Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. życzę miłego upijania alkoholowego - niestety muszę już opuścić to forum
  2. z kim pijesz ? bo ponoć do lustra nie walisz Z żoną, ale co Ty mozesz o tym wiedzieć... lustro masz lepsze... 5 set plus ? cfaniaczek
  3. z kim pijesz ? bo ponoć do lustra nie walisz
  4. niestety ale nie , właśnie wróciłem z DW i jutro z rana znów tam lecę więc bez alko - cóż są rzeczy ważne i ważniejsze...ale żeby były rzeczy ważniejsze od piątkowej wódy jutro sobie odbiję wieczorkiem KSW i najebka do odcinki a na następnej gali Popek vs Pudzian - czym oni nas karmią ?
  5. elo kapeluty
  6. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już nie czekaj czekaj chyba skrzynia mi się posypała
  7. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stawiam druga że Ty za rok też kupisz AUDI nie kupi - ma silną psychike skromnie się wypowiem, nie mam ani q ani b8 ale ja kupując b6 oglądałem Cytrynki, Peugoty, Fordy itp itd (miałem też VW Golfa 4 i tu już był przeskok w dół co do wykonania) - nie byłem w stanie się przełamać na wnętrze tych aut, o ile z zewnątrz były akceptowalne to środek jak dla mnie porażka. Wolałem kupić 5 lat starsze ale Audi. I nie jestem zafiksowany na Audi ale po prostu jestem stały w uczuciach i właśnie ten dizajn mi odpowiada. Jeśli będę robił przesiadkę to tylko na B8 (może na Jeep Grand Cherokee - SRT odpada - koszta) Przesiadka z B6 na B7 to trochę lipa bo to to samo w środku, a z zewnątrz buda jak dla mnie brzydsza. Na co dzień w 95% jeżdżę Toyotami i nie powiem funkcjonalne auto, zrobiłem tymi autami lekko ponad 300kkm i raz padło sprzęgło, a tak od serwisu do serwisu. Fakt auta nowe ale całkiem przyjemne. Ale nawet moja stara gada, że w Audi komfort itp. Każdy wie ile ma w kapsi i na co go stać. Ale też uważam, że to pojebane żeby za fajne B8 dać min 60 klocków - i to jeszcze przedlift no nie ? nie potrafię tego przełamać w swojej psychice
  8. panie prima aprillis dopiero w kwietniu
  9. Nie wszyscy mają tak jak Ty... Idzie potem taki do burdlu i wali całą noc.... ale nikt nie otwiera... przejrzał mnie - zna mnie tak dobrze to chyba przyjaciel
  10. łe co Wy macie z tym popkornem ?
  11. on w ogóle nie wali
  12. Skomentował lustrzany Joe... przyganiał kocioł garnkowi
  13. świątek piątek czy niedziela, a tu wiecznie karnawał
  14. niech Wam będzie - zdrowie i nara
  15. ostatnio wy***ałem, żeby mi nikt nie zarzucił że do lustra walę to zdrówko
  16. ja jebie jakie patole i jeden i drugi od razu po dwa -to nie lepiej zrobić podwójnego ?
  17. w pracy? kompana szuka
  18. to chyba komplement dla tego auta on tam wózek dla dziecka kładzie więc żeby się nie porysało
  19. zwężka za bramkami zaraz za Bielanami w stronę Kato ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.