Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja już mam obraz człowieka przed sobą
  2. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    każdy reza tak jak chce, ja osobiście też bym nie dał 150zł za spinki, baaa osłona silnika i skrzyni wraz ze spinkami kosztuje na Allegro wraz z wysyłką 120zł - ja podchodze do tematu tak, że to jest element, który ma spełniać swoje zadanie - jest to osłona i osłania, a czy będzie ori czy nie grzeje mnie to w garnek. Ale tak jak pisałem to każdego indywidualna sprawa i myślę żeby nie kontynować tematu bo ile osób tyle zdań Szurup
  3. tutaj kumate chłopaki od BMW https://web.facebook.com/kodowaniebmw/?fref=ts
  4. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co tam pijoku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk jeszcze raz takie pomówienie, a będę się kontaktował z Tobą tylko za pośrednictwem mojego prawnika
  5. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. no pisałem - bez szału zwykły basen, chmara ludzi - jedynie co fajne to otoczenie/zabudowa bo wszystko nowe - myślę , że nie pojadę już tam fajne miejsce dla pedałów którzy tam pojadą, zrobią zdjęcie smartfonem z jakimś filtrem, oznaczą się na FB i wpiszą w opis sunday chillout
  7. Spoko Talib chciałem sprawdzić tą miejscówe i tyle - kilku znajomych się nad nią spuszczało, same achy i echy , jak będę się wybierał to następnym razem basen w Mikołowie lub Łaziskach - do Bukowna mam ponad 50km więc tam to już w cenie musiała by być gała z połykiem
  8. Przecież nie mówiłem że masz głosować na daną osobę, wspomóc możesz a poza tym można oddać głos na większą liczbę osób nie wcale mniejsza o to po prostu - śmieszne to takie Co do tej miejscówki w Osieku to mam mieszane odczucia ale raczej jestem na nie: 1. Kolejka do kasy około 30min 2. Ciasno - praktycznie człowiek na człowieku 3. Zwykły basen + brodzik dla dzieci czyli nic nadzwyczajnego 4. Szamka w restauracji bez rewelacji - i małe porcje 5. 40km i wjazd 30zł od ryja
  9. jadę to przetestować jutro... a co wakacje się kończą można zaszaleć
  10. mnie to rozdupca, ktoś wrzuci linka żeby głosować na zdjęcie danej osoby.... chodzi o to żeby głosować na zdjęcia kumpli czy na te, które nam się faktycznie podobają to zdrowie czysta bez popitki Pany był ktoś z Was w tym miejscu ? to jest 30km od ST - jutro tam jadę z samego rana/ktoś chętny ? http://czasnamolo.pl/
  11. ja kojarzę z sbl jeszcze srebrne B8 avant chyba w s-line o ile pamiętam, widywany w Tychach kilka razy
  12. Ucho w piątek i tak się pije to po co rezać a tak na legalu najebka w tygodniu
  13. to raczej większość Wódafest z resztą widać po zdjęciach
  14. pozdrów Jace ! widzę, że nie czekacie nawet jak się ciemno zrobi ja myślę, że za godzinkę też coś przyjmę Mam no i git, czyli we wtorek albo środę walimy do ryja a tak poważnie to we wtorek mi przyjdą fanty, a w środę lub czwartek szykuje mi się wyjazd do goroli do Warszawy to idealnie by było żebym to wszystko zmontował albo sam torx mi zrzucisz z balkonu żeby nie kusić losu
  15. Tychy kto ma taki cienki i długi torx żeby przykręcić osłonę kolumny kierownicy ?
  16. Franc fajera Ci oddam środa/czwartek - będę dzwonił
  17. Beta jak beta nie rób scen Mario myśli,że ma klasyka toż to nawet Youngtimer nie jest - zwykła beta w wieku b5/b6 czyli stare auto Klasyk by był min od e36 w dół e31,e21 itp ale niech żyje w nieświadomości
  18. to co ? chyba można już coś ten teges ? czysta bez popitki
  19. proszę kolejny zarobas Tyska szmata
  20. Miszka82 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    leci ktoś może na dniach w okolice Ostrowca Świętokrzyskiego ? nieaktualne przyszły tydzień lecę do W-wy więc jakieś pierdółki mogę zawinąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.