Treść opublikowana przez prokuski
-
[B5 1Z] Terkotanie z okolic paska wieloklinowego
witam , mialem cos podobnego i okazalo sie ze pompa wspomagania mi siadła wiec sprawdz jeszcze pompe
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
mi sie tam nawet te drewno podoba :> najważniejsze że w orginale
-
Audi a4
no furkacz fajny zmiany na duzy "+" a te ledy to miodzio pozdro
-
Skórka na gg Audi RS4
witam ostatnio nudzilo mi sie i znalazlem fajna skorke na gg :-) moze sie wam spodoba hehe oto link : http://www.gadudodatki.pl/skiny/show/id/21384
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
no furka kozak, masz taki sam silniczek jak u mnie wypoleruj koncowki i bedzie git malina pozdrawiam :>
-
Zna się ktoś na rowerach? Pomoc przy zakupie.
ja kupilem w zeszlym sezonie w decathlonie rowerek "rockrider 8,2" i jestem bardzo zadowolony przejechal maraton bardzo fajnie sie na nim jezdzi a sprzet super jak na ta cene 3900zł osprzet caly na sramie x9, amorek rock shock reba race, hamulce avidy 5, korba truvativa, kola mavic 317 disc waga 11,3kg szukalem dlugo i porownywalem z giaiantem merida authorem i wybralem rockraidera polecam osobiscie a jezdzilem zawodowo 5 lat w kolarstwie gorskim , a teraz to rekreacja i przyjemnosc http://www.decathlon.com.pl/PL/rockrider-8-2-34975917/ tu masz linka :-) pozdrawiam
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
fajna audiczka taka jak moja hehe zmien kierunki boczne na biale i rurki wypoleruj i bedzie git zmien lampki przod na polifta tez to bede czynil ale dopiero po zimie wiadomo swieta ;( i inne wydatki 3maj sie pozdro
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
wypas furka takie wyposarzenie mi sie marzy :gwizdanie: :good:
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
szukam jakiegos originalnego radyjka u siebie w okolicy moze uda mi sie znalezc na cd :-) :>
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
jak widza znaczek to mi z drogi zjezdzaja a znaczek znalazlem w warsztacie wiec sobie przyczepilem [ pozdro
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
polerowalem papierem wodnym 2000 recznie a koncowki byly dosyc wyzarte i czarne wiec grubszym papierkiem jeszcze na sam koniec pasta Tempo (czyni cuda:-)
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
wczoraj polerowalem :>
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
...
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
super opis u mnie zacinaly sie przyciski ale poprawilem luty i narazie wszystko jest ok :> dzieki i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
audi a4 1996 1,9 tdi 90 kucyków srebrna