Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. kolego nie masz co sie dziwić, lakier na ramionach to problem "prawie " wszystkich B6 zmień na areo i po kłopocie ja tak zrobie jak wycieraczki będą do wymiany bo też mi lakier schodzi, na tymczasem mały pędzelek, garaż i trochę czarnej matowej farby do alu
  2. kolego "udy" czy wymiana mnie czeka to nie wiadomo bo mechanik który naprawia mi auto stwierdził że to nie cewki tylko cuś innego bo nie ma takiej opcji że padają jedna za drugą i wywalały błędy na VAG
  3. cewki ori tylko używane, problem kupić nowe ori wiem że ASO ale cena
  4. Założyłem kolejny wątek ponieważ przed świętami zapaliła mi sie kontrolka elektroniki silnika i auto nie chodziło na wszystkie gary, silnik V6 Na kompie wyskoczyło że 5 nie chodzi, wymiana cewki i problem zniknął po 150km znów to samo i wymiana cewki na pierwszym. Trasa ok. 50 km i problem wrócił, tylko jak auto postało 2 dni w garażu wszystko było ok. Na kompie wyszło że 1, 3,5 nie chodzą sporadycznie. Sam doszłem do wniosku że jak auto długo pochodzi i sie nagrzeje to zapala sie kontrolka elektroniki i przestaje chodzić. Czekam na pomysły, bo ile można cewek wymieniać.
  5. jeśli masz dołożone radio to musisz wpisać kod, wiem bo kumpel mi załatwił i dało rade odblokować. Teraz mam ori i po całej nocy ładowania aku tylko kluczyki musiałem kodować radi było ok
  6. Szybka sprawa, ponieważ w sobotę jadę na święta na drugi koniec polski i mam problem ponieważ silnik chodzi nierówno i zapal sie kontrolka elektroniki silnika i za gaśnie jak przygazuje, co to może być bo jak na moje oko to świeca, z góry mowie że jestem laikiem
  7. Mam radio ori Audi Contert, i teraz problem bardzo słabo odbiera sygnały radiowe. Jest możliwość aby wzmocnić odbiór, z góry dzięki za porady oby nie tego typu wypowiedż elektromechanika z mojego miasta " panie weś pan sobie otwór wywierć i taką zwykłą antene zamontuj " ja pytam dla jaj jak uszczelnie otwór aby nie leciała woda do środka "a to sie silikonem zamaże i będzie grało" coś tam jeszcze gadał że radio maryja będzie dobrze słychać Czekam na pomysły
  8. czytałem że gazu pali około 2 litrów więcej niż paliwa, sprawdza sie wam pamiętajmy ile kosztuje litr gazu :>
  9. sprawa sie wyjaśniła, wizyta u kolejnego FACHOWCA dała rezultat... opona nie wskoczyła dokładnie na felgę tylko ułożyła sie pod skosem. Dlatego też musiałem ciągle pompować koła
  10. w tej sytuacji tylko warsztat, za 10zł przy wymianie szyby przykleili mi na nowa szybe
  11. z własnego doświadczenia wiem że swojego sie nie czepiają, przy kontroli czepiał sie o xenony, miałem Hidy w A6 97r. "bez sprysków" Zobacz ile aut po DE jeździ na felgach 18'', 19''. Sądzisz, że w B5 masz takie rozmiary na wlepce?!
  12. Szukałem na forum ale marne efekty, myślę o założeniu gazu do A4 3.0 Q. Jestem ciekaw ile gazu wciągnie moja V6, może ktoś z forum ma w swojej 3.0 instalke. Z jakimi kosztami instalacji musze sie liczyć, z góry przyznaje że jeśli chodzi o gaz jestem zielony.
  13. jak koledzy wcześniej pisali, to felga od A8 z deklem VW, ori felgi Audi mają oznaczenie od środka lub pod deklem . Mam ori felgi od paska i też mają oznaczenie od środka tyle że znaczek VW. Jak dla mnie podróba jak nic, czyli felga z plasteliny. Sam mam problem z ori felgą 16" wole ją prostować niż kupić podróbkę.
  14. dokładnie pod klapką wlewu jest naklejka z wymiarem felg i opon, przynajmniej powinna być. Jeśli jeździsz za Odrę lepiej trzymaj sie tych wpisów bo germańska rasa zwraca na to uwagę np. podczas wypadku. Jeśli sie mylę niech ktoś to sprostuje.
  15. byłem, sprawdziłem, zapłaciłem i hu.. to dało jak było tak jest. Prawda jest taka ze tyle oni potrafią, jeden stwierdził ze to opona, (ta kolejna) kazałem mu założyć obojętnie jaką oponę ze śmietnika i wszystkie były złe. Jak zwał tak zwał, d*pa nie fachowcy, tak jest w małych miastach. Pozdrowienia z Kołobrzegu koledzy. Ale komu by się chciało
  16. Kazik123 odpowiedział(a) na Kazik123 temat w Audi A4 B6
    ok już dałem sobie odpust z taśmochromem na fotach z allegro wszystko, no prawie wszystko dobzred wygląda może wy macie jakieś pomysły na mody, tylko zawsze pozostaje sprawa $ :gwizdanie:
  17. w mojej okolicy tj byłe koszalińskie to od 3k sie zaczyna
  18. Kazik123 odpowiedział(a) na Kazik123 temat w Audi A4 B6
    myślałem o nakładkach lub lusterkach in-pro oraz lotke na bagażnik http://www.allegro.pl/item798955040_audi_a4_8e_b6_spoiler.html#gallery
  19. Kazik123 odpowiedział(a) na Kazik123 temat w Audi A4 B6
    Dziwnie kolory wyszły, to S4 to lekki wieś tunning za dużo tego chromu
  20. Mam B6 S-line, problem polega że opony (prawa przód, lewa tył) piszczą o rant felgi ale tylko w jednym punkcie (lewa tył). Prawa z przodu jakby sie przyklejał w jednym punkcie i odklejała( taki dźwięk). Możliwe że felgi mają wgięcia w tych punktach. Żona podobno uderzyła w uskok jak frezowali asfalt, na wymianie pomieszali felgi i lewa znalała sie na tyle. Takie są moje domysły, to są skutki ja zostawiłem żonie auto i wyjechałem do pracy. Felgi mam ori od paska skręcane jak te http://www.allegro.pl/item790838364_17_vw_5x112_orginal_f_vat.html#gallery były rozkręcane do malowania rantów może to daje taki dźwięk, bo bicia nie czuć
  21. Kazik123 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Mam A4 B6 S-line w tym kolorze(motor 3.0 benzyna), prawie jak to autko grill mam zwykły jak w normalnej B6, czy taką listwą http://www.allegro.pl/item799826320_listwa_rantowa_chromowana_listwy_chrom_szer_6mm.html da rade zrobić piony w grillu, czy lepiej dać sobie odpust. Grill do A4 S-line w chromie to wydatek paru groszy. Myślałem o chromie w sprayu ale myślę że listwą da rade wykleić, proszę o opinie, może ktoś próbował P.S na zdjęciu trochę przegięli z tym chromem, a mi chodzi o same piony
  22. stalowe 15" pogiąć to jest sztuka, alu to rozumiem ja swoje lekko wygiąłem przy 80km/h. Dupki na frezowali asfalt i powstał próg, nie tyle co biją co piszczą o oponę (jakby opona sie przyklejała i odklejała) Felgi ma ori, gdzie prostować w zach-pom.
  23. przyznam że nie brałem tego pod uwage, ale zmieniałem felgi miejscami i efekt jet ten sam
  24. mam problem z felgami alu 17cali, wiem na 100% że wina nie jest po stronie opon. Sprawa jest o tyle dziwna że podczas jazdy opony piszczą( chodzi mi o 2sztuki)przy niskiej prędkości opona w jednym punkcie jakby sie przyklejała do opony. Fele sam uszkodziłem, dupki frezowały asfalt i nieźle dołożyłem. Felgi do prostowania czy kogoś ożenić.
  25. najgorsze jest to że w aucie miałem wszystkie szyby ori,a mam kumpla który jaki widzi przednią szybe z innego rocznika to tak daje w kość że auto "po dzwonie" już słysze jego teksty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.