Treść opublikowana przez seba.jedesign
-
Dystanse -co o tym sądzicie?
Witam, chciałbym troszkę polepszyć wygląd swojej A4 i pomyślałem o dystansach eibach tył 20mm,przód 10mm po każdym na stronę,auto obecnie jest na felgach oryginalnych 7,5JX17H2 ET45 225/50/17.Co sądzicie? czy warto bawić się w takie coś ?
-
Stuki z bagażnika????A4 B8
Kurcze jakie Wy macie macie przebiegi w tych B8-kach ? pewnie po 180 tys.,bo wypisujecie tu takie usterki,że dziwne żeby przy takim przebiegu takowe miały miejsce!!!
-
170KM taczka
Posiadam także silnik 2,0 CAHA 170km w swoim B8,przesiadłem się z B7 2,0 140km i powiem tak, że także na początku myślałem że będzie kosmiczny odlot w przyśpieszeniu przede wszystkim ,jest troszkę lepiej napewno,największą różnice robi dla mnie w porównaniu elastycznośc,łatwości swoboda w przedziale prędkości 100-200km,choć nie często to osiągam zwłaszcza to 200,no ale zdarza się. Waga auta ,rozmiar kół -to wszystko jest kosztem czegoś! nic za darmo,także na początku miałem troszkę nerwów ,ponieważ miałem w głowie jakieś inne wyobrażenie, myślałem sobie że troszkę może będzie gorzej jak w A6 3,0tdi - to cięższe auto,A4 lżejsza,mniejsza. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego modelu,całkiem inny model jak B7 pod każdym względem.
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Ten znaczek dodaje jeszcze większej agresywności !
-
Przyciemnianie szyb okolice Kędzierzyna
Matuszewski w Sławięcicach robi i to nieźle, sam u niego przyciemniałem-jestem zadowolony.
-
Wilgotny EGR
Aj te przebiegi, wszyscy mają około 180,czy 3-latki,czy 10latki.
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Powiem jeszcze tyle że w rzeczywistości wygląda 200% lepiej - srebrny lakier i chrom grill - pysznie !!! Pozdrawiam
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Mój wybór padł na chrom !
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Dwa tygodnie temu wymieniłem zwykły grill na grill z S4. Powiem szczerze-całkiem inne auto !
-
Adaptacja czujnika różnicy ciśnień
powiedzcie mi jakie macie przebiegi -i czy sa one takie czy mogą się coś niecoś różnić, bo nie jesteście pewni w 100%
-
Adaptacja czujnika różnicy ciśnień
czym to się objawia ??
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
otwórz maskę i poczekaj chwilę, wyświetli Ci się za pare sekund stan oleju.
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
Ogólnie to w tym i po tym przypadku tak jak napisałem -nie ma to jak zwykły bagnet! z tym sie zgodzę w 100% z Tobą że podczas takiej zwykłej i podstawowej czynności jaką jest sprawdzenie stanu oleju nie powinno być takich dziwnych przeszkód.To co Tobie napisałem że to nie bzdura-myślałem po prostu że nie wierzysz w to że tak było i że tak ma niby być, pozdrawiam!
-
napęd pompy oleju
Witam!,dziwi mnie fakt że z wałkami zaczął się problem już od roku 2005 gdy wszedł model B7 , sam wymieniałem w tym modelu pompę z zestawem naprawczym(napinacz ,łańcuch,zębatka,wałek),bo naczytałem się na forum że są z tym problemy i lepiej wymienić, mijają 3-4-5 lata wychodzi całkiem inny modem B8 i dalej są z tym problemy. Powiem jeszcze że jak wymieniałem kiedyś w B7 pompę z tym wałkiem, auto miało przebieg około 180 tyś. wałek mam do dzisiejszego dnia-wygląda bardzo dobrze.
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
Przemku,to nie bzdura z tym odczekaniem !, bo tak miałem cały czas i nie czepiał bym się tego jak by tego nie doświadczył, w SS też to potwiedzili że tak powinno być z tymi 2min.
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
nie wiem gdzie znajduję się dokładnie, ale gdzieś jest podobno przy zamku klapy, tak mi powiedziano! w ogóle to jest coś dziwnego-w czwartek po mechaniku po odczekaniu 2min pokazywał mi 3/4 stanu, potem po przejechaniu 50 km pokazywał mi zaraz po wyłaczeniu silnika pół stanu-czyli już nie chciał tych 2min odczekać tylko pokazał odrazu stan-nie wiem może olej jeszcze nie zleciał cały, nie wiem! Wczoraj rano pokazał mi dalej te pół stanu, potem po przejechaniu 50km przy włączonym silniku spróbowałem zobaczyć stan-co nie powinien!-pokazał mi stan MAX !!!, zwariowałem naprawde co sie dzieje! Otwarłem maskę ,odczekałem chwilę, sprawdzam-pisze mi że w tej chwili sprawdzenie stanu oleju niemożliwe-hmmm!!! za 5 sekund pokazuje mi 3/4 stanu,czyli git. Dzisiaj sprawdzam-nie chce znowu 2min. odczekać -pokazuje 3/4 Dodam jeszcze że że u mechanika był sprawdzany stan oleju specjalną miarką i pozywał 3/4 stanu. Nie ma to jak zwyczajny bagnet !!!
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
Jestem po serwisie. Pod komputerem wszystko dobrze, żadnych błędów ,jakiś dziwny zawias złapał. Pomimo braku miarki oleju od czasu do czasu trzeba otworzyć maskę, jest tam czujnik,który podobno odpowiada za prawidłowe wskazania np.m.in. stanu oleju. Pozdrawiam!
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
dzwoniłem w tej sprawie do SS i powiedziano mi że absolutnie tak nie nie może być--komputer musi pokazać żeby odczekać 2min! , mam jechać do nich w czwartek na kontrolę w tej sprawie.
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
powiem tak, że tak miałem, że nie chciał mi od razu pokazać stanu oleju i wyskakiwał komunikat żeby odczekać 2 minuty, ale co mnie w tym wszystkim najbardziej martwi , to to ,że można wejść w stan oleju przy włączonym silniku i pokazuje mi max- jak ? przecież przy uruchomionym silniku nie mam możliwości sprawdzenia stanu oleju. Prosiłbym Cię abyś sprawdził u siebie czy na włączonym możesz sprawdzić i daj mi znać.
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
Witam wszystkich ! Podczas sprawdzania stanu oleju komputer pokazywał zawsze żeby odczekać 2min. ,bo inaczej nie chciał pokazać miarki oleju obojętnie czy było to na zimnym silniku czy po zagrzanym-odczekać 2 min! Teraz zauważyłem że nie ma takiego komunikatu,mogę od razu sprawdzić stan obojętnie czy zaraz po wejściu do auta czy po bezpośrednim jego wyłączeniu,mało tego wczoraj zauważyłem że nawet podczas pracy silnika mogę wejść w stan oleju no i pokazuje mi cały czas max. Pytanie mam następujące czy ktoś w swoim B8 też zauważył coś takiego i czy może ktoś orientuje się co to może być , czy można być spokojnym w tejże sprawie. Pozdrawiam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imie Sebastian, jestem posiadaczem Audi A4 B7.