Treść opublikowana przez hormon
-
wężyk spryskiwacza tylnej szyby
Jak w temacie. Potrzebuje nr o (ile jest dostępny) wężyka płynu do spryskiwacza tylnej wycieraczki. Pech chcial że mój przedarł się na zawiasie klapy. Jeśli są to potrzebowałbym też nr ewentualnych łączników żeby połączyć się do starego wężyka.
-
Jakie Oponki pod Felge 17 .....
To samo dotyczy różnicy w cenie opony 215/50/R17 i 235/45/R17. Sam stoję przed dylematem jaki rozmiar zakupić na lato...julo23 masz foto jak 225/50 wygląda na twoim aucie?
-
Jakie Oponki pod Felge 17 .....
A-rek w moim temacie też jesteś zwolennikiem 215 i prawdopodobnie masz sporo racji, ale pisząc ori i 225 co powiesz na fakt że audi samo wypuszczało auta z oponami 235 na feldze 7,5
-
Jakie opony letnie - kilka dylematów
majkel20 jaką masz zawiechę i nad jaką oponą myślałes?
-
Jakie opony letnie - kilka dylematów
225/50 jest do rozważenia, ciekaw jestem jak wyglada taka opona na aucie. Może ktoś doradzi z własnego doswiadczenia
-
Jakie opony letnie - kilka dylematów
Szerokością opony można zniwelować koleiny no i rzecz jasna spalanie. Wysokość opony może poprawić komfort jazdy i wybieranie dziur i nierówności na naszych drogach. Optymalne rozwiązanie wg mnie to 205/50 lub 215/50 tylko nie wiem jak to się ma do szerokości twojej felgi(czy da się je założyć i jak to będzie wyglądało). Powiem tak: o rozmiarach które podałeś nie myslałem wcale głównie z faktu że na zimę jeżdze 205/55R16 i wygląd nie powala a 215 myslę ze średnio bedzie wyglądać na tej feldze (chyba ze ktoś wyprowadzi mnie z błędu). djrafal - ok jeśli jest tak jak piszesz i za "komfort" odpowiada wysokość opony to 235/45 powinna być bardziej komfortowa niż 225/45 bo wyższy ma współczynnik relacji szerokość/wysokość jako % szerokośći
-
Jakie opony letnie - kilka dylematów
Witam W mojej audicy mam zawieszenie 1BV i z fabryki wyjechała na felgach s-line jak na zdjęciu. Na wiosnę muszę kupić opony letnie a teraz mam kilka pytań do osób ogarniętych w temacie: 1. zostawić rozmiar 235/45/17 czy zmienić na 225/45/17 – po głowie chodzi mi o komfort jazdy w koleinach, opory toczenia i wygląd? Na 235 auto fajnie wygląda ale więcej pali i wymaga sporej uwagi w koleinach. Może na 225 byłoby lepiej? 2. pisałem o rodzaju zawieszenia bo potrzebuję opinii o oponach które „zmiękczą” trochę jego charakterystykę. Od tego roku na tylnej kanapie jeździ mała pasażerka a poprzednie Dunlop Sport Maxx zdecydowanie nie są do komfortowej jazdy. Jakies sugestie? Ja myślałem nad Vredestein Ultrac Cento ale może koledzy mają inne sugestie…
-
Strefa Śmiechu
Żona do męża wieczorem: -Andrzej może byśmy dziś wyskoczyli razem do klubu "Hot"? na co mąż : -Nie chce mi się Alina! -No Andrzej ty nigdy ze mną nigdzie nie chodzisz tylko z kolegami. ... Po namowach Andrzej się zgodził. Pojechali do klubu, w szatni od razu szatniarz: -Dzień Dobry Panie Andrzeju Maż tłumaczy się żonie że to kolega z podstawówki. Barmanka podeszła i od razu: -To co zawsze Panie Andrzeju? Zona już zdenerwowana robi wyrzuty mężowi aż tu nagle kobitka na scenie urządzała striptiz i został jej tylko stanik padło pytanie: -Kto zdejmie stanik?! cały klub krzyczy "Andrzej!, Andrzej!, Andrzej!" żona nie wytrzymała wybiegła ten od razu za nią, wsiedli do taksówki i ta mu robi wyrzuty, krzyczy. Nagle obraca się taksówkarz i mówi : -No Andrzej, jeszcze tak brzydkiej i pyskatej ku**y to jeszcze nie wieźliśmy.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin wyceń mi swiece żarowe tylko jakieś lepsze VIN: WAUZZZ8E35A087294 Dzięki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin zapodaj mi ceny na: 1. Motul x-clean 8100 5w40 5l 2. Komplet filtrów mann/kneht (olej, paliwo, powietrze, pyłkowy węgiel) 3. Liqui Moly 1052 1L jako dodatek do paliwa Pozdr
-
pomoc w doborze kotła CO z podajnikiem
Używam Defro Komfort Eko 25 i w ciągu 3 lat w zasadzie ciągłej pracy nie odnotowalem żadnych usterek. Raz ucieło fabryczną zawleczkę do ślimaka ale po wymianie na ciasniejszą z twardego materiału zapomniałem o temacie przekładni. Ze swojej strony polecam.
-
Co to za element?
Foto zrobilem własnie tej tulei która puszcza olej i jest to tuleja tylna. Może zależy od rodzaju zawiasu? Ja mam 1BV. Zresztą twój nr Lema jest inny niż mój więc jest szansa ze zamówiony bedzie pasowal
-
Co to za element?
Załozyłes Lema o nr 258 60 01? Takie zamówiłem i chciałem się upewnić skoro mówisz że tulejka była inna...
-
Co to za element?
I jak wybrnąłeś z problemu?
-
Co to za element?
Grzesiek mam prośbe. Mógłbyś sprawdzić mi w ETCE jaki nr ma ta poduszka? Bo google po podaniu 8E0 505 193 B pokazuje mi tylko jakąś śrube z Febi. Z góry dziekuję
-
Co to za element?
Nie mam ośkę, ale olej lub coś co go konsystencją przypomina na pewo się tam pojawił bo jest po obydwu stronach tej gumy
-
Co to za element?
Witam Ostatnio w okolicach tylnego lewego koła zauważyłem krolpe ciemnego oleju. Zdziwony podjechałem do teścia na kanał i zauważyłem że olej wydobywa się z tego elementu który na zdjęciu zaznaczyłem czerwonym kwadratem. Na gumowym elemencie były numery 8E0 505 193 B. U gajosa znalazłem ten element opisany jako podkładka. Mam pytanie jak się to fachowo nazywa? Jest do dostania tylko w ASO czy są zamienniki? <br /><br />
-
Wybór CB radia :)
Kilka zakładek wcześniej był wpis że źle się stroi...Chyba jest trochę za duża. Co byś powiedział na President Super Florida?
-
Wybór CB radia :)
Panowie doradźcie proszę jaką antenę na magnesie, max do 70cm polecilibyście do Presidenta Johny III. Radio będę miał za darmo (program lojalnościowy) więc na antenę bedę mial troche więcej $. Jak to mówią darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda więc radio raczej zostawie niż sprzedam.
-
[B6 AVF] Zmiana z 1BV na 1BE co potrzeba ?
mój 4 letni junior zdążył już polubić 1BV pisząc o seryjnych amorach masz na myśli pewnie 1BA ? jeśli tak to obstawiam że bardzo szybko dostaną w kość i się posypią na 99% taka zamiana nie ma żadnego sensu. problem polega na tym iż poza monroe (występuje tylko zamiennik tyłu 1BV) nie ma żadnej alternatywy poza ori... a tu jest cena dramat... i mam syf.. bo nie wiem co mam robić Co do seryjnych amorów (1BA) tak myslałem. Jak dla mnie jedyna do rozważenia opcją byłoby włozenie amorów od 1BE ale czy i w jakim stopniu rozwiąże to mój "problem"? Są zamnienniki przód/ tył pod 1BE?
-
[B6 AVF] Zmiana z 1BV na 1BE co potrzeba ?
Od dwóch miesięcy wożę swoją pociechę w 1BV i mimo zawieszenia w perfekt stanie zastanawiam się jak je zmiękczyć bo dla niej jest zdecydowanie za twardo. Zastanawiam się na Twoją pierwszą opcją czyli "założyć komplet wahaczy od 1BV (te droższe) +amory np z monroe ale od 1be". Nie wierzę, że nikt do tej pory nie przechodził przez podobne dylematy...Pytanie czysto teoretyczne: co gdyby pod cały osprzęt z 1BV (sprężyny, wahacze) włożyć seryjne amory?
-
Bolce rolety bagażnika
Dałem dokładnie 50zł.
-
Bolce rolety bagażnika
Daj cynk czy pomogło bo u mnie też niesamowicie piszczy na wybojach z tamtych okolic ale pod warunkiem, że jest upalny dzień. W chłodne dni jest cisza ... Już po założeniu nowych bolców- wchodzą z wyraźnym oporem i mimo obecnych temperatur jest cisza. Także polecam.
-
Bolce rolety bagażnika
Daj cynk czy pomogło bo u mnie też niesamowicie piszczy na wybojach z tamtych okolic ale pod warunkiem, że jest upalny dzień. W chłodne dni jest cisza ... Mam to samo. Chyba przez ciepło alu się rozszerza i bolce mają więcej miejsca. Myśle że kluczem do sukcesu (braku piszczenia, trzeszczenia) jest wypełnienie luki między bolcem a listwą alu czymś co zniweluje trzaski właśnie w ciepłe dni. Myślę że mam na to patent jak się sprawdzi dam znać.
-
Bolce rolety bagażnika
Nie chodzi o zwijanie bo zestaw naprawczy już mam od dawna zamontowany. Chodzi o to, że hałasuje mi roleta w miejscu łaczenia tych plastikowych bolców z aluminiową szyną. Szczególnie daje lewy. Mam nadzieję, że po wymianie nastanie błoga cisza. Zresztą dzisiaj zamówiłem - cena 50zł za 2 bolce.