Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Na Nurburgringu też machają niebieskimi chorągiewkami, żeby przepuszczać szybciej jadące samochody
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To przy okazji w takim razie- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, kilka chwil po uruchomieniu autka przez parę sekund słychać głośny świst powietrza - klimatyzacja? turbina?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To był świetny mecz! W klasyfikacji generalnej zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce, a tamci byli przedostatni...- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie! Co robić, gdy ktoś chce mieć audi, ale ma tylko fiata uno? Odpowiedź brzmi: przerobić! http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=1610490355- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W temacie nieoznakowanych: http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-czym-jezdzi-video-drogowka,nId,429 I kilka ciekawostek na temat policyjnych wideorejestratorów: http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/wideorejestratory-kontra-kierowcy,1606508,415- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zmieniasz oponky? :>- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale lakieru na żółtym nie straciłeś?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja chętnie, ale będę dostępny dopiero koło 21.00 - wcześniej w pracy jestem- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jeszcze- gumy jeszcze nie doszły- jutro od w poniedziałek przyjdą- a ja już jak a szpilkach :kox: Na szpilkach? :>- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes - założyłeś te 19"? Bo widziałem dziś czarnego avanta, takiego jak Twój, w dziewiętnastkach bucikach właśnie- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Znowu Ci mole pogryzły?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, a może ktoś chce Fiestunię kupić? :> http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=1570220632- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i dało radę, chociaż początek był wątpliwy- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Auć...- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Oj tam oj tam, jak dla mnie to frekwencja była całkiem dobra- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Niech się sam pochwali :gwizdanie:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Poszło nieźle, w klasyfikacji ogólnej drugie miejsce i 217 na 240 możliwych punktów A tu arsenał:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
nie szukałem- ale jak zauważyłem że się smieję z 3 łysych w BMce to szybko się zawinąłem Też bym się śmiał - ale z daleka- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pewnie i tak go nie słychać - subwoofer zagłusza- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A skarbonkie kupiłeś?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Łukasz - to już niedługo, bo w sobotę ma być -5 i opady śniegu Dudi - szykuj :>- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi - no szkoda, szkoda- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie zapomnij założyć białej koszuli z pagonami :polew: - Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00