Treść opublikowana przez prokuski
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
..
-
A4 by djmaxior :) jak narazie podstawa :))
ja wsadzilem wtryski 205 od afn + wirus i wyszlo 120hp i momentu prawie 300nm, a wizualnie ja bym zaczał od lampek i grila poliftowego odmłodzi Ci furke o dobre 5 latek Pozdrawiam
-
Wymiana szczotek dmuchawy
super opis już wymieniłem dzieki
-
[B5 APS] by czorny
fajnie ja jutro zawitam :-)
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
...
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
czemu nie ja jestem za przydałoby się jeszcze pare osób zwołać i spot gotowy :-)
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
...
-
B5 1.9 TDi AFN sedan. Autorstwo: quick
Fajne masz kołpaki, a cabrio to marzenie pozdrawiam :-)
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
Dzięki, a kołpaki to oryginał chyba z audi 80 z tego co pamiętam, też mi się spodobał ten wzór. ---------- Post dopisany 12-01-2014 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 22:45 ---------- ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Super przeprowadzone mody, życze powodzenia w dalszych :-)
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
Jestem z Nowej Rudy :-) myslałem o jakims spocie może za górkami ?? trzeba pomyśleć...
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
zimowo ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- Z ostatnich rzeczy jakie zrobiłem to wymiana foteli (bez dziur i wypranie) oraz upragniona kiera 3-ramienna od polifta:-) i skórzana gałka. ---------- Post dopisany 08-01-2014 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 18:13 ---------- Mała aktualizacja :-) ---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ---------- Zastanawiam się jeszcze nad poliftowym tunelem wraz z climatronikiem, tylko sie obawiam jak z adaptacją klimy zeby wszystko działało?? Potrzebowałbym kogoś w temacie co już takie coś ogarnął ze starym panelem z wklesłymi przyciskami :-)
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
o widze ze patelnia walimska super miejsce na takie poslizgi nic tylko pozazdroscic napedu pozdrowionka
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
no super audiczka alus mega wypas ciekawi mnie jazda po dzierzoniowie musimy kiedys malego spota zrobic w ktorys weekend :>
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
Witam u mnie tez bylo slychac metaliczny dzwiek z tyłu samochodu na nierównościach i okazalo sie ze osłona nad tłumikiem odpadła i lezała na tłumiku i brzęczała dałem wieksze podkładki i spokój :>
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
no juz troche wyjechana, ;( mi sie osobiscie niepodoba wiec juz sie czaje na s-line najprawdopodobnie od a3
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
szerokosc juz nie pamietam jak nie zapomne to zmierzę i napisze , ale szersza juz nie moze byc
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
JA TEZ MALOWALEM KLAMKI I LUSTERKA ALE TO BYLO PRZY OKAZJI MALOWANIA CALEJ FURKI WIEC BYLO TROCHE LATWIEJ ALE EFEKT ZUPELNIE INNA AUDICZKA CORAZ WIECEJ 1z-ECIOROW NA FORUM HEHE
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
DIZEL KOPCI, DIZEL CZADZI, DIZEL NIGDY CIE NIE ZDRADZI :-) 1z ONLY :> WYPAS FURKA
-
[B5 1Z] Drżenie przy przyspieszaniu
MI TAK SZARPAL NA 1 BIEGU JAK RUSZALEM , I CZASAMI NA 4 PRZY 50-60KM/H , WYMIENILEM SPRZEGLO I JAK REKA ODJĄŁ :>
-
Immobilizer
super opis, duze brawa u mnie pomoglo dzieki i pozdrowionka
-
[B5 1Z] Mój zielony 1Z :D
no,no furkacz fajny 1z nie do zajechania, kierunki boczne na biale i koncówki fajek wypoleruj i bedzie git fajny efekt malym kosztem
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
no szkoda ;( ale ciezko znalezc orgi. a jak juz jest to strasznie droga ale ta tez nie jest zla
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
mala rzecz a cieszy
-
[B5 1Z] Dziwne zachowanie silnika
sprawdz wszystkie objemki czy nie sa luzne ???