Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. to chyba najlepsze : "Od tej pory zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem." pora spać
  2. „Głupi ten, kto głupio robi.” - Forrest Gump
  3. ponoć świetne warunki nawet w lecie
  4. Dolomity Sportowa Dolina czy Środula ?
  5. u Kędziora ?
  6. Ravu mogę ? https://www.facebook.com/lovegermanstyle/videos/10154835999849726/
  7. nie ma to jak 5-tego mieć zrobiony plan z górką na grudzień w robocie chyba coś jebne pod tą okazję mimo, że poniedziałek http://www.sklepopon.pl/
  8. już nigdy w życiu nie napiję się alkoholu masakra do 4 w nocy walić w palnik i dziś już na 10 w Szczyrku z młodą na nartach- oczywiście jako pasażer
  9. Ucho jak co to na 20 w Grill Pubie
  10. Ucho pod chatą Czarne B8 sedan blachy SM i ramki klubowe na Nikiszu jakieś 2h temu
  11. wybiera się ktoś na Jarmark na Nikiszu ?
  12. tak teraz żałuję, mogłem wziąć naprawę bezgotówkową w ASO
  13. to myk pod te drifty Tychy jak co mam stolik w Grill Pubie na Popka i Pudziana wolałem wj***ć w B5 niż w B7 od Maxita tzn jakbym wjebał wtedy w niego to było by grubo materialista, trzeba było walić z fantazją w Maxa
  14. Stasiu Ty wiesz jak to jest jak myślisz, że się zmieścisz ale jest inaczej Diman w ławkę to chyba Kanar jebnął ? aż mi się przypomniało jak na tym skrzyżowaniu co prosto na spota na dolinie, a w lewo na parking to tam za małolata zaliczyłem bokowanie malaczem tzn wy***ałem go na bok, ręczny tak wtedy złapał, że wywrotka była nieunikniona
  15. driftowałem wczoraj na parkingu i piłowałem na ręcznym Yarisa , fizyki się nie oszuka nawet systemami typu ESP - borsztajn zaliczony, felga krzywa ja jebe
  16. myślę, że kobla spokojnie jak nie więcej, nie sprawdzałem cen, ja sprzedałem moje zimówki barum polaris 3 czy jakoś tam z podobnym przelotem ale na alu i 15 cali za 850zł więc kobel jak nic , 1200zł ? nie wiem
  17. świątek piątek czy niedziela ? j**any
  18. Tychy - wybieracie się gdzieś zobaczyć tą farsę Pudzian vs Popek (tam będzie kilka innych dobrych walk ? ja bym to zobaczył, nie chcę wykupować PPW bo wolę wśród ludzi
  19. nie działa
  20. Nie wiem co musiałbym dzieciom dać na talerz żeby takie cacko postawić pod blokiem śniadanie - chleb ze smalcem obiad - ziemniaki z kwaśnym mlekiem kolacja chleb ze smalcem już to policzyłem ładna jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.