Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. w k**wa końcu myk
  2. chodzi o to, że ja nie pytałem o to co kto myśli o tanich oponach, i na jakim rozmiarze i marce kto jeździ i dlaczego - temat jest skonstruowany jasno -chodzi i zakup opony budżetowej czyt. raczej tańszej - ze względu na przebieg i to, że auto jeździ tylko po mieście. Chodziło mi o porównanie tych opon, które wrzuciłem - bez wymądrzania się bo wiem, że to są tanie opony i dlatego zapytałem czy koś może coś polecić. i na ten temat możemy już zakończyć rozmowę. Aczkolwiek podjąłeś temat etykiet - to może w temacie pomożesz bo ja tego nie rozumiem: Przykład (w porównywarce nie ma parametrów kormorana ale z innych źródeł wiem że są takie jak podałem) nexen i zeetex ma C - na mokrej nawierzchni E - opory toczenia kormoran ma E i E 70 db zeetex i 73 nexen i kormoran czyli kierując się etykietą zeetex najlepszy pod każdym względem więc o co chodzi http://www.oponeo.pl/porownywarka ps. dołoże parę złotych i kupię nexena - mam to na lecie i są bardzo dobre wg mnie
  3. widzę, że większość ma problemy z czytaniem. To nie temat testu opon (bo taki już jest) i wybrania najtańszego dostawcy. a wypowiedzi użytkownika piotrsob1 - nie skomentuję bo zupełnie od czapy i mija się z moimi oczekiwaniami wobec opon ( przebieg max 2kkm głównie miasto) ale jednak mimo wszystko wybór padnie prawdopodobnie na Nexen Winguard Sport - budżetowa ale na ten przebieg będzie ok http://allegro.pl/4x-nexen-winguard-sport-225-40r18-92-v-opona-zimow-i5838747851.html
  4. proszę o poradę do porównania dwie gumy - budżetowe Czym się kierować przy zakupie - etykietą czy marką, poniżej porównanie opon, które są w moim zasięgu patrząc na porównanie etykiet to najlepsza przyczepność i to chyba najważniejsze mają Zeetexy - ale to tzw noname, Kormoran polski i wypada najgorzejgorzej ( Etykieta E i E - nie widać w linku), Imperiale wrzuciłem tylko ze względu na cenę http://www.oponeo.pl/porownywarka co brać ?
  5. je jebe
  6. Lada dzień będę kupował opony zimowe - zakup budżetowy ale opona musi nowa. Przeznaczenie - 95% jazda po mieście + trochę trasy (20 km ale nie codziennie) Jazda - spokojna Przebieg max 2000km w sezonie zimowym moje typy 1.Kormoran Snow Pro 2 2. Zeetex Z- Ice 1000 Są jeszcze opony Sunny, Imperial, Fortuna ,Wanili, Goodride itp ale tych totalnie nie znam. nie miałem nigdy do czynienia z tymi oponami ale może ktoś z Was jeździ i może polecić lub nie.
  7. myk niedziela niedzielka niedzielunia
  8. ino tylko chyba na pewno zdrowie ps od jutra nie piję
  9. ale przepych zdrowie Amundsen
  10. także tego -oczywiście czysta bez popitki
  11. http://strefa-beki.pl/img.php?id=24# pijemy coś ?
  12. co to wniosło do tematu ? niestety po 2 tygodniach (przejechaniu około 200km) objawy wróciły - może nie do końca bo teraz odpala normalnie ale na PB telepie budą na LPG wciąż normalna praca błędów zero odstawione tam gdzie było robione: cały dzień pracy elektryka - nic sprawdzenie silnika, cewki ok ( są nowe zrobione na nich max 3k), kompresja na każdym cylindrze powyżej 13, raz jeszcze sprawdzone przepływka, przepustnica i nic ponoć teraz już nawet na LPG dławi no nic mamy czas niech walczą dalej
  13. ośka, bo tylko z jednej strony wyjebało
  14. a tutaj dopiero środa być może uda mi się rozpocząć weekend jutro ale to i tak jeszcze jeden dzień, a nie dziś
  15. wódka za mną chodzi od rana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.