Treść opublikowana przez Siwy
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
Panowie ktorej firmy wybrac filtry :?:
-
[ALL B6] Czy takie zestawienie będzie odpowiednie?
Panowie a co powiedzie o skrzynce z glosnikiem Pioneer TS-W305C :?: Skrzynka została zrobiona solidnie przez stolarza z 22mm MDF liczona pod ten głosnik. Wymiary skrzynki: wysokosc 40cm, szerokosc 50cm, głębokosc u podstawy 50cm, głębokosc u góry skrzynki 38cm. Zagra to pod wzmacniaczem Kenwood KAC 716 :?:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 17:45_________________________________________________Nie znam sie kompletnie na elektryce i chcialbym wiedziec czy po podlaczeniu tego nic sie nie spali :?:
-
[ALL B6] Nankang AS 1 i opony firmy Fortuna
NS2 nie były testowane To ja myslalem ze to sa Nankang Noble Sport NS-20 to są dwie różne opony Teraz juz wiem
-
[ALL B6] Nankang AS 1 i opony firmy Fortuna
NS2 nie były testowane To ja myslalem ze to sa Nankang Noble Sport NS-20
-
[ALL B6] Nankang AS 1 i opony firmy Fortuna
Rzeczywiscie maja pozytywne opinie, ale wg ADAC na 2010r sa niedostateczne. Nankang AS 1 nie ma wogole w tescie ADAC - czy to oznacza ze sa jeszcze gorsze od opon niedostatecznych :?:
-
[ALL B6] Nankang AS 1 i opony firmy Fortuna
Panowie co sadzicie o oponach 18" jak w tytule :?: Ta firma Fortuna to podobno nalezy do Michelin. Warto kupic te opony nowe :?: Czy lepiej poszukac uzywanych Bridgestone, Continental, Michelin, Dunlop albo Pirelli :?:
-
B6 DIVISION
ja mam z taka koncowka a mam zawieszenie 1ba
-
[ALL B6] Galka zmiany biegow z A3
Tylko ze ja chcialem do B6 zamontowac a nie do B5
-
[ALL B6] Galka zmiany biegow z A3
Panowie gałka zmiany biegów z Audi A3 polift 8l z 2001 roku 6-biegowa bedzie pasowac do A4 B6, prawda :?:
-
[ALL] Waga silników
Ma ktos informacje jak sie maja do siebie wagowo silniki 1.8T, 1.9TDI, 2,5TDI, 3.0 w A4 B6 :?:
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Zderzak fajny. Ale rzeczywiscie jest za nisko w stosunku do progow.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
stawiam na 2.5
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
sprezyny pasuja, weszly tam gdzie mialy wejsc, tylko ze tyl usiadl a przod nie
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
tylko ja to kupilem poza allegro. no co zrobic bede mial nauczke na przyszlosc
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Wlasnie tak zrobie. Wystawiam je w dziale sprzedam. Sprawdzilem wszystko dokladnie, napisalem co i jak i mam nadzieje ze ktos bedzie sie z nich cieszyl. Ja przejechalem na nich nieco ponad 100km i super sie jezdzi. Nie myslalem ze roznica bedzie az taka. Jest sztywniej, zaryzykowalbym stwierdzenie ze komfort lepszy jak na 1BA.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Chyba tak. Na tyl moglbym zostawic bo dobrze siadl. Chcialbym dokupic na przod, ale tak oddzielnie to moze byc ciezko.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Tylnie sa opisane 11-15-003-03-HA, maja znaczek Eibach. Kurde, teraz zobaczylem w katalogu eibacha i to sa do quattro. Przod Tyl Ja dzwonilem do goscia wczoraj kilka razy i nie odbieral telefonu. Pisalem i nic, zadnej odpowiedzi.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Chodzi o to ze te przednie sprezyny nie maja zadnych oznaczen . Sa poscieranie i podmalowane
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Nie byloby tragedii gdyby sie okazalo ze to sa do 2.5 TDI bo wtedy moze udalo by mi sie je jakos sprzedac. A tak to nie wiem jakie to sa
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Tylko ze to zawieszenie jest uzywane. Ja sie nie znam, ale myslisz, ze jest szansa, ze usiadzie jeszcze troche :?: Szkoda ze nie ma zadnych oznaczen na tych sprezynach przednich. Sprzedajacy napisal ze one sa do TDI, ale sam nie wiedzial czy do 1.9 czy do 2.5.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Mam nadzieje ze usiadzie rowno przod i tyl chociaz te 30mm[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 09:53_________________________________________________ Mam nadzieje ze usiadzie rowno przod i tyl chociaz te 30mm I troszke lipa. Tyl siadl ladnie, ale przednie sprezyny to chyba nie obnizajace bo przod nie siadl wogole. Sprezyny I przymiarka swiezo zakupionych nowych felg RH na nowy sezon
-
B6 DIVISION
dzis z 2 srubami za jeden wahacz febi zaplacilem 144zl
-
B6 DIVISION
To jak jestesmy w temacie to mozecie Panowie sprawdzic ile w ASO kosztuje przycisk centralnego zamka :?:
-
[ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
Klatę se poflokuj sezonowcu wakacje idą Panowie, bez OT prosze
-
B6 DIVISION
Panowie montujac sprezyny Eibach Pro Kit -30 na seryjne amortyzatory, auto bedzie siedzialo tak samo jak na zawieszeniu s-line 1BV :?: