Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sadek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sadek

  1. może ja jeszcze wypowiem się na ten temat mój ojciec w b4 ma zimówki bieżnikowane jeśli dobrze pamiętam to od 2002r. teraz mają jakieś 4mm bieżnika i przejeździł przez ten okres jakieś 130tyś km oczywiście połowę tego dystansu na letnich. Z tego co zauważyłem to nie są one takie złe... przy 170 bieżnik nie odpadał i na pewno jest lepiej przejeździć sezon zimowy na bieżnikowanych zimówkach niż nawet na najlepszych oponach letnich co prawda teraz ojciec sie rozgląda za jakimiś oponkami nie bieżnikowanymi, ale jak ktoś ma kryzys w portfelu to myślę że takie opony są dobrą alternatywą
  2. to może kolego trochę mocniej do góry pociągnąć powinieneś, mi schodziło bez problemu nawet bez czytania instrukcji :> a jak nic z tego nie będzie to możesz spróbować wsadzić śrubokręt w półkę (miedzy metal a materiał) i spróbować minimalnie podważyć ten zatrzask... powodzenia
  3. Dziękuje bardzo za odpowiedź, właśnie o to mi chodziło na początek wymienię płyn i przepłukam cały układ, a co będzie dalej to się okaże
  4. Podłączam się do tematu, mam podobny problem jak kolega mirk. Gdy samochód jest ciepły słychać wycie szczególnie przy skręcaniu. Jednak gdy samochód jest jeszcze zimny absolutnie nie dochodzą żadne dźwięki z układu wspomagania, jest po prostu tak jak powinno być. Czy to normalne przy popsutej pompie że ją słychać dopiero po osiągnięciu 90 stopni? czy może mój problem polega na tym ze mam zużyty płyn i czym prędzej powinienem go wymienić? z góry dziękuje za pomoc
  5. tutaj jest coś na temat http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t14967.0.html;highlight=w+ko%C5%82o+zapasowe
  6. no właśnie tam nie ma żadnych kabelków:/ ale może powinienem lepiej ich poszukać jak będę miał trochę czasu to zrobię zdjęcie i zamieszczę je na forum(może ono coś pomoże). Jak na razie zauważyłem tylko 3 wtyczki: 1 od strony obrotomierza, 2 od prędkościomierza i 3 od termometru żaróweczka jest zintegrowana z oprawką którą się wkręca w płytkę, taka sama jak np. od kontrolki abs-u czy od air-bag... chyba ze poprzedni właściciel przy tym coś kombinował i już mu się "zgubiły" kabelki
  7. wkręciłem w licznik a dokładniej w płytkę ze ścieżkami, nie było tam żadnych kabelków...
  8. kupiłem niedawno moje wymarzone cztery kółka i od początku nie paliła się kontrolka od świec żarowych, wymieniłem żaróweczkę i niestety nadal ta kontrolka się nie świeci czym to może być spowodowane?? świece chyba działają bo po nocy spędzonej pod chmurką odpala bez problemu (co prawda jeszcze mrozów nie ma) jeśli ktoś mógł by mi pomóc był bym bardzo wdzięczny
  9. Witam wszystkich użytkowników tego forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.