Treść opublikowana przez seba.jedesign
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
No proszę ,jak ładnie .
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
kurcze miron ,ale widać różnice wielkości przód/tył 20/19 na 1fotce, masakra!!! pięknie !!!
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
oryg. 1BE
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
cena na stronie eibach jest za 2szt czyli na jedną oś, jeżeli chodzi o śruby to są całe srebrne, nawet jedną dodatkowo dostałem gratis.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tak,sruby do przykrecenia dystansow do piasty sa w komplecie od eibach,ogolnie material z ktorych wykonane sa te dystanse to jakis chyba stop aluminium,lekkie bardzo,a wykonanie to pierwsza klasa.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
obiecana fotka przedniego koła
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
nie testowałem bez dystansów,ale powiem Ci że jazda w zakrętach to bajka,ogólnie lekki ruch kierownicą a auto same skręca.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
wszystko jest git, zawias 1BE, nic nie obciera
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
jest na styk, przykładałem waserwage i jest idealnie z błotnikiem, potem wrzucę jeszcze fotę
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
źródło zakupu dystansów- eibach.pl- nr dystansów S90-7-20-016 fotka z przodu
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam, po długim oczekiwaniu na dystanse , dzisiaj moje koła także doczekały się założenia 18/8J/et 47 + dystanse eibach 20mm przód +tył / opony 235/40/18 vredestein ultra sessanta
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
dokładnie mój projekt, moje pieniądze, moja wizja, i nie obchodzi mnie generalnie czy komuś się podoba czy nie kwestia tej dokładki jest niepodważalna, tak samo jak boczne progi i tylny dyfuzor. Ja sobie tak to wymyśliłem i taką wiochą będę jeździł. Mam inne podejście do aut i tyle Nigdzie nie uciekam przyjmuję hejty na klatę Peter to czy przekombinowałem czy nie to moja sprawa, ja sądzę inaczej i tyle. Dokładnie !!! masz rację.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
dobra robota !!!
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
no widzę właśnie-super,ciekawe jak u mnie to będzie wyglądać przy 20 z przodu i z tyłu
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Fajnie siedzi,podoba mi się.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
pysznie wyglądają przy tym białym lakierze, gratulacje !!!
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
czekam na dystanse ,w tym tygodniu mają być, myśle że do czwartku będą to napewno wkleję fotki.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
to koniecznie foty na sobotnie popołudnie wrzuć, aby było na co popatrzeć
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja do felgi 18 8J ET47 zamówiłem dystanse 20mm do przodu i do tyłu, wedłud wyliczeń ma być git.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
pieron, pochwal się kompletem, no chyba że jeszcze nie włożyłeś na auto
-
B8 TrOOOOp
ty czekasz na lacie , ja na dystanse , ulala !!!
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nie nie, moje juz czekaja rotory 19 w szerokosci 8,5 i chcialbym do tego opony 235/40 ale chce uniknac naciagu i caly czas sie cykam chce takie bo profil bedzie jeszcze do jezdzenia Na zdjeciu pokazalem jak wyglada taka opona na fekdze 19 i niby 8,5 z opona 235 jednak opona oponie nierowna, o czym sie dzisiaj przekonalem. Niby wszystkie maja 235 ale jedna marka jes szersza np od drugiej. kurwex, ja porównywałem moje 17 na których mam opone 225 dunlop z nowymi 18 na których mam 235 vrede sesante i powiem Ci że te 225 są szersze ,chyba, że jest 0,5 cala węższa ta 17 i powietrze to robi że ją rozpycha.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
ładnie kółka się prezentują,ładnie! możesz wlepić jakieś foto z wyprostowanymi przednimi kołami -widok z przodu lub z tyłu
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
pieron-to Twoje nowe kółka, bo nie bardzo widzę czy to 18 czy 19 ?
-
Proszę o pomoc w doborze felg z A5 do A4
http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/felga-18-et-29-a-307661/