Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. odświeżam co by temat się nie zgubił
  2. zaś zmiany... damy radę k**wa jaki dizajn - rodem z 2050 roku czy ktoś ma jakieś screeny np z 2008 roku ? Stan ? - bo Ty taki skrupulatny jesteś aha jest jakaś polska wersja ?
  3. czy w tym roku są przewidziane jakieś atrakcje poza przybiciem gwoździa o 23 ? jakieś balety na Marynie ? tak tylko pytam bo i tak się nie będę nadawał
  4. to dziś wtorek ? zajob i tak wiem, że nikt nie zrozumie
  5. Misza.nie wiem ile jest u ciebie ale umjie w knurkowie piździ na maksa...Naciapane z Z2 Panie tera to już smog na fali a nie tem powietrza
  6. j**any j**any, każdy wali tylko nikt się nie pucuje
  7. niedziela, że niby nikt nie piję ? to myk bo to wciąż weekend
  8. a jak wiadomo do samej Holandii idzie dojechać A4'ką .w końcu dawno temu Niemcy takie połączenie wymyślili ....także miał plan niecny widać ...obładowany by wrócił przy okazji :grin: :grin: ja...i później tona haszu na zicah jak w tym rs6 kilka lat temu https://www.motorpasion.com/otros/audi-rs6-avant-volador-con-870-kg-de-chocolate
  9. no właśnie myślałem, że jakieś bączki pokręcę na dolinie itp pytanie jest jeszcze jedno czy badają alkomatem przed wejściem do auta ? myk dziś i jutro już nic
  10. Ja tam wolę dużo , dużo dużo śniegu i lekki mrozikA teraz jest mega mróz a śniegu tak se Można polubić cztero napęd co do tej powłoki to nie wydaje mi sie że to chroni przed skrobaniem, chodź ciężko mi powiedzieć bo ja odpala auto i ide do domu po czym wracam za 20 min macham wycieraczkami i wyjeżdżam nosz k**wa Carrington Byłem na czymś takim w kamieniu śląskim i szczerze polecam tylko nie bier do portfela za dużo gotówki bo przedupczysz wszystko... Daj,znać na jaki termin się wkupiłeś może wpadne i też coś na miejscu wykupie... Naciapane z Z2 to co to jest jazda po kresce ? nie normalnie po trasie ? to jo to dupca
  11. Pany ktoś chętny, właśnie robię sobie taki prezent https://www.groupon.pl/deals/exo-car-7?division=poznan&nlp=1&utm_medium=cpc&utm_source=5658&utm_campaign=PL_DT_DIS_FBK_TIM_TTT_BT_CBP_CHA_NBR_n%2A5658_c%2A5781_p%2A5436_x%2A643_z%2A6060429106823
  12. można wlewać alko przez tą maskę ? do oka albo do ucha
  13. trochę to niezręczne ale myk
  14. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie danke
  15. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy kratka środkowa przedniego zderzaka MS Design podjedzie pod ori s-line ?
  16. No nie nie, nie wnosimy swojego dupnę ćwiartkę w pociągu w drodze z ST do SKI druga w drodze z dworca do city dobrze to policzyłeś
  17. No nie nie, nie wnosimy swojego dupnę ćwiartkę w pociągu w drodze z ST do SK
  18. Morning
  19. tak będę ale jak zwykle bez alkoholu
  20. otóż to - wzorowa postawa - tak trzymaj, jestem z Tobą
  21. Przy ESP OFF na parkingu kręcę się wokół swojej osi Pajda, opony mam nówki 235/40/18 kormoran snow pro 2 specjalnie do masy auta wziąłem nieco szersze. Zresztą do B8 będą pasować bo są szersze gumy jak oceniasz tą gumę ? też chciałem je kupić ale w końcu wziąłem Nexen windguard sport aha bo bym zapomniał myk tak tak wiem mówiłem...
  22. szukasz pracy lub ktoś z Twoich znajomych ?czy tylko napisałeś żeby napisać ? bo nie rozumiem komentarza, i z tego co czytam to Twój komentarz jest czymś na styl trolowania. Nie jesteś zainteresowany - nie pisz. Jesteś napisz PW to Ci odpowiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.