Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba.jedesign

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba.jedesign

  1. jeżeli chodzi o felgi 19, te od kolegi Mirona które mi użyczył na przymiarkę -jest fotka w tym wątku na 2 stronie -ostatnia odpowiedz, pięknie się prezentuje auto , podejrzewam że na rotorze 19 przy tym srebrnym lakierze także będzie pięknie bartez123, szkoda że dopiero teraz to napisałeś że masz neony za 700, szukałem i nikt praktycznie nie miał poniżej 1000, a jutro jestem już umówiony na założenie+lampy ,szkoda,ale już nic nie będę kręcił .
  2. dzięki, dobra robota ! 235 jak włożę na taką felgę 18/8,5/et29-nie bedzie mi tarło ??? jak będziesz miał jutro wolną chwilkę to proszę sprawdz to czy na pewno masz 225 , tak ?
  3. kurwex ,to chyba taki jednak komplet zapodam na lato - a jak juz tak pytam to jakie masz tam założone opony ??
  4. Dokładnie tak jak piszesz Gibons !!! Miron ,a powiedz mi ten komplet na wiosne tej zimy to masz 18/8,5/et 29 ???
  5. hmmm,widzę że Ty gustujesz tylko w 20
  6. kurcze szkoda że tego modelu nie ma w 19 bo bym go już wyszarpał--http://allegro.pl/alufelgi-20-audi-oryginal-4szt-i3851504828.html
  7. powiedz jak to sie sprawuje, nie gną sie już na małych wybojach ??
  8. Nic narazie,mam miszung teraz odnosnie rozmiaru,bylem nastawiony na oryginala 18,teraz rozwazam 19 moze jakis zamiennik,tylko zebym jakiegos gowna miekkiego niekupil.:-)
  9. Koło piękne, nie zmieniaj !
  10. dokładnie tak jak piszesz , dzięki za taką życzliwość z twojej strony,fajnie by było jak bym sobie przymierzył 19 -miałbym jakiś obraz na żywo, na 19 w piątki to bym się może wyrobił ale na 18 to nie dam rady. Git za propozycje.
  11. kurcze ale mam miszung, jak dla mnie to tylko srebrne -jakoś najbardziej mi się podobają,wzór i rozmiar jeszcze do przemyślenia, dzięki za foty, choć widziałem już je w twoim wątku- MASZ PIĘKNĄ B8 - to trzeba być pasjonatą żeby do takiego zaawansowanego stanu doprowadzić auto,podziwiam!
  12. dzięki ,trudno podjąć jakąs rozsądną decyzję,no ale o wiele jestem mądrzejszy! szkoda że w wątku Galeria felg A4-czyli pokażcie swoje felgi- tak mało jest z B8- praktycznie )
  13. Zrozumielismy,zrozumielismy,na zime to ja wsadzam stalowke 16 i balonik zeby lepiej tlumilo
  14. A jaka masz szerokosc i et tej 19 , w oryginale?
  15. Hmmm, ale mnie tu kręcicie ! Ale myślę że 18 na nasze drogi to chyba w zupelnosci mi wystarczy tym bardziej ze kolega Miron pocieszyl mnie faktem ze 18x8,5 et29 wejdzie bez problemu i obejdzie sie bez dystansu to dla radosci oka taka wiadomosc mi chyba wystarczy A tak z drugiej strony to jak ta felga MOMO sie widzi ???
  16. Kurcze ja o tej 18 to myślę na lato
  17. dzięki za konkretną odpowiedź, masz to na jakimś oryginale? Mógłbyś wrzucić jakie fotki, bo kurcze najpierw myślałem o dystansach do 17 oryginalnej, teraz myślę jednak o 18 i szukam cały czas czegos .
  18. szerokość 8,5 ---------- Post dopisany 01-01-2014 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2013 at 19:37 ---------- Witam ponownie wszystkich,tak troszkę chciałbym odświeżyć temat - szukam ,szukam i nie wiem co wymysleć, te na które się napaliłem 18x8,5 ET 29 z Audi A5 raczej mi nie wejdą , lub jak wejdą moga wystawać, wyszukałem coś takiego ,co o tym sądzicie ??? 8x18 - Felgi MOMO Maja być to srebrnego avanta. pozdrawiam .
  19. widuje na takich kołach passata i wygląda nieźle
  20. Mi wchodzi dokładnie 5 ltr i stan jest na max, troche za dużo Ci wlali moim zdaniem
  21. skąd to wiesz? ma ktoś jakieś może foty ?
  22. Witam, czy ma ktoś w swoim B8- fele 18 z ET 29 ? jak tak to może się jakoś wypowiedzieć na temat czy wychodzą z przodu poza nadkole?,bo o tył nie pytam bo chyba się mieści, pozdrawiam! ORGINALNE FELGI W A4 B8 : ===> http://www.original-felgen.com/audi/a4/b8/
  23. Panowie , a jakie macie ET tych felg tak z ciekawości?, bo zastanawiam sie nad 18 ET 29 i nie wiem czy troche z przodu nie przesadze, czy nie bedzie mi za bardzo wychodzic na zewnątrz pozdrawiam.
  24. przede wszystkim na gorącym oleju gdy ma 90 stopni,odczekujesz 2min i pokazuje pokazuje poprawny stan oleju, w innym przypadku nie sprawdzisz stanu oleju lub odczyt będzie niepoprawny,też miałem z tym problem na początku,ale już wiem o co chodzi i nie ma problem.
  25. auto jest oryginalnie obniżone i już tak na tych 17 wygląda fajnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.