Treść opublikowana przez hormon
-
Bolce rolety bagażnika
Dzięki wielkie.
-
Bolce rolety bagażnika
Potrzebuje nr bolców, uchwytów rolety bagażnika - które wchodzą w metalowy profil. Zaznaczone czerwonym kwadratem. <br /><br />
-
Dziwny dźwięki
Zajrzyj tutaj: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/SilnikiDiesla[b6-awx]-niepokoj%B1cy-d%BCwi%EAk-11005 PS. szukajka nie gryzie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin potrzebuje wyceny na: 1. Do audi a4 1,9tdi 2004r: Motul x-clean c3 5w40 5l, komplet filtrów (olej, powietrze, paliwo, kabina węgiel) 2. Do bmw e46 320d 2004r: Olej (doradź), komplet filtrów bez kabinowego Pozdr Szymon
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ponawiam prośbę o wycenę ceny oleju, filtra oleju i paliwa do BMW E46 kombi 2004r 2.0d. Pozdrawiam Szymon
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcinie poproszę o ceny oleju, filtra oleju i paliwa do BMW E46 2004r 2.0d. Szczególnie zależy mi na dobrym oleju bo auto dotychczas jeździło na LL. Pozdrawiam Szymon
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Nie inaczej. Ładna sztuka
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Pozdrowienia dla kierownika w srebrnej B6 avant widzianej wczoraj w Żorach, kierunek Wisła.
-
[ALL] Zmiana opon
Dla wybierających się do Bukowiny mała przestroga: http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/18487/Kabriolet_wypadl_z_drogi.html . Jak na razie na Podhalu co noc są przymrozki...Ja jeszcze mam zimowki.
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Odgrzewam kotleta dla potomnych. Po stronie kierowcy mechanizm był już zapieczony i po przeczyszczeniu i nasmarowaniu nastała błoga cisza. Wycieraczki nie chodzą szybciej, ale nie przeskakują po szybie. Więc info dla osób, które mimo wymiany wycieraczek dalej mają problem ze złym zbieraniem: zacznijcie od mechanizmu.
-
[ALL B6] Concert brak głosu z CD
Radio nie było rozbierane. Nic przy nim nie dłubalem. Nawet nie wiem kiedy dokładnie to się stało, po prostu wczoraj chcialem posluchac płyty i brak dźwieku...przy opisanych objawach. Jutro spróbuję odłączyć zasilanie. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Po kilku dniach wszystko wróciło do normy i radio czyta cd z głosem. Temat do zamknięcia.
-
[ALL B6] Concert brak głosu z CD
Witam. Mam nastepujący problem z radiem Concert: po włożeniu płyty do napędu radio prawdopodobnie czyta płytę (można przechodzić między utworami, biegnie czas), ale nie ma dźwieku. I teraz pytanie czy to wina zabrudzonego lasera czy coś grubszego? Do tej pory radio czytało płytę, ale ostanio nie korzystałem z napędu...może to wina temperatury?
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Hormon dawaj po operacji diagnoze czy pomoglo bo u mnie to samo a ja zastannawialem sie czy to moze guma od zimna nie zrobila sie sztywniejsza i to powoduje skakanie. Jak mam dobrze spryskana szybe lub pada deszcz to w miare jest OK. Wycieraczki nowe 4 miechy maja tez Valeo XTRM. Jecze napisz czy u ciebie tez skakałay jak szyba byla mokra ( np podczas deszczu). Wiesz u mnie wygladalo to tak: Zaraz po zakupie nowych wycieraczek bylo ok i wycieraczki chodziły płynnie. Jednak pojawiał się moment kiedy wycieraczki zaczeły wyraźnie skrobać. Powiem tak, że jeśli ilość wody na szybie jest większa, to wycieraczki nie przeskakują lub w bardzo małym stopniu. Jeżeli wody, płynu do spryskiwaczy jest mniej to "zaszura" na 100%. W zasadzie nie ma reguły raz mocniej raz mniej. W kazdym razie dla niezorentowanych pasażerów może się to skonczyć atakiem serca. W weekend probowalem ogarnąć temat ale mam na tyle zapieczone ramiona, że zamówiłem ściągacz do ramion do alledrogo. Nie kosztuje majątek, a może się przydać. Będę rezał jak tylko dojdzie. Dam znać.
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Jest w tym jakaś logika...Więc nie pozostaje mi nic innnego jak od tego zacząć. Napisze co i jak po operacji.
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Napisze PW bo mały oftopic sie robi
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Można docisk jakoś regulować? PS. Masz identyczną niunię jak moja :> niewiem czy można, tam jest spręzyna, ewentualnie zobacz czy ramie nie jest przygiete za bardzo do szyby. twojej jeszcze nie widziałem Akurat dzisiaj smigałem 4 do Tarnowa i strasznie mnie wk****ły te wycieraczki. Jutro zaglądne na ramię może faktycznie coś jest nie tak
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Można docisk jakoś regulować? PS. Masz identyczną niunię jak moja :>
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Więc na razie jestem w ciemnej d*****e. Zastanawiam się tylko nad faktem ze problem dotyczy generalnie jednej wycieraczki może problem dotyczy siły docisku?
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Nie to mocowanie - ja mam areo kolego nie sugeruj się obrazkiem bo to przykładowy rysunek, chodzi o ramie a nie mocowanie Wszystko fajnie tylko ramię w aero ma w przekroju kształt litery c i zdecydowanie większą sztywność. Myślę, że taki numer nie przejdzie
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Wosk odpada bo już od dluższego czasu nie woskowałem auta. Czy zacierający się mechanizm może faktycznie dawać takie oznaki? Nie to mocowanie - ja mam areo
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Czy któryś z kolegów spotkał się z następującą sytuacją: włascicielem audi jestem od roku i juz w tym czasie wymienialem wycieraczki już 3 razy. Ostatnie zakupiłem moze miesiąć temu. Problem tkwi w tym że wycieraczka najzwyczajniej w świecie przeskakuje, skrobie po szybie. Akurat w tym momencie lewa od strony kierowcy. Przy pierwszym komplecie myslałem że winą byly stare zleżałe wycieraczki i w ramach reklamacji dostalem drugie. Jednak sytuacja się powtórzyła. Ostatnie zakupilem już w serwisie. Wszystkie zakupione przezemnie wycieraczki to Valeo Silencio XTR do mocowań areo. Szyba oryginalna, nie porysowana. Stosuję tylko markowy płyn. W czym moze tkwić problem i jak mu zaradzić? Pozdrawiam Szymon
-
[ALL B6] Spryskiwacz lamp przednich - dysza
Kolego chodzi ci o ten element ze spryska 8E0 955 101 (102)C?
-
[B6 AVF] Cykanie w okolicy zegarów
Dobre Faktycznie dobre Dziekuję za odpowiedzi
-
[B6 AVF] Cykanie w okolicy zegarów
Czytałem ale jak dla mnie włączenie ECON to tylko "maskowanie" i unikanie tego dźwięku. Chodzi mi o rozwiązanie PRZYCZYNY a nie maskowanie efektu
-
[B6 AVF] Cykanie w okolicy zegarów
Czyli ten typ tak ma czy można to jakoś wyeliminować? Mam słuch absolutny i bardzo mnie to wk*****a