Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz i z d.u.p.y. do buzi
  2. myślałem , że tylko na dwa baty nie lubisz
  3. coś taki wesoły ? chyba coś było ee bylismy z moja pocwiczyc jazde autkiem i nawet spoko jej dzisiaj szlo czyli w aucie
  4. Funny cats in water, EPIC pewne jak w banku, jestem ciekaw po ilu browarach tą nogę skręcił :gwizdanie: hattrick klasyczny zapewne [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:09_________________________________________________ jak w Big Stan ? [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:09_________________________________________________
  5. :polew: Akjam też pewnie tak gra w piłe
  6. tera jest bentley
  7. :jerk: z przodu wygląda jak bentlej taaa hehe , mógłby jeszcze dać podwójne okrągłe lampy jak ma bentley
  8. http://moto.allegro.pl/audi-a6-2-5-tdi-automat-2000r-zamiana-i1780004819.html
  9. coś dla Sevesa
  10. Powrót do domu mam nadzieje , że jeszcze któryś z was je
  11. intercars , fota , abakmoto i pewnie tam kaj robi Paweł też to mają to sie nazywa zestaw naprawczy do zacisku i tam masz kpl gumek na jedno koło
  12. Na hamulcach się nie znam za bardzo bo uj***ła się guma co chroni tłoczek da się to jakoś rozebrać żeby wymienić :gwizdanie: I co mam ogólnie nasmarować :gwizdanie: kup sobie reperaturke do zacisków tylnich ja to niedawno robiłem Dało by radę to ogarnąć u Ciebie :gwizdanie:
  13. Na hamulcach się nie znam za bardzo bo uj***ła się guma co chroni tłoczek da się to jakoś rozebrać żeby wymienić :gwizdanie: I co mam ogólnie nasmarować :gwizdanie: kup sobie reperaturke do zacisków tylnich ja to niedawno robiłem
  14. BIORE JE !! szczegoly mozemy ustalic juz na privie :> oj tam oj tam pw tez juz wyslalem wczesniej ale tutaj napisalem tez zeby bylo wiadomo potem moze beda 19" na sprzedaz to ty sobie kupisz :gwizdanie: taaa kupie 19ki i gratis dostane ledy i owiewki ale c**j , jak byłeś pierwszy to kupuj
  15. BIORE JE !! szczegoly mozemy ustalic juz na privie :>
  16. a co za problem zrobić fotke wykresu i wrzucić tutaj ? nie bądź jak PISowcy , kiedyś jeden w obronie innego powiedział: -On jest niewinny i na dowód tego powiem jeszcze raz on jest NIEWINNY :polew: nosz kierwa , co za dowód :polew: i ile chcesz za dtm ?
  17. ale ja wam powiem , że coś w tym jest bo ja miałem na 9x18 opony 225/40 i conti 2 miałem na prosto , a przy nankangach zrobił sie naciąg , że rant felgi wystawał na prawie centymetr :gwizdanie: także co marka to obyczaj
  18. http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-satyryczne/kabarety-w-tvp/wideo/lowcyb/lowcyb-debata/4534877 zdrowo są j**nięci [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 15:05_________________________________________________Drifter with Nissan 180sx vs Police
  19. rozstaw kół, a rozstaw osi to dwie różne rzeczy i akurat obie nie mają żadnego wpływu na quattro. ponoć średnica koła musi być taka sama , ale jakoś pełno amerykańców buja sie w quattro z przodu na wąskich i z tyłu na szerokich laciach
  20. zobaczcie sobie nakładki na pedały w lambo
  21. według mnie to te felgi z DTM są droższe od tych nowych razem z oponami :gwizdanie:
  22. nie peniaj ;] jedziesz koło ikei na stacje diagnostyczną , robisz przegląd za 150zł , dają Ci zaświadczenie , że auto jest ok , jedziesz z nim do wydziału ruchu i odbierasz dowód rejestracyjny ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.