Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcowa?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Na basen nie, ale na jakąś siłownię to się muszę wybrać. Anybody?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będę musiał chyba dziś zatankować. Aż się boję szczerzącej zęby akcyzy... ;(
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jasne, że jest dobra. W zapalniczce
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Fajne wozidełko I ma światła, których nie da się zagadać :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to do zobaczenia jutro. Max - co to za surpriza?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Fajny miting nam wyszedł, włącznie z łamaniem się pizzą Jacek - nieśmiało przypominam się z egr'em do Twojego Monster Garage. Ale to już pewnie po nowym roku
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to o 19.00 w Da Grasso. Na wszelki wypadek wpadnę bez auta
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wigilia może być. Ale w jakiej formie?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jestem za!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jeszcze muszę wymienić pióro w jednej wycieraczce, bo mi smuży. Co do hologramu - facet uparcie twierdził, że nie podgrzewają, ale kto by tam wierzył mechanikom...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Na razie nieźle. Wyjęli tamtą, założyli nową, przekleili hologram (pytałem ich, jak to robią. Podobno jakimś specjalnym nożem, ale kto ich tam wie...). Oczywiście dożywotnia gwarancja montażu. Zobaczymy, jak się będzie sprawować. Btw. w Kielcach już sypie. Jutro pewnie i u nas będzie biało Mówiłem Ci przez tel, ale może ktoś inny jest też ciekaw: 720 pln.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jestem na jutro umówiony w kieleckim Jaanie. Obiecują się uwinąć w dwie godziny. Cenowo wychodzi jakieś 50 pln więcej niż na Kilińskiego.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzięki wielkie za uprzedzenie, też mi się to nie za bardzo widziało. W Starachowicach nie znam zakładu, ale pojadę do Jaan Autoglass w Kielcach. Powiedzieli mi cenę nieco wyższą nawet niż na Kilińskiego, ale przynajmniej będę wiedział, że jest robota dobrze zrobiona.[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 16:56_________________________________________________ Na saunę się piszę, jak już ustalicie termin, natomiast dziś odpadam - kuruję katar
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i mnie strzeli. A w zasadzie strzeliło. I nie mnie, tylko szybie. Szybę. Przednią. Czy ktoś miał doświadczenia jakoweś z wymianą przedniej szyby w Ostrowcu? Po prawdzie bardziej będę pewien fachowości, jak pojadę do Jaana w Kielcach, ale nie wiem jeszcze, ile mi tam zaśpiewają... ;(
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Po trzech dniach chodzenia w koszulce z siłowni to się nie dziwię, że miałeś łzy w oczach :> Ludzie Cię nie unikali?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To byłby pan pikuś... Kiedyś przez niemal tydzień nie moglem nóg w kolanach zginać - to były dopiero zakwasy :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Może być halówka, może być siłownia, możemy się ustawić na bilard albo nawet na sesję taekwondo Odrobina aktywności fizycznej jeszcze nikogo nie zabiła
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też dziś odpadam niestety.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A o co kaman? Bo przyznam szczerze, że nie chce mi się rejestrować na kolejnym forum
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Na dowód, że "spokojny" Krawcu też był na spocie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu - parafrazując "Psy": ale Aczwórką wurstu nie wozisz? :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Na następny tydzień jest koncepcja, co by bez samochodów się ustawić :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będziemy Cię ścigać do monopolowego i z powrotem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dziś się okazało, że ten koleś to był niezły artysta - miał ponad 1,8 promila