Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. ja bym to zgłosił również w robocie... co to k**wa jest, że "kolega" w pracy okrada kolegę ?Filip jest zgłoszone w robocie ale ochrona stwierdziła że co oni mogą. Zglosiłem na policji sprawę ale pewnie i tak z tego nie wyjdzie. nie do ochrony a jak już to do jakiegoś ich szefa, prócz tego do kadr czy gdzie to się tam powinno zgłosić taki "zwykły" pracownik ochrony nic z tym nie zrobi bo ma na to wyjebane jemy płacą za godzinę a nie za sukces przełożony już powinien inaczej do tego podejść + bezpośrednio w robocie , nie można zlewać takich spraw bo pewnie większość odpuszcza i umierają śmiercią naturalną. telefon jak telefon jeśli dobry to pewni z ponad klocka albo i więcej warty. nawet jesli miałby się nie znaleźć to dla samego faktu rozdmuchania sprawy bym to drążył, męczył bułę
  2. ja bym to zgłosił również w robocie... co to k**wa jest, że "kolega" w pracy okrada kolegę ?
  3. jak u Carringtonów
  4. jak Wy możecie łoić browary ile tego trzeba wypić żeby się nadupcyć ? no chyba, że Wy degustatory jesteście myk dziś na bogato Hennessy
  5. Siema zarobasy, każdy nowe auto nie pasuję tutaj kompletnie
  6. Ni c**ja już Ci tyle razy mówiłem , że Ci nie sprzedam Nie twoje nie... Nie mój gust i mnie nie stać na utrzymanie... Kombi już ma moja żona ja szukam cabrio lub coupe kultowe.... Sprawa się wyjaśni już na dobre w przyszłym tygodniu...bo typek jest,na urlopie...P.s. Mpmoto ma kolejne A6 igiełki do 20 tyś zł z.przebiegami do 200 tyś km Naciapane z Z2 Mario ale Ty jesteś tajemniczy normalnie aż mnie ciekawość zżerapo c**ju fest bo co można kupić za dwie dychy Dużo fajnego w klasykach i rocznikach 2000...Naciapane z Z2 w 2000 to klasyków raczej mało tu masz wszystkie ale 90% to nie klasyki http://allegro.pl/samochody-osobowe-4029?a_enum%5B13%5D%5B7%5D=7&a_text_i%5B1%5D%5B0%5D=2000&a_text_i%5B1%5D%5B1%5D=2005
  7. jedyne piwo które toleruję reszta to szczyny mojej starej tak tak sprawdzałem smak
  8. Ni c**ja już Ci tyle razy mówiłem , że Ci nie sprzedam Nie twoje nie... Nie mój gust i mnie nie stać na utrzymanie... Kombi już ma moja żona ja szukam cabrio lub coupe kultowe.... Sprawa się wyjaśni już na dobre w przyszłym tygodniu...bo typek jest,na urlopie...P.s. Mpmoto ma kolejne A6 igiełki do 20 tyś zł z.przebiegami do 200 tyś km Naciapane z Z2 Mario ale Ty jesteś tajemniczy normalnie aż mnie ciekawość zżera po c**ju fest bo co można kupić za dwie dychy
  9. A Tobie więcej ten lansowóz stoi jak jeździ - znowu stoi w Orzeszu Stoi bo serwis przed wakacjami serwis 10k wczasy 5k
  10. A Tobie więcej ten lansowóz stoi jak jeździ - znowu stoi w Orzeszu Pajda, widziałem dziś w komisie na przeciw myjni w Rybniku białego paska b7 w Rlinie - był mega Problem w tym że rok 2014 za 59999zl taki problem to nie problem prawdziwy Carrington Cabrio jak dla mnie to E46 w M paku albo Merc W129
  11. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Padł mi ten buzzer w liczniku od zapalonych lamp itp ale...wymieniłem głośniczek na nowy (nówka sztuka nie śmigana ze sklepu)16 omowy, wlutowałem jak należy i nie działa dalej, zrobiłem test - zegary działają, kontrolki działają, piszczek nie działa, po otworzeniu drzwi pokazuje na fisie, że drzwi otwarte czyli tutaj wszystko ok nie wiem czy dobrze zrobiłem ale wylutowałem i postanowiłem sprawdzić czy głośniczek zadziała pod kablami z kina domowego ale też nie wydał żadnego dźwięku gdzie szukać dalej ?
  12. U mnie też padł ten buzzer ale...wymieniłem głośniczek na nowy (nówka sztuka ni śmigana ze sklepu)16 omowy, wlutowałem jak należy i nie działa dalej, zrobiłem test - zegary działają, kontrolki działają, piszczek nie działa, po otworzeniu drzwi pokazuje na fisie, że drzwi otwarte. nie wiem czy dobrze zrobiłem ale wylutowałem i postanowiłem sprawdzić czy głośniczek zadziała pod kablami z kina domowego ale też nie wydał żadnego dźwięku gdzie szukać dalej ?
  13. stare ale przypomniało mi się
  14. Pani w szkole pyta: Kochane dzieci gdyby przed baranem postawiono wiadro wody i wiadro wódki to które wiadro by wybrał baran ? Dzieci na to - wiadro wody Pani - świetnie, a dlaczego ? Dzieci - bo to baran
  15. jest Ferrari w cenie Malacza
  16. jakieś ciekawsze tematy ? może jakaś impreza klubowa - wóda do ryja i inne specyfiki
  17. dokładnie musi być minimum 600kunia i 1000 niutka to jakoś się to odpycha, a tak to kiszka ino za znaczek się buli
  18. co tu się odpierdala ?
  19. Ar Ju fakin normal ?
  20. Pajda ten Ci będzie pasował a wózek to bez składania wejdzie http://allegro.pl/volkswagen-sharan-2-0-tdi-170-km-zarejestrowany-i6359087055.html#thumb/5
  21. ja powiem tak psssssssyt Pilsnerek
  22. do jakiego k**wa pokoju ? j**any psssssssyt piwko na kaca odwiedził mnie wczoraj bracik więc na śniadanie piwko - ja jebe i tak cały dzień Pajda no tak 50k za 2006r tak to już jest widzę, że patrzysz mocno na rocznik - to bier Tata Nano za 23k nówka sztuka będziesz miał 2016r i gaz wdupisz to za 7zł zrobisz 100km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.