Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. teraz w Mikołowie na Żwirki i Wigury szare B8 3.0 TDI avant blachy RKR ramki + wlepka na klapie
  2. stan ty na rybkach ?! od tej strony Cie nie znałem On ino nadzoruje nie powiem też dziś walę pod Italię !
  3. malacz alrołd
  4. Morgen
  5. podepnę się pod temat, chcę wymienić wszystkie uszczelki w parowniku Genius MB 1500 , co do samego zabiegu to wiem jak to zrobić. Pytania mam dwa bo nie wiem czy dobrze myślę. 1. Przed wymontowaniem parownika zakręcam zawór w butli i wypalam do końca i dopiero wtedy go demontuję ? 2. Czy jeśli już wymontuję parownik, a zdarzy się tak, że nie będę w stanie go od razu zamontować (coś pójdzie nie tak) to czy będę mógł jeździć w tym czasie na benzynie ?
  6. nic już nie będzie takie same
  7. ciemną czy jasną ?
  8. Multis jeszcze nie malowałem - nie mam jeszcze sponsora
  9. albo to jest warstwa ochronna dobrze, że się wtedy nie zdecydowałem na tego gościa bo bym się wk***iał a tak ruda wpierdala sobie dalej
  10. no to nieźle, to co zaś do poprawki ? a może za dużo na słońcu stoi i mu skóra schodzi
  11. to są efekty malowania ?
  12. [emoji23]nie ma co z Tobą na spota się umawiać bo jak widać jesteś w stanie każdego się pozbyć w taki czy inny sposób [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] jesteś kolejny do odjebania
  13. ja nie do jadę mimo pogody, miałem przed chwilą akcję: z młodą byłem na hulajnodze i na takim placu koło bloku biegała naćpana baba z jakąś zwiniętą chustką w ręce , zaczepiała ludzi , trzy razy do mnie podbijała, coś pier**liła pod nosem do mnie, wyzywała itp i chciała mi tą chustkę wcisnąć w ryj, startowała z łapami - o mało jej nie zajebałem tą hulajnogą. Młoda stwierdziła, że ta baba jest głupia. Zadzwoniłem gdzie trzeba i pani pojechała na wycieczkę.
  14. tak - Ty chyba, że też lejesz na to
  15. O a to jakaś nowość leje na Nas i na spoty
  16. ja jutro będę o ile będzie pogoda to z młodą wpadnę, jak będzie tak jak dziś to odpuszczam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.