Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. pssyt podkład pod śląską łyche
  2. Pajda http://allegro.pl/range-rover-sport-hse-diesel-faktura-idealny-stan-i6363341143.html?reco_id=e60396df-563c-11e6-a1fa-56847afe9799&ars_rule_id=802&ars_socket_id=30&ars_source=ars#thumb/8
  3. delikatnie wczoraj 3 dable - to nie picie
  4. wzorowo ?
  5. jo też dubla na lodzie... Szlachta się bawi ciężki tydzień, a kolejne dwa ciężkie przede mną no to jeszcze raz dabel wodka na lodzie smakuje.... to dobrze / czy źle ? bardzo dobrze, ja mam tak że jak walę czystą z kielona to popitka może być ale nie musi, jak walę drina to nic nie czuję - to dobrze czy źle ?
  6. piekna wydaje mi sie ze przesadzasz, wystarczy dziecku powiedziec zeby trzymalo nogi jak sie nalezy a nie na fotelu i bedzie mialo wystarczajaco miejsca ta beta jest fajna tylko z zewn, w środku totalna padaka - czułbym się jak w starej Astrze - to moje zdanie, ktoś inny pewnie będzie się czuł jak w domu PS. Kędzior - rozjebałeś mnie : wystarczy dziecku powiedziec zeby trzymalo nogi jak sie nalezy a nie na fotelu - nie znam takiego dziecka, przynajmniej nie jak skończy z 18 lat dokładnie Stan wystarczy powiedzieć Kędzior: przykład z dziś- jedziemy jak co dzień do żłobka Ja - Nie kop mojego fotela Sara - dobra jeb jeb jeb Ja - Sara chyba Cię o coś prosiłem Sara - dobra bobeczku jeb jeb jeb Właśnie nie mają ale chop gadał, że pytają o to i że zamówi, jutro podjadę zapytać czy mają dzięki za fatygę
  7. Miszka s4 ok ale w tej budzie dopiero co sprzedałemE61 fajne, bardzo mi się podobają tylko po lifcie musi być [emoji7] jedynie co mnie martwi to bagażnik tylko 500 litrów tyle co golf 6 w kombi jednak są tacy ludzie, którzy patrzą na pojemność bagażnika....ach Ci bogaci nigdy ich nie zrozumiem
  8. ja jebe co Wy macie po meter dziewindziesiunt ? moja ma 3 lata fakt obkopany mam fotel z tyłu ale to nie wynika z tego, że auto jest małe tylko ona tak po prostu robi. Jak siedzi normalnie to nogi jej wiszą i jest sporo miejsca nie wiem skąd Wy to bierzecie ? nie uważam, żeby A4 było dużym autem ale bez przesady i c**j kończę tą gadkę pajda pamiętasz kiedyś taką reklamę Statoil ? Trzeba mieć fantazję dziadku ! Trzeba mieś fantazję i pieniądze synku !!! i Ty to masz ! http://www.adrenalinemotorsport.pl/gielda/o,bmw-e61-530d http://allegro.pl/audi-s4-avant-quattro-4-2-v8-sprintblau-wyjatkowy-i6378310261.html#thumb/8
  9. wszystkim Wam się w d*pach przewraca
  10. zapomniałech wczorej , mosz może ten głośniczek ? około 30mm i 32 omy ?
  11. jeszcze nie był poruszany temat bagażnika
  12. Pajda http://www.adrenalinemotorsport.pl/gielda/o,voswagen-passat-b6-r36-dsg-4x4
  13. to Pisowcy
  14. w życiu czuli musisz umrzeć i wtedy działaj Arturo najlepszego
  15. Narazie nicMyślę nad Tico w gazie fałszywa skromność ach Carrington Carrington
  16. Multis masz może na stanie głośniczek słuchawkowy, wymiar około 30mm i 32 Omy ?
  17. Pajda kupiłeś już coś ? mnie nie będzie mam gości , młoda miała urodziny i tak zjeżdżają się kiedy mogą
  18. są inne, z 4x el nie pasują do 2x el
  19. Audi i inne koncerny samochodowe powinny mieć coś takiego jak outlet ale nie w takich piniondzach przepiękne jest RS4 B5 ale tu jest 5 razy tańsza i też czerwona i mocniejsza http://otomoto.pl/oferta/audi-rs4-ID6ydtrJ.html
  20. ciekawe jaki stan ? za 6k fajna bryczka http://allegro.pl/piekne-bmw-e36-cabrio-1-8-gaz-automat-okazja-i6358151982.html#thumb/6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.