie w normach, no prawie bo przy zawiasie 1BE pochylenie ma byc od -1,12 do -0,22, niech mechanik ruszy lekko sanki zeby bylo równo po obu stronach i nic nie szukaj wiecej
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
warto dodac ze nie wszystkie b6/b7 maja torxa t8, ja spotkalem sie z krzyzakiem :>
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Potwierdzam vag 409.1 + crack da sie zakodowac- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
nie wiem jaki jest do pamieci lusterek.. to zwykly do regulowania lusterek prawego i lewego... taki jak masz w aucie tylko 4 stopniowy ktorym mozesz krecic dookola..- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
zmienialem przelacznik w drzwiach na taki z opcja skladania lusterek 4 pozycyjny..- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Nie.. przekrecam pilota na obojetnie ktore lusterko bo przelacznik do skladanych lusterek kreci sie dookola..- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Składac moge pilotem i przełącznikiem do ustawiania lusterek..a rozkladam tylko przelacznikiem w drzwiach..zeby skladanie i rozkladanie miec z pilota trzeba by 2 takie domykacze zainstalowac..- Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
YY nie rozumiem o co ci chodzi.. - Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z