Treść opublikowana przez seba.jedesign
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
jeżeli chodzi o felgi 19, te od kolegi Mirona które mi użyczył na przymiarkę -jest fotka w tym wątku na 2 stronie -ostatnia odpowiedz, pięknie się prezentuje auto , podejrzewam że na rotorze 19 przy tym srebrnym lakierze także będzie pięknie bartez123, szkoda że dopiero teraz to napisałeś że masz neony za 700, szukałem i nikt praktycznie nie miał poniżej 1000, a jutro jestem już umówiony na założenie+lampy ,szkoda,ale już nic nie będę kręcił .
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
dzięki, dobra robota ! 235 jak włożę na taką felgę 18/8,5/et29-nie bedzie mi tarło ??? jak będziesz miał jutro wolną chwilkę to proszę sprawdz to czy na pewno masz 225 , tak ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
kurwex ,to chyba taki jednak komplet zapodam na lato - a jak juz tak pytam to jakie masz tam założone opony ??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Dokładnie tak jak piszesz Gibons !!! Miron ,a powiedz mi ten komplet na wiosne tej zimy to masz 18/8,5/et 29 ???
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
hmmm,widzę że Ty gustujesz tylko w 20
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
kurcze szkoda że tego modelu nie ma w 19 bo bym go już wyszarpał--http://allegro.pl/alufelgi-20-audi-oryginal-4szt-i3851504828.html
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
powiedz jak to sie sprawuje, nie gną sie już na małych wybojach ??
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nic narazie,mam miszung teraz odnosnie rozmiaru,bylem nastawiony na oryginala 18,teraz rozwazam 19 moze jakis zamiennik,tylko zebym jakiegos gowna miekkiego niekupil.:-)
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Koło piękne, nie zmieniaj !
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
dokładnie tak jak piszesz , dzięki za taką życzliwość z twojej strony,fajnie by było jak bym sobie przymierzył 19 -miałbym jakiś obraz na żywo, na 19 w piątki to bym się może wyrobił ale na 18 to nie dam rady. Git za propozycje.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
kurcze ale mam miszung, jak dla mnie to tylko srebrne -jakoś najbardziej mi się podobają,wzór i rozmiar jeszcze do przemyślenia, dzięki za foty, choć widziałem już je w twoim wątku- MASZ PIĘKNĄ B8 - to trzeba być pasjonatą żeby do takiego zaawansowanego stanu doprowadzić auto,podziwiam!
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
dzięki ,trudno podjąć jakąs rozsądną decyzję,no ale o wiele jestem mądrzejszy! szkoda że w wątku Galeria felg A4-czyli pokażcie swoje felgi- tak mało jest z B8- praktycznie )
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Zrozumielismy,zrozumielismy,na zime to ja wsadzam stalowke 16 i balonik zeby lepiej tlumilo
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
A jaka masz szerokosc i et tej 19 , w oryginale?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Hmmm, ale mnie tu kręcicie ! Ale myślę że 18 na nasze drogi to chyba w zupelnosci mi wystarczy tym bardziej ze kolega Miron pocieszyl mnie faktem ze 18x8,5 et29 wejdzie bez problemu i obejdzie sie bez dystansu to dla radosci oka taka wiadomosc mi chyba wystarczy A tak z drugiej strony to jak ta felga MOMO sie widzi ???
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Kurcze ja o tej 18 to myślę na lato
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
dzięki za konkretną odpowiedź, masz to na jakimś oryginale? Mógłbyś wrzucić jakie fotki, bo kurcze najpierw myślałem o dystansach do 17 oryginalnej, teraz myślę jednak o 18 i szukam cały czas czegos .
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
szerokość 8,5 ---------- Post dopisany 01-01-2014 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2013 at 19:37 ---------- Witam ponownie wszystkich,tak troszkę chciałbym odświeżyć temat - szukam ,szukam i nie wiem co wymysleć, te na które się napaliłem 18x8,5 ET 29 z Audi A5 raczej mi nie wejdą , lub jak wejdą moga wystawać, wyszukałem coś takiego ,co o tym sądzicie ??? 8x18 - Felgi MOMO Maja być to srebrnego avanta. pozdrawiam .
-
Ocena felgi 18"
widuje na takich kołach passata i wygląda nieźle
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Mi wchodzi dokładnie 5 ltr i stan jest na max, troche za dużo Ci wlali moim zdaniem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
skąd to wiesz? ma ktoś jakieś może foty ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam, czy ma ktoś w swoim B8- fele 18 z ET 29 ? jak tak to może się jakoś wypowiedzieć na temat czy wychodzą z przodu poza nadkole?,bo o tył nie pytam bo chyba się mieści, pozdrawiam! ORGINALNE FELGI W A4 B8 : ===> http://www.original-felgen.com/audi/a4/b8/
-
Felgi 8.5 oraz 9.5 cala 19" Do Audi A4 B8 FWD
Panowie , a jakie macie ET tych felg tak z ciekawości?, bo zastanawiam sie nad 18 ET 29 i nie wiem czy troche z przodu nie przesadze, czy nie bedzie mi za bardzo wychodzic na zewnątrz pozdrawiam.
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
przede wszystkim na gorącym oleju gdy ma 90 stopni,odczekujesz 2min i pokazuje pokazuje poprawny stan oleju, w innym przypadku nie sprawdzisz stanu oleju lub odczyt będzie niepoprawny,też miałem z tym problem na początku,ale już wiem o co chodzi i nie ma problem.
-
Dystanse -co o tym sądzicie?
auto jest oryginalnie obniżone i już tak na tych 17 wygląda fajnie