Treść opublikowana przez lukas231
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
pisałem do Ciebie PW ale wiadomość gdzieś mi wcięło, ile za taki zestaw jak na zdjęciu oprócz elementu do ustawiania ''pozycji świateł" i włącznika świateł ? Siema, elementy chromu do ESP, wizytownika i kubka też dokładasz? ?
-
Listwy Dekory LED
Tak, Żeby dziurkę z diodą było widać [emoji14]
-
Listwy Dekory LED
@kaju pstryknij fotkę klamki w dzień, tak do środka
-
Listwy Dekory LED
Ładnie nawet wygląda
-
Listwy Dekory LED
@kaju czerwone ci się znudziły?
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
siema, ma ktoś może zdjęcia dekorów do porównania z matem i połyskiem czarnego carbonu? chce zmienic ze szczotkowanego alu. na czarny carbon, i mam dylemat czy mat czy może połysk?? szczotkowane alu. się znudziło.
-
Podświetlenie schowka
No to lepiej szybko ten siłownik przesmaruj bo ułamie ci się zawias, albo zrob w nim dziurkę też pomaga
-
Listwy Dekory LED
https://m.youtube.com/watch?v=_08x1pEs230 zobaczcie Sobie ten Filmik Gościu chyba ma tak pasek ledowy nad radiem. No i za***iście to wygląda
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Ile warstw farby dałeś?
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Pokaz jeszcze po pomalowaniu Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
A jak później odkleic te szablony?? Po pomalowaniu?
-
B6 DIVISION
Pokaż zdjęcie klimatronika może wezmę
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Napiszesz mi po ile masz te wahacze?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
@up Ile sobie cenisz za 4szt górnych? Zastanawiam się jeszcze nad meyle HD. Poślij ofertę na Pw
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Chwyc go czymś i walnij młotkiem, z dwa razy [emoji14]
-
B6 DIVISION
Może świece mi nie grzeją?
-
B6 DIVISION
Moje od sylwestra też stało[emoji14]
-
B6 DIVISION
Siema, jak tam fury wam z rana poodpalaly? Ja musiałem kręcić z 7 sekund [emoji14] -16 na liczniku było
-
Świeci ABS ESP podczas jazdy
No to masz sterownik absu do naprawy,(zdjęcie z mojego auta jak się popsuło) około 150zl biorą za polutowanie, sterownik możesz wykręcić dać do naprawy i spokojnie możesz bez tego sterownika jeździć, tylko nie będzie Ci szybkości pokazywało, ja jeź dziłem bez sterownika z 3 tyg. [emoji14] z wykreceniem zejdzie ci z 10 min Pozdro, jak coś potrzeba to pisz
-
Świeci ABS ESP podczas jazdy
Masz takie coś??
-
samsung s6 edge plus czy samsung note 4?
Ja mam note 3 i jestem mega zadowolony, rysik robi robotę w porównaniu mojego tel. Do żony s5, to ta s5 to jest zabawka! bralbym note! Pozdro
-
Listwy Dekory LED
Fioletowy niebieski jak dobrze pamiętam zasilanie a brązowy masaDokładnie tak tylko w sobotę było mi to potrzebne nie teraz [emoji14] no ale i tak dzięki kazek:)Kazek napisz jeszcze proszę jak opanowałes tył, bo też mam korby
-
Listwy Dekory LED
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5652752801
-
B6 DIVISION
Siema, złamał mi się zawias schowka prawy, można go wymienić, kupić? Na allegro nie widzę żadnej ofert, może ktoś z forum ma na sprzedaż?
-
Listwy Dekory LED
@Pucek kupiłem na allegro